Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

support

Pytanie mam do graczy,dostajecie jakiekolwiek odpowiedzi z dzialu wsparcia?

Już drugi miesiac czekam na odpowiedz i zero odpowiedzi z tego działu.Ponoć blokady konta sa szybciej rozpatrywane..........no czekanie dwa miesiace na odpowiedz to faktycznie ekspresowa obsługa gracza.Ten dział to już chyba tylko z nazwy istnieje.

Druga sprawa nie rozumiem dlaczego watek,który poprzednio założyłam,(dzisiaj ponowilam pytanie)wyglada na wogle nie ruszany,to celowe działanie czy forum ma bledy?

Ja bardzo bym chciala dostac odpowiedz na zadane pytania odnośnie blokady mojego konta,i totalne olewanie moich pytan zaczyna dzialac co najmniej irytujaco.Bo braku odpowiedzi przez prawie dwa miesiace inaczej nazwac nie można.To co sie dzieje w dziale supportu przekracza jakiekolwiek granice,Graczom pozostaje albo zawracac głowe CM z prozba o pomoc,albo modlenie sie żeby błedów nie było.

Komentarz

  • AdalrunaAdalruna Guest Posty: 163
    Witaj sylwiazelazna,
    Nie jesteś nowicjuszką forum, zapewne dobrze znane Ci jest środowisko na forum oraz jak toczą się sprawy kierowane do działu technicznego. Proszę cierpliwie czekać na odpowiedź od supportu, czas zależny jest od tego ile mają zgłoszeń. Dodam że powielanie zgłoszeń o tej samej tematyce nie przyspieszy rozstrzygnięcia sprawy. Pozdrawiam, Adalruna
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Sylwia ale chyba Twoje konto zostało odblokowane a sama blokada trwała krótko. Jedyne czego się możesz spodziewać, to odpowiedzi, że był to błąd systemowy.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Adalruna powiedział(a):
    Witaj sylwiazelazna,
    Nie jesteś nowicjuszką forum, zapewne dobrze znane Ci jest środowisko na forum oraz jak toczą się sprawy kierowane do działu technicznego. Proszę cierpliwie czekać na odpowiedź od supportu, czas zależny jest od tego ile mają zgłoszeń. Dodam że powielanie zgłoszeń o tej samej tematyce nie przyspieszy rozstrzygnięcia sprawy. Pozdrawiam, Adalruna

    No ja rozumiem wszystko,że należy cierpliwie czekac itp.ale prawie dwa miesiace to już lekka przesada,swiety by cierpliwośc stracił, maja tam taki bajzel,że prawdopodobnie wogle odpowiedzi nie otrzymam,bo gdyby mieli ja dac to dawno by to zrobili.Tak na marginesie zgłoszeń nie powielam ponieważ,nie ma to najmniejszego sensu,nie potrafia dac odpowiedzi na jedno zgłoszenie a co dopiero kilka.

    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Sylwia ale chyba Twoje konto zostało odblokowane a sama blokada trwała krótko. Jedyne czego się możesz spodziewać, to odpowiedzi, że był to błąd systemowy.

    Tak Gloriano,moje konto zostało odblokowane  :p ,ale to nie zmienia faktu,że ja jednak bardzo uparcie bym odpowiedz chciala dostac.Irytujaco działa jeden fakt,że jak gracz cos "przeskrobie" to reka sprawiedliwości karze Go szybko(od graczy wymaga sie cierpliwości,wyrozumiałości itp,szkoda tylko,że to nie działa w obie strony,bo powinno),jak zawala Twórcy,to nawet łaskawie informacji nie potrafia dac dlaczego było tak a nie inaczej,no i dlatego też tak uparcie i z wielka cierpliwościa  o:) czekam na odpowiedz i mimo faktu,że jednak przyczyny można sie domyslic samemu chciałabym takie informacje z działu wsparcia dostac. 
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 09.05.2016
    Moja cierpliwość dawno mnie opuściła. Po zniknięciu zdobytej dekoracji i wysłaniu do supportu czekam już prawie 2 miesiące, zatem ile mam czekać, aby dowiedzieć się co się stało ? Rozumiem problemy, ale czy to już nie przesada ? To nie jest tydzień, dwa, czy trzy tygodnie... Gdy moja cierpliwość się skończyła to wysłałem zgłoszenie o usunięciu konta w grze. Już z tym czekam ponad miesiąc czasu i zapowiada się, że jeszcze kilka miesięcy na to poczekam.... Nie mogę zrozumieć takiego podejścia do Gracza jako człowieka. Jeszcze na koniec bardziej mnie utwierdziło, że nie liczą się z nami w ogóle. I co mnie jedynie przychodzi na myśl to, że być może uważają, że jednak Gracze zdecydują się  powrócić do gry.

    Rozumiem, że nie chcę to mogę nie grać i nie wchodzić na swoje konto, ale sama myśl, że jeszcze te konto istnieje, budzi we mnie niemiłe wspomnienia. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik