Załoga Forum

SystemSystem Posty: 105,727
edytowano 22.02.2019 w Przedstaw się!

W tym miejscu w postach poniżej możecie zapoznać się z aktualną załogą forum.

Post edited by Diana on

Komentarz

• TOMTOM Posty: 247Moderator, ModGreen
    Witajcie,
    Jak wszyscy tutaj jestem wielkim fanem BF. Od 4 lat niemal codziennie spędzam choć kilka minut w grze dzięki czemu nabyłem sporo doświadczenia które mam nadzieję pomoże mi w pełnieniu roli moderatora i pomocy Wam drodzy gracze :)
    Moje pasje to sport, (nie tylko w tv ;) )  podróże.oraz oczywiście życie farmerskie które jest dla mnie odpoczynkiem od miejskiego zgiełku.
    Mam nadzieję że nasza współpraca będzie układała się wzorowo i będziecie zadowoleni zarówno z mojej pomocy jaki i Diany.

• DianaDiana Posty: 818Moderator, ModGreen
    edytowano 02.09.2019

Aktualny skład Naszego Zespołu :

CM Katsuo    (Community Manager)
    CM Paddy      (Community Manager)

Moderator  Diana  
    Moderator Tom 

Była Załoga Forum

@Demona
    @Yattmur
    @Adalruna
    @Havao
    @Jiper
    @Vincent
    @Yalenka

Dziękujemy byłym moderatorom za trud jaki włożyli  w pracę na forum.

Post edited by Diana on
  • CM KatsuoCM Katsuo Posty: 25Community Manager
    Witajcie Forumowicze,

Chciałbym przedstawić się Wam wszystkim, na forum społeczności polskiej. Nazywam się CM Katsuo i pracowałem głownie dla społeczności japońskiej w ostatnich latach. Od kiedy zacząłem pracować dla GGS stałem się jednym z Was, choć niewielu mnie znało, bo bylem tajnym agentem w Japonii. Teraz jestem gotowy pomagać wszystkim, przy pomocy moderatorów. Nie mogę doczekać się spotkania z Wami.

Pozdrawiam,

CM Katsuo  :D
  • CM_PaddyCM_Paddy Posty: 42Community Manager, ModDarkBlue
    Witajcie drodzy Farmerzy,

Chciałbym przywitać się z Wami. Nazywam się Patrick i jestem najnowszym członkiem zespołu Big Farm Community Management
    Mam kilka lat doświadczenia w zarządzaniu społecznościami i jestem pasjonatem gier. Zawsze lubiłem grać w Big Farm oraz inne gry, aby się zrelaksować i odpocząć.
    Jeśli macie pytania, sugestie lub życzenia - jestem do Waszej dyspozycji.
    Pozdrawiam,
    Paddy
Ta dyskusja została zamknięta.