Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.07.2016 | możliwość wyboru nagród i dalsze zmiany w grze

2»

Komentarz

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja nie powiem,że nie czekałam na te nowości w tych ewentach ale błedy sie zdarzaja,w ggs pracuja też ludzie i maja prawo sie pomylić.Najważniejsze,że bład zostanie naprawiony a poprawki wprowadzone.Ewenty leca jeden po drugim nie ten to następny ;)


    ps.kilkukrotne logowanie na forum po czyszczniu ciasteczek bywa irytujące :s
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Każdy ma prawo do błędu, ale w tej grze są one nagminne, występują po każdej aktualizacji i nigdy żadnej rekompensaty. Ty jak się pomylisz, nie ma zmiłuj, ponosisz za to całkowitą odpowiedzialność i nie ma mowy o odwołaniu. Ot, sprawiedliwość w wykonaniu GGS.
  • cczarnyy (PL1)cczarnyy (PL1) PL1 Posty: 15
    W ostatnim wydażeniu -ufo wybrałem sobie nagrodę. Kosmiczna obora-czy jakoś tak. Ukończyłem zabawę ,ale tej nagrody nigdzie nie mogę znaleźć?? Gdzie tego szukać??
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Witaj,

    wraz z dekoracją zdobyłeś fasadę kosmiczny chlew. Znajdziesz go w menu kołowym, przycisk rozbudowy, druga zakładka z farbą. Chlew podczas zakładania fasady nie może pracować.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • cczarnyy (PL1)cczarnyy (PL1) PL1 Posty: 15
    Bardzo dziękuję za odpowiedź -mam :) Pozdrawiam

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik