Strona główna Pytania ogólne Big Farm

Wyspiarski nawóz

Mam pytanie odnośnie wyspiarskiego nawozu,po zakonczeniu wyspy znika wraz z nia czy może jednak zostaje w magazynie do nastepnej edycji wyspy?

Komentarz

• Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie odnośnie wyspiarskiego nawozu,po zakonczeniu wyspy znika wraz z nia czy może jednak zostaje w magazynie do nastepnej edycji wyspy?
    Hej Sylwia znika niestety ;(

Nie sztuką jest wie­dziec, a zrozumiec.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Hej Sylwia znika niestety ;(
    Buuu :'( to niefajnie mam go sporo i mało prawdopodobne żebym zużyła cały,powinni wprowadzic chociaż możliwość sprzedaży i nawozu i humusu z wysp skoro znika albo wprowadzic opcje mozliwości przechowywania w magazynie.

Dziekuje za odpowiedz Magda.

• Sylwia dostaw dodatkową plantację mango lub kokosową i może uda się zużyć nawóz. Owoce zawsze jak nie wykorzystasz, możesz sprzedać.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 24.04.2016
    Dostawilabym ale musialabym kupic jeszcze dwa pola jedne na mango jedne na dom i pradwopodobnie trzecie na ozdobe co by mnie koszty produkcji nie zeżarły,a wcale nie potrzebuje bo juz wszystkie domki kupilam teraz zbieram na ozdoby z tamtad i nawet pełznac i na czterech dam rade uciulac jeszcze te trzy ktore mi brakuja,a które chce miec  :D   nie robie wyspy w celu zaliczania poszczególnych kroków tylko wlazlam żeby wymienic wszystkie domki na jednej z farm z racji tego,że poszło mi jakos szybko kupno ich wszystkich to sobie zbieram muszelki na ozdoby. a w zalicznie krokow sie bede bawic nastepnym razem.Nawoz sie nie zmarnuje na razie nie produkuje jak sie bedzie konczyc to bede go produkowac z malutkim zapasem tylko.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik