Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Odstawienie farmy na złoto ????

Nie raz widziałam jak ktoś pisze że odstawia farmę na kilka tygodni NA ZŁOTO. skąd czerpać to złoto, wytłumaczcie mi jak to się robi. :)

Komentarz

  • AdalrunaAdalruna Guest Posty: 163
    Witaj Oliwia0997,
    Jeśli nie logujesz się ponad miesiąc i powrócisz na swoją farmę dostaniesz 875 złota. Właściwie złoto można zdobyć w łatwiejszy pomysł:
    - wykonywanie zadań,
    - codzienne logowanie,
    - Wyzwanie turniejowe; liga złota 300 złota,
    - awans na wyższy poziom,
    - udział w konkursach na forum,
    - oferty z promocją przy zakupie złota.
    A jeśli zdobędziesz licencję na złoto i na koncie posiadasz 2 tys. złota, w kopalni możesz uzyskać dodatkowo tyle samo.
    Więc czy warto pozostawić i nie użytkować farmy na miesiąc?
    Pozdrawiam, Adalruna
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Oliwia0997 (PL1) powiedział(a):
    Nie raz widziałam jak ktoś pisze że odstawia farmę na kilka tygodni NA ZŁOTO. skąd czerpać to złoto, wytłumaczcie mi jak to się robi. :)
    jest kilka sposobów
    te wymienione wcześniej oraz prime jeśli przez 2 tygodnie nie kupujesz złota pojawia się prime 50 po miesiącu prime 100 po około 1,5 miesiąca 150 
  • To dobry sposób na wakacje,kiedy wyjeżdżasz na 2 tygodnie,farma odpoczywa ,a złotko się odkłada
  • Dorota11115Play (PL1) powiedział(a):
    To dobry sposób na wakacje,kiedy wyjeżdżasz na 2 tygodnie,farma odpoczywa ,a złotko się odkłada
    Zgadzam się, to dobry sposób na wakacje, po ponad dwóch tygodniach 875 sztuk złota zasili nasze konto w grze (nie po ponad miesiącu jak podała Adalruna ;)) Jeśli zaś nie logujemy się ponad tydzień możemy liczyć na prezent od GGS w wysokości 375 sztuk złota.
    Jednakże według mnie pomysł tylko i wyłącznie na wakacje, ponieważ o wiele więcej możemy zyskać grając aktywnie na farmie. W tej chwili jest sporo okazji aby wygrać lub dostać darmowe złoto w grze. Gdy zaczynałam przygodę z BF tak nie było.
  • AdalrunaAdalruna Guest Posty: 163
    Witaj Psotka Farmerka,
    Proszę nie wprowadzać Graczy w błąd.
    po ponad dwóch tygodniach 875 sztuk złota zasili nasze konto w grze
    Twoje zdanie jest nie słuszne, ponieważ konto zostanie zasilone w postaci 875, jeśli nie logujesz się do gry w okolicach miesiąca a nie ponad dwóch tyg.
    Pozdrawiam, Adalruna

  • Adalruna powiedział(a):
    Witaj Psotka Farmerka,
    Proszę nie wprowadzać Graczy w błąd.
    po ponad dwóch tygodniach 875 sztuk złota zasili nasze konto w grze
    Twoje zdanie jest nie słuszne, ponieważ konto zostanie zasilone w postaci 875, jeśli nie logujesz się do gry w okolicach miesiąca a nie ponad dwóch tyg.
    Pozdrawiam, Adalruna

    Adalruna, niestety twoje zdanie jest niesłuszne, gdyż po nieco ponad dwóch tygodniach w grze dostajemy 875 złota za powrót. Potrzeba jedynie około 17-18 dni, a nie całego miesiąca.
  • Noo, to złoto za logowanie to nawet na waciki nie wystarcza :) na wieżę ciśnień uzbierałam odstawiając farmę za każdym razem na około 3 tygodnie :D
    niestety ale te bonusy za poziomy i logowania już dawno powinni zwiększyć żeby się opłacało wchodzić na farmę :)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Jak kogoś nie było dłuższy czas na farmie, to warto sprawdzić swoją skrzynkę e-mail, na który zarejestrowaliśmy farmę, po ok miesiącu dostaje się taki mail, oprócz złota jest licencja na wydobycie złota, tajemnicze skrzynki i żetony, więc całkiem całkiem ;)
    Ps. Kupon z maila jest ważny tylko 7 dni, jak klikniemy po tym czasie, to dostaniemy tylko złoto za nielogowanie.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik