Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Mistrzostwa sojusznicze co dwa tygodnie.......???

24

Komentarz

  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    No cóż
    Znowu mistrzostwa jak miło haha może niech będą co tydzień :s. Kiedyś lubiłam mistrzostwa teraz mnie nudzą.

    Pozdrawiam Magda  

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    I jeszcze dodam Sylwia, że MS to nie walka na śmierć i życie, opcji premium nie poruszam, bo dla mnie walutą w tej grze jest dolar. I te "małe" sojusze właśnie postały dlatego, że Gracze mieli dość chorego wyścigu szczurów, chcą mieć dużą radość z gry [w tym spotkań w sojuszu] a bez boskich mega kaczuszek można żyć, bo nie są one wcale takie boskie, bo jajka trzeba zbierać co 2 godziny, a nie każdy ma takie możliwości. Gra jest tylko malusieńkim dodatkiem do naszego istnienia i tak naprawdę realizujemy się w realu a nie w grze.
  • Teraz dwa słowa ode mnie.

    Od początku jak gram nie kupiłem złota na tym koncie. Co wejdę na farmie to promocje 200%, itp. itd.
    Ale żeby była jasność, nie kupię ŻADNEJ ilości złota dopóki nie dacie sprawiedliwego dobru graczy do misji!
    Co ma znaczyć komunikat na początku wyszukiwania misji: "Trwa wyszukiwanie odpowiedniej misji"? Odpowiedniej czyli jakiej? Jak po "wyszukaniu" ja 37 poziom gram ze średnio 150? Co to ma znaczyć? Miałem znowu ochotę walnąć tą grę i to już raz na zawsze, bo grając te 2 miesiące teraz przypomniało mi się, dlaczego usunąłem poprzednie konto. KASA,KASA,KASA. Ktoś tu na forum miał taką śmieszną sygnaturkę, że dla GGS, nie liczy się kasa, liczą się gracze, zawsze mnie rozbraja to jak widzę ;) I po wcześniejszych wpisach które czytam widzę, że gracze którzy kupują złoto często, nie dostają promocji. Nie wiem kto to wymyślił, ale marketing to dla niego chyba słowo obce. Rozumiem, że MS to świetny sposób na zarobek dla firmy, ale przesadzacie i to ostro, i z każdą chwilą mam ochotę zrobić to co zrobiłem 3 lata temu, podziękować i się pożegnać, bo dla mnie codzienne wchodzenie na farmę jest obowiązkiem już, a to nie o to chodzi. Czy ktoś z moderatorów odpisze sensownie, bez zbycia, że opinię przekażemy do feedbacku, która i tak nawet nie zostanie otwarta, kiedy zostanie wprowadzony sprawiedliwy dobór misji o który już się prosi od baardzo bardzo dawna?
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 30.09.2016
    Farmer Kita8000 (PL1) powiedział(a):
    (....)
    Czy ktoś z moderatorów odpisze sensownie, bez zbycia, że opinię przekażemy do feedbacku, która i tak nawet nie zostanie otwarta, kiedy zostanie wprowadzony sprawiedliwy dobór misji o który już się prosi od baardzo bardzo dawna?
    Witaj,

    co chciałbyś usłyszeć sensownego z naszej strony? Czy mamy Wam składać obietnice bez pokrycia? Pisać, że wszystko się uda przeforsować, choć nawet Asia mogła jedynie przekazywać Wasze opinie, spostrzeżenia i konstruktywną krytykę Zespołowi Big Farm?
    Możemy zrobić tylko to samo i jest to jak najbardziej sensowna odpowiedź. Co z Waszych próśb zostanie wprowadzone w życie gry, co zmienione, aby było tak jak sobie życzycie? Nie wiem, i nie mam zamiaru mydlić Wam oczu pięknymi słówkami. Nie taką rolę tutaj mają moderatorzy.
    Jesteśmy Waszym głosem, przekazywanym Twórcom tej gry, ale nie mamy żadnego wpływu na realizację Waszych propozycji, ani kształt gry w przyszłości.
    Czy to była sensowna odpowiedź?

    Pozdrawiam,
    Demona
  • Tak i dziękuję. Czyli to świadczy o tym, że GGS nie słucha graczy, bo jeżeli głosy krytyki dochodzą, a reakcji brak, to świadczy to o stosunku do klienta.
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 30.09.2016
    Farmer Kita8000 (PL1) powiedział(a):
    Tak i dziękuję. Czyli to świadczy o tym, że GGS nie słucha graczy, bo jeżeli głosy krytyki dochodzą, a reakcji brak, to świadczy to o stosunku do klienta.
    Niestety nie mogę się z tym zgodzić. Jest sporo przykładów nowych funkcji w grze, które zostały wprowadzone po wielu prośbach z Waszej strony.
    Nowe kołowe menu, jest teraz funkcjonalne bardziej niż poprzednio, choć również przychylam się do prośby o dodanie możliwości podglądu ilości nawozu, karmy i humusu podczas pracy obiektów i pól.
    Chcieliście mieć więcej miejsca na farmach, dostaliśmy możliwość poszerzenia farm.
    Wielu Graczom znudziły się wciąż powtarzające się w kółko te same misje, Zespół Big Farm zadbał o to, aby było bardziej różnorodnie.
    Mówiono, że nigdy nie będzie opcji odnoszenia zadowolenia dekoracjom, a jednak mamy teraz taką możliwość i podobnych przykładów jest wiele.
    Czy można się przyczepić, że nie wszystko o co prosimy jest wprowadzane w życie gry? Może i tak, ale nasze pomysły muszą być spójne z pomysłami Twórców Big Farm, mającymi na celu dalszy rozwój gry.
    W tej chwili z ostatnią aktualizacją wprowadzono wiele zmian, które z czasem będą prowadzić do dalszych nowości na naszych farmach. Czas pokaże, czy te nowości trafią w nasze gusta.

    Dobrej nocy,
    Demona
    Post edited by Demona on
  • Dobrze, masz rację ale jak dla mnie - i myślę, że nie tylko dla mnie. Odpowiednie zróżnicowanie misji to rzecz bardzo ważna, i bardzo na to czekam, i naprawdę czasami może człowieka przysłowiowy szlag trafić...

    Wzajemnie dobranoc :) 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Witam, Nie przypominam sobie, aby gracze prosili o podwyżki , np. zakupu pól na pojawiających się cyklicznie wyspach albo obniżenia cen sprzedaży produktów itp. Po raz kolejny proszę o przedstawienie wyników przeprowadzonej ankiety, wtedy jasno okaże się o co tak naprawdę prosili gracze (chociaż odpowiedzi można łatwo spreparować jak się chce). Odnoszę wrażenie, że ankieta sobie a zmiany sobie. Tak się jakoś dziwnie składa i powtórzę to za innymi, że wpadki na niekorzyść autorów gry poprawiane są błyskawicznie, tylko sytuacja odwrotna zawsze usuwana jest powoli i bez pośpiechu...ech
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Demonko pomimo sympatii nie mogę się zgodzić z tym co napisałaś.

    Jak się ma Twoje menu kołowe do mojego, obecnie z dziurami laba ? [następny 12 poziom za 213 700 000 oferuje HUMUS SZKLARNIOWY, ten sam co robi garaż] obiektu, który został postawiony za ciężkie dolce w celu produkcji ulubionych wodorostów ? A co z cichą podwyżką ziemi na wyspach ? A rozdzielenie małego mleka i dużego mleka, tylko po to żeby były dwie złote książki ? Piszesz że misje zostały urozmaicone...hehehe...można tak do tego podejść, gdyby półka była logiczna a nie jest...sama to wczoraj odczułam. Może jeszcze przypomnę badziewną karmę i inne nagrody w 1 nowych MS. Nie napiszę ile razy Gracze przeżyli stresów w związku z każdą aktualką, wiedząc, że coś nie będzie działać, coś poginie. Rozszerzenia super...tylko dlaczego na 3 farmach równocześnie ? Oj można tak dalej...Nie wszystko jest złe, są fajne rzeczy ale Demonko już się dawno przejadły... niestety.

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    mse (PL1) powiedział(a):
    MS raz w miesiącu to wystarczy - nie częściej!
    Jak dla mnie, powinny być raz na kwartał.


    Chyba znalazłam :P
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    mse (PL1) powiedział(a):
    MS raz w miesiącu to wystarczy - nie częściej!
    Jak dla mnie, powinny być raz na kwartał.


    Chyba znalazłam :P
    Gratuluję!
  • tora5 (PL1)tora5 (PL1) Posty: 12
    edytowano 27.11.2016
    rybsa333 (PL1) powiedział(a):
    Nie podoba mi sie  wizja mistrzostw w tak krotkich odstepach czasu,ale kogo to obchodzi z rzadzacych ta gra :(
    Juz dawno zapomniałam , ze gram dla przyjemnosci
    Zdecydowanie za często są mistrzostwa,to już kierat a nie gra dla przyjemnosci.Przed mistrzostwami mam ochotę zrezygnować w ogóle do gry w BF. Nie ma czasu na przygotowanie się do mistrzostw.Nie nadąża się ze zbieraniem kasy.Czy chodzi tylko o wyciąganie złota?.To nie  w porządku  zwłaszcza dla sojuszy na niższych poziomach.Ja tez chcę grać dla przyjemności a nie hazardowo za realną gotówkę.
    Post edited by Demona on
  • Ooo dobrze myślałem, że będzie tu coś się dziś działo :))
    Od ostatnich nie minęły nawet 2 tygodnie, nie wiem czy się śmiać czy płakać, a z tego co słyszałem w nagrodach nie ma już licencji na złoto i złotniczków, znam firmy które sobie strzelały w kolano, ale wy przebijacie wszystko.
  • Farmer Kita8000 (PL1) powiedział(a):
    Ooo dobrze myślałem, że będzie tu coś się dziś działo :))
    Od ostatnich nie minęły nawet 2 tygodnie, nie wiem czy się śmiać czy płakać, a z tego co słyszałem w nagrodach nie ma już licencji na złoto i złotniczków, znam firmy które sobie strzelały w kolano, ale wy przebijacie wszystko.
    Oh aż szkoda już cokolwiek pisać..strzępić sobie tylko nerwy.. licencje i złotniczki to była najlepsza nagroda w tych całych MS..nagle zachciało im się to zmieniać.. niech się bujają.. bo dla nich nie liczą się gracze tylko ich kasa..bo jak nie będzie "tych" sposobów zdobycia złota to prawdopodobnie więcej graczy kupi złoto.. a wtedy GSS więcej zarobi... 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Opcja "kupowanie złota" zawsze w tej grze była, jest i będzie. Ale to nie znaczy że trzeba z tej opcji korzystać. Można wybrać inne opcje.

    No i w tej grze już nic nie ma z sielskiej atmosfery wiejskiego spokojnego życia...gdzie sieje się kwiatki i pasie kózki. Został ring albo arena...gdzie zawodnicy naparzają się bezlitośnie...udając że nie stosują chwytów poniżej pasa. Tak... cel przecież uświęca środki. Howgh !

  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Farmer Kita8000 (PL1) powiedział(a):
    Ooo dobrze myślałem, że będzie tu coś się dziś działo :))
    Od ostatnich nie minęły nawet 2 tygodnie, nie wiem czy się śmiać czy płakać, a z tego co słyszałem w nagrodach nie ma już licencji na złoto i złotniczków, znam firmy które sobie strzelały w kolano, ale wy przebijacie wszystko.

    Ja rozumiem wszystko restrukturyzację w firmie, ale to że mistrzostwa są już teraz co chwilę i zmienia się najcenniejsze nagrody to już jest przesada.I pisanie że dostaniemy droższe nagrody czyli co humus z wodorostów czy może karmę jak ktoś chce to sobie kupi jak nie to się bez tego obejdzie, ale licencja i Złotniki każdemu się przydadzą.
    Jestem tym bardzo zdziwiona i chyba coraz bardziej zniesmaczona.

    Magda 
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    edytowano 15.10.2016
    Już widać w opisie zapowiedzi MS na humus niema co liczyć, 70 karmy i 20 nawozu i co to więcej warte niż kilka tys złota ze zbioru złotniczka i kopalni :D
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 16.10.2016
    Gracze to tu sobie chyba do sciany gadaja przyslowiowo mowiac.Zdaje sie,ze gracze sa ostanimi czasy dosc mocno zniesmaczeni samym faktem,ze szanowne ggs funduje ms co dwa tygodnie.Teraz jeszcze zabiera sie nagrody ktore faktycznie sa przydatne zatepujac je rzekomo lepszymi.Tylko problem w tym,ze to co dobre dla ggs niekoniecznie okazje sie byc dobrym dla gracza.A skoro Nasze opinie trafiaja do szanownego zarzadu to chyba ma tam Ktos problem ze zrozumieniem czytanego tekstu.Bo to,ze nie chcemy ms co dwa tygodnie było wielokrotnym tematem poruszanym przez graczy na forum,i rozłozonym w dośc długim czasie.I jedyne co wciaz sie słyszy to to,że Nasze sugestie sa przekazywane,tylko po co skoro nic sie z nimi nie robi poza ewentualnym odczytaniem.Zdaje sie ze kodu gry nie trzeba zmieniac do tego celu zeby ms były rozłozone w dłuższych odstepach czasowych a i magiczny balans gry raczej też na tym nie ucierpi,no i teraz jeszcze pozabierali to co wiekszosc garczy lubila najbardziej,brawo....
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Jeśli jeszcze raz gdzieś na forum przeczytam, że dla GGS Gracz [Gracze] jest [są] ważny [ważni] wybuchnę takim śmiechem, że będzie go słychać w siedzibie firmy. Może czas już skończyć z oszukiwaniem i czas jasno postawić sprawę: nie podoba się, to wypad, będzie tak jak my chcemy [GGS] a nie tak jak chcą Gracze. Bo ja właśnie tak to odczuwam i widzę że do większości docierają fakty. Po co przychodzić do nieprzyjaznej gry? to ma być uciecha i frajda a nie zasuwanie jak koń w kieracie dla tych marnych dolców.

    Co mam powiedzieć swojej Ekipie ? że dlaczego ma pukać ciężkie misje z porąbaną półką ?


  • sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    .I jedyne co wciaz sie słyszy to to,że Nasze sugestie sa przekazywane,tylko po co skoro nic sie z nimi nie robi poza ewentualnym odczytaniem.
    O ile wogóle są odczytywane.. 

  • Farmer Kita8000 (PL1)Farmer Kita8000 (PL1) Posty: 1,893
    edytowano 16.10.2016
    Interesująca jest też jedna linijka w nowych zmianach brzmiąca jakoś tak nie chce mi się kopiować, że licencja i złotniczki zostaną zastąpione dobrami z wodorostów które są więcej warte. OK, racja. Ktoś w GGS stwierdził że za 10 karmy z wodorostów płaci się około 1800 złota (jakoś tak) więc jeśli dostaniemy jej 70, to niby jest lepiej. Ja jestem miłośnikiem dekoracji, więc wolę sobie za 4000 złota kupić dekorację, niż dać krowom 36 nawozu z wodorostów i po sprawie. Ba, za 70 nawozu z wodorostów nie nakarmię nawet 2 (!) razy krów. Za 20 humusu to ja nawet sobie brzoskwinek nie nastawię, żeby szybko urosły. Nie wiem jak to skomentować nawet, ale wiem, że takie gadanie nic nie da, trzeba po prostu odejść i już. Ja sobie piszę nie wiem do kogo, do Sylwii, Magdy i innych w tym wątku, co się stało z CM Asią? Czemu nie komentuje? Odeszła czy co?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Z czystej sympatii do Graczy polecam przy wejściu na forum, czytanie OO czyli Oficjalnych Ogłoszeń a potem dyskusji do nich, po czym znalezienie odpowiedniego wątku aby się podzielić problemem, z którym Gracz przyszedł. Teraz jest wszystko wszędzie, ale się nie ma co dziwić, emocje sięgnęły zenitu.
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Asia jest teraz członkiem suportu i tylko wydaje dyspozycje moderatorom taka oszczędność w GGS ze skasowali stanowiska CM, a chyba lepiej by było zmniejszyć ilość aktualizacji na głównym serwerze i przenieść złotniczków na testowy zmieniając nazwę na serwer Prime niech tam nawet polne kwiatki sieją złotem ale wszystko mają co najlepsze :D
  • Mistrzostwa raz na Dwa miesiac- Wtedy kazdy by poczul dreszczyk rywaizacji. A teraz co jest to ze tak powiem koniecznosc bo nikt nie chce spasc nizej. Jeszcze troche to z tej gry zrobia dwie. Bo to juz nie jest zwykła farma tylko jakies wyspy, łowienie ryb ma byc, itd. Jestem za tym zeby bylo prosto jak zaczynalem grac 3 lata temu. Teraz nie zrobisz jednego a termin cie goni by drugie robic a dodatkowo mistrzostwa ktore zabieraja 30% czasu poswieconego na gry. To jest chore! Jeszcze troche i zostana sami z tymi swoimi pomyslami bez graczy oczywiscie mam na mysli tych Weteranow co maja jakies doswiadczenie bo nowi do 10 lvlu to zawsze beda kiedy zobacza ze gra jest Darmowa tzn tylko rejestracja i przejscie do świata farmy.
  • AdamMts02 (PL1)AdamMts02 (PL1) PL1 Posty: 83
    Jaki stres i obciążenie? Sam to sobie fundujesz. Moim zdaniem takie mistrzostwa powinny się odbywać najrzadziej 3-4 razy w miesiącu. Można robić mało a zbiorowo wyjdzie dużo całkiem dobrych nagród za aktywność.
  • Mistrzostwa i projekty zrobiły z naszych farm "fabryki" (sam w to poszedłem a teraz żal mi środków i czasu żeby zburzyć to czego moim zdaniem za dużo),przykro mi patrzeć na farmy bez dekoracji aby tylko postawić nową obore lub cokolwiek innego.Żeby otrzymać względnie atrakcyjne nagrody trzeba poświęcić sporo czasu więc zgadzam się z krisem.Po za tym jeden zrobi więcej drugi mniej,sojusz nie zdobędzie jakiejś nagrody;konflikt gotowy :(
    Zaznaczam jednak że ,kto i co buduje,jaki ma pomysł na swoją farme, jest rzeczą indywidualną a ja     to w pełni szanuje :)o:):)
                                                                                                       POZDRAWIAM!!! 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 27.12.2016

    Święta racja Maciuś...niektórzy mają fabryki, z których dniami i nocami wyciskają więcej, szybciej, więcej, szybciej......ale są i tacy, którzy nie zatracili indywidualności i dla takich Graczy mam wielki szacun.

  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Dzisiaj pojawiły się informacje dot. przyszłości BF. Szczerze rozwalił mnie temat o MS ;)
    • Mistrzostwa Sojuszy: Począwszy od stycznia, to wydarzenie zostanie podzielone i zoptymalizowane według schematu - (czas trwania: po 4 dni, dwa razy w miesiącu, od 2 do 6 dnia miesiąca, oraz od 16 do 19 dnia miesiąca). W ten sposób stres i obciążenie wynikające ze zbyt długiego trwania wydarzenia zostaną wyeliminowane, a dodatkowo jeśli zechcecie - będziecie mogli wygrywać nagrody aż dwa razy w miesiącu. 
    Chyba coś się Twórcom gry, skromnie mówiąc, pokiełbasiło. ;) 
    Stres i obciążenie z MS wynika wlaśnie z tego, że są one za często. 
    Dla mnie lepiej zrobić jedne, porządne, 6 - dniowe Mistrzostwa raz w miesiącu, a nie rozbijać na dwa 4- dniowe również raz w miesiącu.
    Toż to na chłopski rozum widać co jest większym obciążeniem. tym sposobem mamy łącznie w miesiącu 8 dni mistrzostw, a mieliśmy 6. A ggs twierdzić będzie, że tak jest lepiej.
     
    W pierwszej kolejności, chcielibyśmy podziękować każdemu z Was, za to, że tu jesteście, gracie w Big Farm, konwersujecie między sobą, dzielicie się z nami przemyśleniami dotyczącymi nowości, oraz chętnie bierzecie udział w nowych wydarzeniach. Wszystkie te rzeczy są dla nas bardzo ważne i pomagają nam kształtować nie tylko Społeczność, ale także naszą Grę.


    Ja bym napisał  tak: "W pierwszej kolejności, chcielibyśmy podziękować każdemu złociarzowi, za to, że bez względu jaki bubel wymyślimy, jaką masę błędów by to zawieralo, choćby event był nudny, bez sensu i bez korzyści to i tak będziecie wiernie kupowali złotko." :D
    Masz rację Kris czasami co za dużo to nie zdrowo, a  tych nie zdrowych rzeczy jest za dużo. Mistrzostwa co chwilę, ale po co chyba za mało kasy wydajemy lub wprost przeciwnie. Teraz np drzewo sojusznicze no kiepska nagroda bo tylko na chwilę, a wysiłek nie współmierny. Patrząc na to z drugiej strony po warsztacie mikołaja to każda nawet kiepska nagroda się przyda bo myślę, że większość wyczyściła swoje magazyny dla dekoracji. Reasumując może i jest to przemyślane działanie , ale tylko dla twórców , a nie dla nas graczy.

    Magda 
  • Zmagania co 2 tygodnie to bez sens , nie wiem co za pół mózgi tam pracują ,
    musimy na forum prosić o wszystko odwrotnie , jak coś chcemy to nie ma
    jak się buntujemy to jeszcze nas szczypią bardziej :))
    jedne MS 6 dniowe były o wiele wiele wygodniejsze niż dwa razy po cztery dni ,
    a najlepiej by było jedne MS na dwa miesiące , zwłaszcza że nowości pochłoną morze dolarów...
    bardzo często w terminarzu zmagań GGS są święta nie wspominając o Wielkanocy która w 2017 rozpoczyna się dokładnie razem ze startem nowych Zmagań 16 Kwietnia :))

    Pozdrawiam

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik