Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

19.04.2016 | Szkółka dla Farmerów babci Matyldy

Asia07Asia07 Posty: 2,493
edytowano 19.04.2016 w Oficjalne Ogłoszenia

Cześć Farmerzy!

W tym tygodniu przedstawimy nowy budynek: Matylda otwiera szkółkę dla farmerów, by pomóc Wam w osiąganiu większych sukcesów.


Szkółka dla farmerów babci Matyldy

Podobnie, jak laboratorium farmy, również szkółka dla farmerów Matyldy będzie obiektem o 100 dostępnych poziomach, które można odblokować zarówno za dolary, jak i złoto. W przeciwieństwie do laboratorium, szkółka nie zajmie miejsca na farmie, a znajdzie się w jej otoczeniu, w pobliżu czytelni. Będzie dostępna od 10 poziomu. 


Farmerska szkółka doliczy bonus PD do wszystkich punktów doświadczenia, które uzyskujecie w grze. Każdy poziom obiektu doda jeden procent do ilości punktów doświadczenia - na setnym poziomie budynku, wartość ta osiągnie zatem 100%. 100 poziom farmerskiej szkółki doda zatem 100% PD do wszystkich zdobywanych w grze punktów doświadczenia, podwajając ilość zdobywanych PD.  

- Farmerska szkółka działa pasywnie, automatycznie zwiększając otrzymywane punkty doświadczenia, bez dodatkowego czasu oczekiwania lub wymagania potwierdzeń. 
- Wypadające PD (gwiazdki) będą wskazywały całkowitą ilość uzyskiwanych PD (normalną ilość + bonus PD). 
- Ilości PD wyświetlane w menu gry będą wyświetlać podstawowe wartości PD, bez bonusów płynących z farmerskiej szkółki.  

Ważne: Wraz z tą aktualizacją wszystkie wartości PD zostaną przemnożone przez 100, aby w bardziej czytelny sposób przeliczać bonusy związane z tym budynkiem. 
Żadne powiązania dotyczące wartości nie ulegają zmianie. Zmiana ma zastosowanie dla wszystkich wartości PD w grze, granic zwiększania poziomów, nagród, zbiorów, etc. 

Przykładowo, po aktualizacji zamiast 15 PD będzie wyświetlane 1500 PD.  


Zwiększona ilość członków sojuszu

Wiele sojuszy pytało o możliwość powiększenia o nowych członków. Gra została w tym względzie zoptymalizowana. Nowy limit członków sojuszu można zwiększyć do 75.

- 10 nowych badań dodano do drzewa badań sojuszu. 
- Każde badanie zwiększy limit członków o 1 dodatkową osobę.
- Elementy wypadające z drzewo sojuszu zostaną również dopasowane do nowej sytuacji.   

Redukcja powiadomień przy logowaniu


Wszyscy wiemy, że ilość powiadomień pojawiających się przy uruchamianiu gry może być czasem irytująca, jeśli jest ich naprawdę wiele. Aby zaradzić tej sytuacji, wbudowaliśmy nowy system priorytetów.  Obecnie tylko jedna oferta Prime powinna się pokazywać przy logowaniu (nie więcej). Wszystkie okna informacyjne, jak np. zakończenie wydarzenia, informacje i nowości będą wyświetlane w niezmienionej formie, tak jak dotychczas. 
To wszystko na dziś! Życzymy dobrej zabawy i burzliwych dyskusji w TYM wątku!
Wasz CM Team.


Post edited by Asia07 on
Sign In to comment.