Strona główna Polish Przedstaw się!

Załoga Forum

SystemSystem Posty: 106,969
edytowano 21.04.2022 w Przedstaw się!


W tym miejscu w postach poniżej możecie zapoznać się z aktualną załogą forum.



Post edited by Diana on

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 11.02.2019
    Drodzy forumowicze najwyższy czas abyśmy się bliżej poznali. Dołączyłam do zacnego grona moderatorów i od dzisiaj jestem Waszą nową moderatorką 😉  Chciałam się z Wami przywitać i opowiedzieć pokrótce kilka słów o sobie.  Z natury jestem optymistką, ale od razu Wam powiem, że głównie jestem realistką, która lubi dobrze i spokojnie żyć. Kocham życie, podróżowanie, planowanie nowych wyzwań i ich realizowanie. Jestem kobietą pracującą z głową pełną marzeń, planów, ambitną i kreatywną, podchodzącą do życia z pasją jak również jestem mamą przeuroczej dwójki. i. Lubię mieć uporządkowaną przestrzeń, ale nie jestem pedantką. I najważniejsze jestem fanem Big Farm, gram już od dłuższego czasu.  
    Poza grą oczywiście mam swoje inne pasje, jakie? Codziennie wypijam kilka kaw, głównie latte, czasami espresso 😉 i kocham koty.
    Moja natura też jest ciekawa, jestem niezależna, prę do przodu, nie lubię stagnacji, zawsze muszę coś robić, staram się rozwijać w każdej możliwej chwili. 
    Postaram się, w ramach swoich możliwości, być źródłem pomocy dla wszystkich forumowiczów i liczę z Waszej strony na miłą współpracę.
    Kolej na Was. Oczywiście nie zmuszam, ale byłoby mi szalenie miło, gdybyś zechciała lub zechciał przywitać się ze mną  i zostawiła lub zostawił komentarz i kilka słów o sobie TUTAJ.
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Witajcie,
    Jak wszyscy tutaj jestem wielkim fanem BF. Od 4 lat niemal codziennie spędzam choć kilka minut w grze dzięki czemu nabyłem sporo doświadczenia które mam nadzieję pomoże mi w pełnieniu roli moderatora i pomocy Wam drodzy gracze :)
    Moje pasje to sport, (nie tylko w tv ;) )  podróże.oraz oczywiście życie farmerskie które jest dla mnie odpoczynkiem od miejskiego zgiełku.
    Mam nadzieję że nasza współpraca będzie układała się wzorowo i będziecie zadowoleni zarówno z mojej pomocy jaki i Diany.

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 31.08.2023

    Aktualny skład Naszego Zespołu :

    CM Soren             (Community Manager)       




    Moderator  Diana  


    Była Załoga Forum

    @Demona
    @Yattmur
    @Adalruna
    @Havao
    @Jiper
    @Vincent
    @Yalenka
    @ Tom

    Dziękujemy byłym moderatorom za trud jaki włożyli  w pracę na forum.
      





    Post edited by Diana on
  • CM_MystletainnCM_Mystletainn Community Manager Posty: 204
    Ahoy Farmerzy,

    Nazywam się CM_Mystletainn i jestem nowym Community Manager dla pięknej gry Big Farm. Niedawno zacząłem pracę w GGS .Wróciłem do Niemiec w sierpniu ubiegłego roku, po kilku latach pobytu w Anglii i Irlandii.

    Przemysł gier komputerowych był kiedyś moim światem, więc jestem bardzo podekscytowany, że znów pracuje w świecie gier wideo, o takiej pracy marzyłem od jakiegoś czasu. W przeszłości zajmowałem się dziennikarstwem pisząc recenzje i tłumacząc wiadomości dla różnych stron internetowych, a także przeprowadzałem kontrole jakości.W wolnym czasie lubię oglądać filmy i programy telewizyjne ,słuchać muzyki ,chodzić na koncerty.Jestem ciekawy świata i często podróżuje.

    Jako CM chętnie Was wysłucham i pomogę.Jeśli macie jakieś pytania / prośby / opinie, moje ucho jest zawsze otwarte,śmiało piszcie do mnie.
    Niech żyje Rock 'n Roll,

    Pozdrawiam,
    CM_Mystletainn
  • CM KaraCM Kara Community Manager Posty: 160
    edytowano 20.04.2022
    O witam!

    Dziś mija mój pierwszy dzień w GGS, gdzie zaczęłam pracę jako Community Manager w Big Farm.

    Ciekawostka: Nienawidzę się przedstawiać! D ALE myślę, że powinniście wiedzieć, z kim macie teraz do czynienia. [wstaw straszną muzykę]

    Wcześniej pracowałam jako CM, na przykład w Wielkiej Brytanii i Francji. Ale dwa lata temu przeprowadziłam się z powrotem do Niemiec (Nadrenia!). Cóż, po prostu za bardzo tęskniłam za niemieckim chlebem. Przez całe życie jestem maniakiem; trochę się przebieram, uwielbiam fantastykę naukową i oczywiście lubię gry wideo. Troszeczkę.

    Nie, naprawdę: absolutnie uwielbiam gry fabularne, strzelanki i symulacje relaksacyjne. Dlatego właśnie wiele lat temu związałam się z branżą gier. Najpierw jako scenarzysta i redaktor, a później jako Community Manager. To niesamowite pracować w branży, którą się kocha.

    W przeciwieństwie do mojego hobby, uprawiam kickboxing, lubię podróżować po świecie.

    Więc oto jestem! Cieszę się, że mogę dołączyć do tej społeczności rolników! Postaram się być Waszym głosem i wysłuchiwać Waszych opinii i problemów tak często, jak tylko pozwoli mi na to mój grafik. "Jeśli macie jakieś pytania, nie wahajcie się do mnie odezwać", jak mawiają menedżerowie społeczności. I zazwyczaj mówimy serio!

    Niech Schwartz będzie z Wami,
    CM Kara

     PS: Kto zgadnie, kto był inspiracją dla mojego pseudonimu, dostanie wirtualne ciasteczko!
Ta dyskusja została zamknięta.