Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.05.2016 | Ankieta Big Farm

13»

Komentarz

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Wniosek z ankiety nasuwa mi się jeden: że jak GGS czegoś bardzo potrzebuje, to nie żałuje prezentów :p znaczy można nam dać fajną dekoracje, żetony i horyzonty !

    Brakuje mi tylko pytania o staż w grze, bo to pytanie według mnie podstawowe, inaczej odpowie gracz doświadczony "wieloletni", inaczej ktoś, kto dopiero zaczyna.

  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Brakuje mi tylko pytania o staż w grze, bo to pytanie według mnie podstawowe, inaczej odpowie gracz doświadczony "wieloletni", inaczej ktoś, kto dopiero zaczyna.

    Pojawiło się jednak pytanie o poziom gracza, a to pokazuje pośrednio jego staż. 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Poziom można nabić sobie złotem w bardzo krótkim czasie, więc poziom nie do końca pokazuje doświadczenie w grze.
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Poziom można nabić sobie złotem w bardzo krótkim czasie, więc poziom nie do końca pokazuje doświadczenie w grze.
    Tak, masz rację, nie pomyślałam o tym. Ale spory staż może iść w parze z rzadkim logowaniem się do gry. Trzeba by było chyba w jednym pytaniu zawrzeć informacje od kiedy się gra i jak często. 
  • edytowano 24.05.2016
    w ostatnim pytaniu jest mozliwosc dodania czegos "od siebie", wiec ja tam napisalam o tym jak dlugo gram i o tym co mi sie nie podoba.
    niestety na wszystkie moje żale nie wystarczylo miejsca.
    o stazu w grze wspomnialam tez w poczatkowych pytaniach w rubryce dlaczego gram w big farm ( albo cos w tym stylu, juz doklanie nie pamietam tego pytania ) .
     tak wiec jak ktos CHCE cos napisac to moze, bo taką mozliwosc dostalismy nie raz podczas tej ankiety... a jest na nią 14 dni, wiec po co sie spieszyc ?
    lepiej zrobic to powoli i przemyslec wszystkie swoje odpowiedzi,  bo jednak pojawilo sie swiatelko w tunelu i jest jakas nadzieja na zmiany.

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Madziu na pewno trzeba ankietę przemyśleć, może nawet zrobić brudnopis, bo jak się skończy ankietę, to już nic poprawić nie można.

    Z tym że ja wiem co mnie irytuje, uwiera, drażni, co podoba, a co nie już od dawna, po każdym wprowadzonym wydarzeniu do gry mam o nim swoje zdanie, ponieważ wkładam dużo sił i czasu by je wykonać.

  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 24.05.2016
    Myślę, że wiele osób poświęca sporo czasu na grę i realizacje wydarzeń pojawiających się w grze. Podanie poziomu Gracza mimo wszystko sporo mówi, bo choćby przyśpieszał wiele rzeczy za złoto, to i tak musi się raczej orientować w zasadach gry. Ktoś kto przyspiesza za złoto ma również swoje zdanie, i to w jaki sposób gra, niekoniecznie musi oznaczać, że wszystko mu się podoba lub nie podoba.
    Moim zdaniem ankieta była bardzo czytelna i miała sporo ciekawych pytań. Poruszała też wiele kwestii, które sami wiele razy wrzucaliśmy na forum. To zaś czego w niej nie było, można było dopisać w pytaniach otwartych, choćby wspominany tutaj dalszy rozwój maszyn rolniczych czy podniesienie kwot w kopalni itd. itp.
    Fajnie, że mogliśmy wziąć udział w tej ankiecie, teraz pozostaje nam tylko czekać na jej efekty i przekonać się czy rzeczywiście ankieta będzie miała wpływ na dalszą funkcjonalność i rozwój gry.
    Osobiście w kilku miejscach dobitnie podkreślałam, że chcę kota na farmie, wręcz nawet literami drukowanymi :p
    Koty też proszą o kota ;)



  • duży plus dla GGS za ankietę.  Jest czytelna, łatwa w wypełnianiu odpowiedzi, możliwość dokończenia jej w dowolnym czasie, nagrody za jej wypełnienie są miłym zaskoczeniem.    Horyzont "mroczna noc zapada"   jest cudny  (i ani troszkę nie jest mroczny :blush:  ).  Awatar w grze już zmieniony :)

    brawo  mi się podoba :smile: 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Ankieta ankietą, rozumiem te 14 dni potrzebne do jej wypełnienia, ale mam pytanie do naszej Asi:

    czy coś przez te 14 dni będzie się więcej w grze działo ? bo na razie to na placu cieniutko :p

  • Dla mnie ankieta jest ok ,zrobiłam w całości i z nagród jestem zadowolona .Teraz czekam na efekty.
  • zeida (PL1)zeida (PL1) PL1 Posty: 141
    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    Myślę, że wiele osób poświęca sporo czasu na grę i realizacje wydarzeń pojawiających się w grze. Podanie poziomu Gracza mimo wszystko sporo mówi, bo choćby przyśpieszał wiele rzeczy za złoto, to i tak musi się raczej orientować w zasadach gry. Ktoś kto przyspiesza za złoto ma również swoje zdanie, i to w jaki sposób gra, niekoniecznie musi oznaczać, że wszystko mu się podoba lub nie podoba.
    Moim zdaniem ankieta była bardzo czytelna i miała sporo ciekawych pytań. Poruszała też wiele kwestii, które sami wiele razy wrzucaliśmy na forum. To zaś czego w niej nie było, można było dopisać w pytaniach otwartych, choćby wspominany tutaj dalszy rozwój maszyn rolniczych czy podniesienie kwot w kopalni itd. itp.
    Fajnie, że mogliśmy wziąć udział w tej ankiecie, teraz pozostaje nam tylko czekać na jej efekty i przekonać się czy rzeczywiście ankieta będzie miała wpływ na dalszą funkcjonalność i rozwój gry.
    Osobiście w kilku miejscach dobitnie podkreślałam, że chcę kota na farmie, wręcz nawet literami drukowanymi :p
    Koty też proszą o kota ;)



    Super koty! Ja też poprosiłam w ankiecie o kota :) 
    I węża - ale przyjacielskiego :)
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Ankieta pojawiła się dzisiaj i ją już wypełniłam ,a efekty tego widać na moim horyzącie
  • mse (PL1)mse (PL1) PL1 Posty: 144
    Bardzo dobra Ankieta.
    Bardzo dobrze, że można było wpisać własne opinie i propozycje.


  • Margo47 (PL1)Margo47 (PL1) PL1 Posty: 1,300
    Ankieta..wypełniłam :) zadowolona jestem z siebie:)) czy pomogło rozwiązać problemy? nie..ankieta jest po tego czorta żeby twórcy gry  sie odprężyli iwzieli pod uwage nasze zdanie :))..no sie chyba posikam ze śmiechu..:)) niestety w gre grałam dwa lata..odpuściłam...nie wiem co pisano w innych,wcześniejszych postach.. (1600 postów ) to ja mam pytanie:po kiego ta ankieta? czy twórcy(zarząd) nie wiedzą co nas gryzie? tysiące skarg .opinie pozytywne i negatywne(support) albo jak to zwał...czy naprawde trzeba było dziure załatał brakami akurat ankietą?
  • Margo47 (PL1) powiedział(a):
    Ankieta..wypełniłam :) zadowolona jestem z siebie:)) czy pomogło rozwiązać problemy? nie..ankieta jest po tego czorta żeby twórcy gry  sie odprężyli iwzieli pod uwage nasze zdanie :))..no sie chyba posikam ze śmiechu..:)) niestety w gre grałam dwa lata..odpuściłam...nie wiem co pisano w innych,wcześniejszych postach.. (1600 postów ) to ja mam pytanie:po kiego ta ankieta? czy twórcy(zarząd) nie wiedzą co nas gryzie? tysiące skarg .opinie pozytywne i negatywne(support) albo jak to zwał...czy naprawde trzeba było dziure załatał brakami akurat ankietą?
    Wg mnie różnica tkwi w tym, że wszystkie skargi płynące na forum są przekazywane do twórców gry przez CM'ów co jak dla mnie może umniejszać istniejący problem w oczach twórców .
    Ankieta natomiast przekazuje informacje bezpośrednio do twórców gry, więc mają możliwość zobaczyć na własne oczy co trapi graczy.
    Po drugie ankieta dotyczy większej ilości graczy, tych zadowolonych i tych zrzędzących (np. mnie :D).

    Nie wiem czemu, ale albo GGS zaczęło mydlić oczy również starym wyjadaczom, albo widzę poprawę.
    Za wypełnienie ankiety dostałem fajne nagrody, teraz trwa silos Georga który pierwszy raz w życiu udało mi się ukończyć w całości (więc pewnie wydłużyli to wydarzenie). Ostatnio z Omara wypadły mi dwie licencje na wydobycie złota..
    Coś jest na rzeczy ;>
    Szkoda, że opamiętali się tak późno (o ile faktycznie się opamiętali) bo spora część graczy zdążyła już odejść na dobre.

  • Pięknie dziękuję za ankietę i prezenty jakie dostałem, dla mnie to bardzo wiele, dostałem nową flagę, horyzont i atrakcję, dzięki której mam zadowolenie na wyższym poziomie, czyli więcej kasy ;) Podobało mi się to, że można było ją sobie wypełnić w dogodnej chwili i przerywać jej wypełnianie gdy trzeba było zająć się farmą :) Była czytelna i z chęcią wezmę udział w kolejnych, zawsze coś ciekawego mi wpadnie do kuferka :p
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 29.05.2016

     Faktycznie coś drgnęło ;) masz racje Favierro, kolekcja do kupienia i dekoracje, lejek miał 76 godzin.

    Ale mnie nurtuje pytanie, czy to na stałe czy chwilówka, żeby załagodzić sytuacje ?

    I może jak ankieta dotrze gdzieś dalej [tu też masz racje] będą z tego wymierne korzyści dla nas.

    Przy okazji, gratulacje za kompendium eventowe - zrobiłeś kawał dobrej roboty :D 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik