Strona główna Polish Przedstaw się!

Załoga Forum

SystemSystem Posty: 106,968
edytowano 21.04.2022 w Przedstaw się!


W tym miejscu w postach poniżej możecie zapoznać się z aktualną załogą forum.Post edited by Diana on

Komentarz

 • TOMTOM PL1 Posty: 412
  Witajcie,
  Jak wszyscy tutaj jestem wielkim fanem BF. Od 4 lat niemal codziennie spędzam choć kilka minut w grze dzięki czemu nabyłem sporo doświadczenia które mam nadzieję pomoże mi w pełnieniu roli moderatora i pomocy Wam drodzy gracze :)
  Moje pasje to sport, (nie tylko w tv ;) )  podróże.oraz oczywiście życie farmerskie które jest dla mnie odpoczynkiem od miejskiego zgiełku.
  Mam nadzieję że nasza współpraca będzie układała się wzorowo i będziecie zadowoleni zarówno z mojej pomocy jaki i Diany.

 • DianaDiana Moderator, ModGreen Posty: 3,954
  edytowano 31.08.2023

  Aktualny skład Naszego Zespołu :

  CM Soren             (Community Manager)       
  Moderator  Diana  


  Była Załoga Forum

  @Demona
  @Yattmur
  @Adalruna
  @Havao
  @Jiper
  @Vincent
  @Yalenka
  @ Tom

  Dziękujemy byłym moderatorom za trud jaki włożyli  w pracę na forum.
    

  Post edited by Diana on
 • CM_MystletainnCM_Mystletainn Community Manager Posty: 204
  Ahoy Farmerzy,

  Nazywam się CM_Mystletainn i jestem nowym Community Manager dla pięknej gry Big Farm. Niedawno zacząłem pracę w GGS .Wróciłem do Niemiec w sierpniu ubiegłego roku, po kilku latach pobytu w Anglii i Irlandii.

  Przemysł gier komputerowych był kiedyś moim światem, więc jestem bardzo podekscytowany, że znów pracuje w świecie gier wideo, o takiej pracy marzyłem od jakiegoś czasu. W przeszłości zajmowałem się dziennikarstwem pisząc recenzje i tłumacząc wiadomości dla różnych stron internetowych, a także przeprowadzałem kontrole jakości.W wolnym czasie lubię oglądać filmy i programy telewizyjne ,słuchać muzyki ,chodzić na koncerty.Jestem ciekawy świata i często podróżuje.

  Jako CM chętnie Was wysłucham i pomogę.Jeśli macie jakieś pytania / prośby / opinie, moje ucho jest zawsze otwarte,śmiało piszcie do mnie.
  Niech żyje Rock 'n Roll,

  Pozdrawiam,
  CM_Mystletainn
 • CM KaraCM Kara Community Manager Posty: 160
  edytowano 20.04.2022
  O witam!

  Dziś mija mój pierwszy dzień w GGS, gdzie zaczęłam pracę jako Community Manager w Big Farm.

  Ciekawostka: Nienawidzę się przedstawiać! D ALE myślę, że powinniście wiedzieć, z kim macie teraz do czynienia. [wstaw straszną muzykę]

  Wcześniej pracowałam jako CM, na przykład w Wielkiej Brytanii i Francji. Ale dwa lata temu przeprowadziłam się z powrotem do Niemiec (Nadrenia!). Cóż, po prostu za bardzo tęskniłam za niemieckim chlebem. Przez całe życie jestem maniakiem; trochę się przebieram, uwielbiam fantastykę naukową i oczywiście lubię gry wideo. Troszeczkę.

  Nie, naprawdę: absolutnie uwielbiam gry fabularne, strzelanki i symulacje relaksacyjne. Dlatego właśnie wiele lat temu związałam się z branżą gier. Najpierw jako scenarzysta i redaktor, a później jako Community Manager. To niesamowite pracować w branży, którą się kocha.

  W przeciwieństwie do mojego hobby, uprawiam kickboxing, lubię podróżować po świecie.

  Więc oto jestem! Cieszę się, że mogę dołączyć do tej społeczności rolników! Postaram się być Waszym głosem i wysłuchiwać Waszych opinii i problemów tak często, jak tylko pozwoli mi na to mój grafik. "Jeśli macie jakieś pytania, nie wahajcie się do mnie odezwać", jak mawiają menedżerowie społeczności. I zazwyczaj mówimy serio!

  Niech Schwartz będzie z Wami,
  CM Kara

   PS: Kto zgadnie, kto był inspiracją dla mojego pseudonimu, dostanie wirtualne ciasteczko!
Ta dyskusja została zamknięta.