Strona główna Polish Konkursy

Folwark zwierzęcy - wygraj złoto ze zwierzakami w Big Farm

Asia07Asia07 Posty: 2,492
Proszę Państwa, mam przyjemność przedstawić (od lewej): gronostaja, kaczkę, kota, śnieżnego królika, krowę, makaka, najeżkę, niedźwiedzia polarnego, orangutana, osła, ośmiornicę, owcę, pandę rudą, psa, pingwina, prosię, rybę, rysia, japońskiego szopa tanuki oraz wiewiórkę. 

Czemu służy to zgromadzenie? Prawie każdy zwierzak kryje w sobie nagrodę w postaci złota. Waszym zadaniem jest wybrać 3-5 zwierzaków i zamieścić ich awatary w widoczny sposób w ramach jednego postu. Typujcie te zwierzaki, które w Waszej ocenie kryją największą wartość schowaną za reprezentującym je obrazkiem. (pamiętajcie, że typując 5 różnych zwierząt zwiększacie szansę na większą ilość złota, ale ryzykujecie również szansę na trafienie tego pechowego zwierzaka).

Zwierzaki mają pochowane złoto o wartości od 50 - 5000 złotych monet. Są jednak pułapki. Mamy 20 zwierzaków, przy czym 4 z nich nie mają nic, a wręcz chętnie podbierają złoto. Zabawa polega na wytypowaniu tych zwierzaków, które Waszym zdaniem mają najwięcej złota. Aby spróbować szczęścia w tej zabawie, trzeba wybrać minimum 3 różne, dowolne awatary, maksymalnie 5 i zamieścić ich zdjęcia w widoczny sposób w ramach wpisu. 

Kto wygra? Trójka Graczy z największą ilością złota, otrzyma to złoto w ramach wygranej po zakończeniu konkursu. Jeśli wśród wytypowanych zwierząt, traficie to, które podbiera złoto, nagroda przepada. Zapraszam. 

                                  
                             

                

                      
                  

Ważne: Każdy Gracz może typować dowolną ilość razy, przy czym posty muszą być zamieszczane naprzemiennie z innymi uczestnikami zabawy. Wpisy edytowane, jak również zamieszczone po czasie trwania konkursu lub niezgodne z wymogami typowania podanymi wyżej, nie będą brane pod uwagę.

Załoga forum jest wykluczona z udziału w zabawie. Konkurs trwa od momentu zamieszczenia wpisu do niedzieli, 17 lipca włącznie. Ogłoszenie wyników i przyznanie nagród nastąpi we wtorek 19 lipca. Życzę dobrej zabawy! 

W przypadku pytań, zapraszam do kontaktu. 
Powodzenia! :)
«1313

Komentarz

Ta dyskusja została zamknięta.