Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.05.2016 | Ankieta Big Farm

Drodzy Gracze! 

W tym tygodniu czeka nas kolejna aktualizacja gry, a wraz z nią... Zobaczcie sami :) Zapraszam do Oficjalnych Ogłoszeń


Miłego dnia!
«13

Komentarz

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    NAPRAWDĘ Asiu możemy ukształtować grę ? a przedtem to było co (?) nasze pisanie, na żarty ? :p
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    To ja zadam inne pytanie: Czy NAPRAWDĘ ktoś wierzy, że nasz głos w tej ankiecie się liczy? Coś mi to pachnie mydleniem oczu. Możemy się wypowiedzieć po to żeby nam potem powiedzieli że była ankieta a kto im udowodni jakie były wyniki i co gracze pisali w opiniach? Mimo to wypełnię tę ankietę co by mi potem nie zarzucono że (jak z wyborami) miałam przecież okazję coś zmienić.
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Wydaje mi się, że ta ankieta jest tylko po to by gracze nie pomyśleli (choć i tak już tak myślą), że ggs nie liczy się z naszym zdaniem (a to prawda) i my nie mamy nic do powiedzenia - to moje zdanie.

    Pożyjemy zobaczymy co to da, myślę, że skończy się na jakiejś marnej nagrodzie na ukończenie ankiety.


    Zgadzam się z tobą Kris też tak myślę to takie zamydlenie oczu  :D, ale jak to mówią lepszy rydz niż nic 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Oczywiście że ta ankieta, to totalna ściema.

    GGS poniosło sromotną klęskę wprowadzając te swoje "rewelacje" :p

    Asiu NAPRAWDĘ nie wiecie co należy w grze zmienić lub poprawić ? może poczytaj posty na forum...

    a kolejna aktualka niech przyniesie w końcu coś dobrego, np.: podwyżkę cen produktów, które wytwarzamy na farmach...

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Kris...nawet średnia krajowa co roku się zmienia...a my jedziemy na tych samych cenach od początku, więc pomysł jak najbardziej sensowny...

    szczególnie że wyspy podrożały i zapewne cukier też w 100% ukrytych oczywiście :p ...bo nikt nas nie poinformował...

    Zdecydowanie więcej rzeczy powinno być dostępnych za dolce...w tym na pewno horyzonty...

    a tą stajnie to byś chciał z jakiego powodu ? żeby się wygląd budynku zmieniał z każdym poziomem? o to chodzi ? bo podnoszenie stajni nic nie daje, boksów tylko przybywa, ale skoro ustawicznie brakuje podkówek

    to po co 12 koni ma sobie w nich stać ?

  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Ta ankieta to totalna ściema. Wystarczy by GGS czytał nasze posty i wyciągał wnioski. Nie wierzę w pozytywne zmiany. Wyciągną od nas więcej informacji by jeszcze bardziej na nas żerować. Milion razy pisaliśmy o drożyźnie jaka tu zapanowała i brak odpowiednich zmian w naszych przychodach. Ciągle tyle samo za codzienne logowanie itd.
    O braku reakcji na nasze e-maile, uwagi, sugestie.
    Każda aktualizacja niesie za sobą kolejne błędy i ogromne koszty.
    Mniej zachłanności i chciwości , więcej empatii i dbałości o graczy, czy tak trudno wyczytać to z naszych postów
    Nie widzicie ilu Ludzi zrezygnowało z gry przez Wasze pazerstwo?
  • Zgadzam się z Waszymi opiniami , gra coraz bardziej drożeje ,a nasze produkty są tanie , a my żeby kupić brakującego nam towaru płacimy można by tak powiedzieć ,,krocie",  no ale cóż wiem doskonale że marudzimy ,narzekamy na twórców gry ale i tak my gracze dalej gramy pomimo tych wszystkich aktualek i tej drożyzny bo w ten sposób każdy ta gra istnieje ,rozwija się pomimo tych samych nagród i naszych narzekań a może nawet skarg........
  • Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Wydaje mi się, że ta ankieta jest tylko po to by gracze nie pomyśleli (choć i tak już tak myślą), że ggs nie liczy się z naszym zdaniem (a to prawda) i my nie mamy nic do powiedzenia - to moje zdanie.

    Bardzo sporadycznie się wypowiadam na łamach forum ale w tym przypadku wezme głos i popieram w/w wpisy
    Ta czy podobna ankieta to jedna wielka ściema , gdyby ktokolwiek chciał brać sugestie i propozycje graczy to gra trwa już dość długo i można było wiele z tych propozycji wykorzystać
    Na jakiego licha udawać że chce się coś zrobić a nie robić
    Zwykła głupota i bzdura
    Czy twórcy gry myślą że jesteśmy głupimi , bezmózgami ? którzy będą przyklaskiwać i nie krytykować
    Pomyłka , czas na prawdziwe zmiany i zmiany dla nas z nami a nie dla twórców ale bez nas
    Pozdrawiam wszystkich graczy a twórców gry wzywam do przemyślenia takich ankiet lub głupich propozycji które są dla pojedynczych jednostek a nie dla większości graczy


    :(:(:(:(:(:(


    Zgadzam się z tobą Kris też tak myślę to takie zamydlenie oczu  :D, ale jak to mówią lepszy rydz niż nic 


  • w którym miejscu można znaleźć tą całą ankietę?
  • Zosia_3456 (PL1) powiedział(a):
    w którym miejscu można znaleźć tą całą ankietę?
    O to samo chciałam zapytać :)
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Gdzie ta ankieta? Nigdzie jej nie widać. Ma czapkę niewidkę czy co ?!
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Użyję cytatu z Pingwinów: "Ta ankieta Wam się należy, ale kiedy ją otrzymacie to inna sprawa" :)
  • ja jakoś tez nie mogę jej znaleźć  :(
  • skoro Asia napisala ze bedzie to "wydarzenie", to wydaje mi sie ze pojawi sie samochod, tak samo jak podczas eventow, kupcow itp...a jak nie, no to moze na meila ja wysla ?
  • a więc musimy cierpliwie poczekać  :)

  • Wiele krzyku -Ankieta , nagrody ,a w rezultacie znowu rozczarowanie .Nagrody coraz marniejsze jak w terażniejszych mistrzostwach sojuszniczych
  • masz juz ankiete ze piszesz o nagrodach i rozczarowaniu ?
  • Halina88 (PL1)Halina88 (PL1) PL1 Posty: 37
    Gdzie będzie dostępna ankieta podane do inf. przez Asia07 trzeba tylko czytać uważnie. Oto cytat
     "Ankieta będzie dostępna w pobliżu głównego menu i będzie obowiązywała dla wszystkich Graczy Big Farm! "

    A jakie tu maga być zmiany na lepsze, może tylko skoro wszystko drożeje za co płaca gracze to powinny też wzrosnąć ceny art. które gracze sprzedają.
    Podobnie jak z PD pomnożonym przez 100 tyle że w evencie "Na pomoc śwince...." przed przemnożeniem nagroda wynosiła 250 i po przemnożeniu nadal tyle wynosi a powinno być 25.000 jeśli ma być sprawiedliwie.

  • Magdzik (PL1)Magdzik (PL1) PL1 Posty: 120
    Halina88 (PL1) powiedział(a):
    Gdzie będzie dostępna ankieta podane do inf. przez Asia07 trzeba tylko czytać uważnie. Oto cytat
     "Ankieta będzie dostępna w pobliżu głównego menu i będzie obowiązywała dla wszystkich Graczy Big Farm! "


    no dobrze ale może mi ktoś wytłumaczy gdzie właściwie jest "główne menu"? Bo ja nie wiem :(
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Tego nikt nie wie. Znowu "Szefostwo " ma nas w... głębokim poważaniu. Dlaczego nikt nie napisze jasno co i jak z tą ankietą. Super podejście do graczy. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę, pewnie znowu czeka nas wielkie rozczarowanie.
  •  wiecej cierpliwosci :) 
  • gdzie jest ankieta nie moge jej znalesc
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Pewnie jeszcze jej nie dali,albo się tak przestraszyli opini graczy,że już wcale dawać nie bedą :D-żartuje oczywiście.Tak poważnie to chyba(tutaj moge się mylić) nie było napisane,że ankieta będzie zaraz po aktualizacji wiec zapewne jak ją dadzą to ją bedziemy widzieć ;)
  • Czaga (PL1)Czaga (PL1) PL1 Posty: 22
    Po co tyle szumu o ankiecie ze strony szefostwa,skoro jej nie ma,co za propaganda i chaos

  • Halina88 (PL1)Halina88 (PL1) PL1 Posty: 37
    Jak się pojawi to pewnie będzie widoczna tak jak było z filmikami :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik