Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Wyspiarska Farma zniknęła :(

Witam.

Jakieś 3 tygodnie temu zniknęła mi Wyspiarska Farma, lotnisko też nie działa więc nie mam do niej dostępu. Statek nadal wymaga owoców z tej farmy więc pewnie powinna działać.
Zgłosiłam to już dwa razy ale nikt nie odpowiada... :(
Komuś też się to zdarzyło?

Pozdr, Ula :)

Komentarz

  • AdalrunaAdalruna Guest Posty: 163
    edytowano 19.05.2016
    Witaj Ulalla,
    Twoja wyspa zniknęła, ponieważ wydarzenie związane z wyspą upłynęło. Wyspy tymczasowe trwają 30 dni. Po tym czasie lotnisko jest niedostępne, aż do momentu kiedy będzie możliwość ponownego wylotu.
    Po zakończeniu wyspy statek nadal wymaga owoców, można je wciąż wytwarzać w szklarni.
    Pozdrawiam, Adalruna
  • Hej :)

    No tak, szklarnię mam ale nie mogę nic zasiać bo nie mam ziaren, a nie mogę ich też nigdzie kupić, zniknął mi sklep z tymi ziarnami. A nawet jeśli by był to nie mam muszelek do kupna, utknęłam :(

    Pozdr, Ula :)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    To co opisujesz jest dosyć typowe i wielu graczy się z tym problemem boryka. Nie utknęłaś, tylko odsyłasz statek z mniejszą częstotliwością.
  • Najbardziej mnie martwi to, że nie mogę zarobić podków bo mam mało towaru na ten statek. Najwięcej daje właśnie za produkty z Wyspiarskiej Farmy, no i oczywiście kasa też jest dużo większa.

    Pozdr, Ula :)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Cóż tak to właśnie mniej więcej działa. Powodzenia następnym razem.
  • Dzięki :)
  • AdalrunaAdalruna Guest Posty: 163
    Ulalla najlepiej statek odsyłać pełny i regularnie, wtedy masz więcej podków. Nasiona jak już wiesz kupujesz u kupca za muszelki, jest on dostępny przez cały okres wyspy. Musisz inwestować w farmę aby przez okres trwania i po zakończeniu wyspy uzbierać jak najwięcej muszelek i za nie kupić nasiona tropikalnych owoców.
    Nie Ty jedna zmagasz się z tym problemem, początki są trudne. Dodam że miałam podobnie jak Ty. Inwestowałam i inwestuje w farmy tymczasowe tyle ile mogę, na dzień dzisiejszy sytuacja się poprawiła. 
  • To chyba jedyny sposób, teraz już będę wiedziała co robić :)
    Dziękuję bardzo wszystkim za podpowiedzi :)

    Pozdr, Ula :)
  • Ula, wyspiarskich farm jest kilka, jeśli wybierzesz się na inną, statek zacznie żądać owoców z tej kolejnej farmy. Osobiście odradzam, skoro już byłaś na tej hawajskiej, to na inne nie lataj, oszczędzaj dolary, żeby rozwijać kolejną hawajską i zbieraj jak najwięcej nasion z tej farmy. Wtedy statek nie będzie prosił o agrest czy inne owoce. A tych, o które prosi, bedziesz miala wiekszy zapas.
  • Dobrze wiedzieć, dzięki śliczne :)
    A jeśli wrócę na hawajską to będzie w takim stanie jak ją zostawiłam?

    Pozdr, Ula :)
  • xyzx (PL1)xyzx (PL1) Posty: 371
    Nie, wyspy czasowe buduje się od początku.
  • ok, dzięki :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik