Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.05.2016 | Ankieta Big Farm

2

Komentarz

  • Ja jestem albo głupia albo ślepa, ale najzwyczajniej w świecie  tej ankiety nie widzę. A chciałabym. I nie pomaga tłumaczenie, że "w pobliżu głównego menu", więc proszę o wytłumaczenie jak krowie na rowie, gdzie ta ankieta jest. Dzięki ;)

  • zupełnie niepotrzebne jest Wasze zdenerwowanie.
     Na angielskim forum podano informację że ankieta pojawi się w ciągu kilku dni, w pobliżu głównego menu farmy (patrz na dole ekranu,) i dla każdego będzie dostępna przez taki sam czas.

    cierpliwości, trochę więcej cierpliwości .......
  • Ok, dzięki za informację, nie ogarniam angielskiego aż na tyle, żeby po ichniemu czytać forum.
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Jeśli ankieta się pojawi, to z pewnością zauważą ją wszyscy. GGS bardzo zależy, by wypełniła ją jak największa ilość graczy (stąd zapowiedzi nagród). Po dzisiejszej aktualizacji zmieniło się jedynie to, że po kliknięciu w awatar pojawiają się informacje dotyczące m.in. lvl danego gracza, czy ilości punktów osiągnięć (swoją drogą u mnie wyświetla się zero, dopiero po dalszym kliknięciu (w zieloną gwiazdkę) pojawia się stan rzeczywisty). Tak jak inni zastanawiam się, co oznacza "główne menu". Być może jest umiejscowione zaraz obok "balansu gry"  :p
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    A może pytania tak durne, że wstyd je zamieścić :))))))
  • Filmiki-już dawno zapomniałam o nich ,bo się nie ukazują, a miało być tak fajnie,to samo będzie z ankietą.
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Agnieszka11Play (PL1) powiedział(a):
    Filmiki-już dawno zapomniałam o nich ,bo się nie ukazują, a miało być tak fajnie,to samo będzie z ankietą.
    Witaj Agnieszko,

    filmiki się nie ukazują, bo Zespół Big Farm zrezygnował zupełnie z tego elementu gry. Twój wpis może wprowadzać mniej zorientowanych Graczy w błąd, sugerując, że filmiki nadal funkcjonują w grze, tylko ta opcja nie działa jak należy.
    Co do ankiety, nikt jej jeszcze nie ma, ale też nikt nie napisał, że ma się pojawić zaraz po aktualizacji. Musimy cierpliwie poczekać i dopiero wtedy będzie można osądzić, czy czekać było warto.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • Witam Demona- 17 05 w ogłoszeniach napisane jest ,że wraz z aktualizacją ukaże się ankieta w ciągu tygodnia miała się pojawić, więc się dziwiłam że jej nie ma.O filmikach nie doczytałam,więc przepraszam za wprowadzanie w błąd innych graczy,Teraz czekam cierpliwie na ankietę.Pozdrawiam serdecznie.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Cześć Kochani! 

    Otrzymuję sygnały od Was, że nie wiecie, gdzie pojawi się ankieta, a nie chcecie jej przeoczyć, gdy już będzie. Pamiętajcie proszę, że nie każda funkcja zapowiedziana w ramach aktualizacji musi pojawić się zaraz po zakończeniu prac konserwacyjnych. 

    Przygotowałam dla Was zrzut ekranu z niemieckiego serwera testowego, żebyście czysto informacyjnie wiedzieli, czego się należy spodziewać, gdy pojawi się w grze. Mam nadzieję, że grafika okaże się pomocna: 


    Pozdrawiam! :)

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
     to na dole na kopercie to chyba sa wiadomości chyba,że ankiete walneli do wiadomości 75 stron toć to prawie książka.Zanim dojde do końca to zapomne co było na początku ;)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 23.05.2016
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Czyli ankieta na 75 stron - thx.

    Szczerze to gratuluję ggs, że chciało Wam się robić coś takiego tylko po to, żeby pokazać nam, że się  ogóle tu liczymy :D
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
     to na dole na kopercie to chyba sa wiadomości chyba,że ankiete walneli do wiadomości 75 stron toć to prawie książka.Zanim dojde do końca to zapomne co było na początku ;)
    Czasami to Wam się szczerze dziwię, że chce Wam się pisać takie bzdury, byle tylko kolejny post na forum wyskrobać ;)
    Taaa, a ankieta na pewno ma 75 stron, a ten zielony wskaźnik na kopercie to na pewno nie jest symbol nieprzeczytanych wiadomości w grze... a świstak siedzi i dalej zawija w sreberka... ;) I tak, to był sarkazm :p
    Tyle już gracie, a zachowujecie się jakbyście się na niczym nie znali...
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Ja obstawiam że będzie 14 pytań jak jest na ikonie z sową ;)
  • kris258 (INT1) powiedział(a):
    Czyli ankieta na 75 stron - thx.

    ...myslalam ze juz nic mnie tu nie zaskoczy a jednak....
    TO przeszlo moje najwieksze forumowe "zlote mysli" i moge powiedziec tylko tyle......



    ..i troche wyluzujcie ze tym klikaniem "spam" i "naduzycie" w kazdym watku i 90% postow, bo niebawem strach bedzie cokolwiek napisac na forum... 
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    edytowano 23.05.2016
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    Ja obstawiam że będzie 14 pytań jak jest na ikonie z sową ;)
    14 tage to 14 dni po naszemu bo jeszcze ktoś to weźmie na poważnie... ;)
    Post edited by Świniarz (PL1) on
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    O tym, że ankieta będzie trwała 14 dni...wiemy z OO od kilku dni.

    Dziś w końcu Asia pokazała "znaczek" którego pojawienie się, obwieści początek tego wielkiego wydarzenia :p  

    to o czym dyskutujecie ???

  • doszlam do polowy ankiety i przyznam ze bardzo ciekawa i jestem pozytywnie zaskoczona ! szczegolnie ciekawe sa pytania ze stron 3-5
    a najlepsze pytanie to "o czym rozmawiacie na czacie" lol :D chyba tworcy GGS nie chcieliby wiedziec hahaha :D 
    mam nadzieje ze jak najwiecej osob wezmie w niej udzial i dzieki temu cos sie zmieni. bo brzmi obiecujaco.
    w koncu wszystkie nasze gorzkie zale z forum zostaly polaczone razem i mozna to wszystko potwierdzic poprzez klikniecie a nie pisanie wypracowan. jak dla mnie - super !
  • Ankieta ciekawa wypełniłam ją w całości super :)
  • Bardzo przyjemna forma ankiety, pytania obejmują różne obszary gry i fajne nagrody. Duży plus dla twórców :)
  • Magdzik (PL1)Magdzik (PL1) PL1 Posty: 120
    10 pytań, ciekawe i czytelne i jeszcze nagrody za to. To akurat GGS wyszło  :)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 24.05.2016
    Mi sie też ta ankieta podobała,robi sie ja szybko nie cza sie rozpisywac nie wiadomo jak bardzo,pytania krótkie,proste i zwięzłe jeszcze coś tam w zamian sie dostało :p
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Najbardziej podoba mi się darmowe tło. Ma klimat :)
  • AdalrunaAdalruna Guest Posty: 163
    Witajcie,
    Cieszy Nas że ankieta okazała się czymś co spełniło Wasze oczekiwania. Oczywiście Wasze zadowolenie zmotywuje GGS w zupełności do pozytywnego działania.
    Pozdrawiam, Adalruna
  • Może ktoś napisać dokładnie jakie były nagordy za wypełnienie ankiety? Wypełniałam ją późną nocą trochę "na śpiocha" i nie pamiętam.
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Brawo!! Tym razem Wam wyszło!! Podoba mi się ta ankieta i mam nadzieję, że bedzie miała pozytywny wpływ na dalszą grę, a GGS wyciągnie właściwe wnioski.
    Tym razem duży PLUS
  • AdalrunaAdalruna Guest Posty: 163
    edytowano 24.05.2016
    skatex3 (PL1) powiedział(a):
    Może ktoś napisać dokładnie jakie były nagordy za wypełnienie ankiety? Wypełniałam ją późną nocą trochę "na śpiocha" i nie pamiętam.
    Witaj skatex3,
    Jak dobrze pamiętam nagrody za wypełnienie ankiety to:
    * tło - Mroczna noc zapada,
    * 5 żetonów do wykorzystania w Kole Fortuny,
    * flaga superbohaterów,
    * dekoracja - Bohater wiedzy (48 zadowolenia).
  • xyzx (PL1)xyzx (PL1) Posty: 371
    żetonów było w sumie 16

  • skatex3 (PL1) powiedział(a):
    Może ktoś napisać dokładnie jakie były nagordy za wypełnienie ankiety? Wypełniałam ją późną nocą trochę "na śpiocha" i nie pamiętam.
    Nie wiem czy wszystko dałem radę zapamiętać, ale masz na pewno 3 nowe awatary, 16 żetonów do koła fortuny, nowe tło i nową dekorację :)

    Ja też jestem pod wrażeniem. Już nie chodzi tu o nagrody (chociaż to też ogromny plus tej ankiety, bo 16 żetonów i nowe tło piechotą nie chodzą), ale po prostu dobrze przemyślane pytania, ankieta czytelna, łatwa w wypełnieniu i naprawdę ciekawa :)


  • hej
    na pytanie jakie zwierzęta chcielibyście zobaczyć na farmie odpowiadajcie - ślimaki:)
    Jednak serio to:
    -w garażu nic się nie dzieje,
    - wydobywanie w kopalni 2tyś dolarów to jakaś farsa, przejdźmy na 100tyś i miliony,
    - ulepszenie budy powinno być za $, nie każdy chce mieć rasowca,
    - nagrody z mistrzostw powinny trafiać tylko do sojuszników biorących w nich udział,
    Pewnie znajdzie się jeszcze parę punktów zmian.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik