Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

12.04.2016 | Laboratorium Farmy

Asia07Asia07 Posty: 2,493
Drodzy Farmerzy i urocze Farmerki! 

Tego jeszcze nie było... W Big Farm pojawi się niesamowite, zupełnie nowe laboratorium. Chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszam TUTAJ.  ;) Co o tym sądzicie? 


Dobrej zabawy! 
Asia.
«13

Komentarz

  • edytowano 11.04.2016
    Asia07 powiedział(a):

    Drodzy Farmerzy!

    mamy nadzieję, że wszystkim udało się pomyślnie ukończyć nowe Mistrzostwa Sojuszu, mimo paru usterek technicznych, które po drodze wystąpiły. 

    Nie ma to jak umiejetnosc zbagatelizowania jednego z najwiekszych niewypalow tych Mistrzostw :smiley: Pogratulowac wytrwalosci :wink: 


    Asia07 powiedział(a):Jeżeli nadal brakuje Wam kilku nagród za aktywność, wraz z tą aktualizacją powinny być dodane. 
    "Powinny"..... Jesli wiara czyni cuda, trzeba wierzyc, ze sie uda :wink: Czy po prostu Droga Asiu znasz moze tego, co pisze odpowiednie skrypty i sama juz stracilas nadzieje? <zarcik> :blush: 

    Laboratorium farmy

    (...)

    Laboratorium będzie obiektem specjalnym i będzie miało aż 100 poziomów. Wszystkie poziomy można uzyskać przez rozbudowę obiektu (za pomocą dolarów lub złota). 

    (...)

    Zastanawia mnie mozliwosc rozbudowy obiektu za pomoca dolarow. Czy do kazdego poziomu bedzie mozna laboratorium rozbudowac i za dolary i za zloto? Czy moze (co jest najbardziej prawdopodobne) rozbudowa za dolary bedzie mozliwa do okreslonego poziomu (np. 10), a potem dalsza rozbudowa bedzie mozliwa wylacznie za zloto? Czy poziom rozbudowy zostal dostosowany do mozliwosci finansowych graczy? Strach pomyslec o koszcie rozbudowy tego laboratorium na najwyzszych poziomach. 

    Z gory dzieki za odpowiedz, pozdrawiam i milego dnia zycze :)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 11.04.2016
    A ja tam dobrze widzialam czas rozbudowy 99 h na 22 poziom?ja jednak chce zle widziec, to co to bedzie na 100 poziomie,strach sie bac ;)


    Asia07 powiedział(a):Jeżeli nadal brakuje Wam kilku nagród za aktywność, wraz z tą aktualizacją powinny być dodane.


    Ja nadal mam nadzieje,że jednak brakujace skrzyneczki do mnie trafia  ;) w sumie to jakis dodatkowy % od brakujacych nagród, za czekanie i cwiczenie cierpliwości by sie graczom przydał ;)-pomarzyc sobie można no nie :p
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Cześć wszystkim, 

    laboratorium to specjalny obiekt w grze. Jego budowa będzie z pewnością bardzo kosztowna, szczególnie na wyższych poziomach budynku, a to, do którego momentu ktoś będzie w stanie rozbudować laboratorium zależy od indywidualnych możliwości każdego z Graczy. Generalnie polecam nastawić się raczej na bardzo wysokie koszta i zostać ewentualnie pozytywnie zaskoczonym, niż odwrotnie - liczyć na szybką możliwość rozbudowy i się denerwować, że nas nie stać. Ze swej strony polecam Wam  nie obierać sobie za cel rozbudowy laboratorium na max. Zarówno w dolarach, jak i złocie ceny wyższych poziomów będą na pewno wysokie. Jak wysokie? O tym przekonamy się wszyscy już jutro po wprowadzeniu budynku do gry wraz z aktualizacją. Niezależnie od tego, czy rozbudowę laboratorium wykonacie z użyciem dolarów, czy złota, koszt będzie bardzo wysoki w obydwu przypadkach. 

    Powodzenia!

  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    I znowu łapcie się za kasę Naiwniacy !!
    No i gdzie to Laboratorium stawiać, skoro Farmy w większości rozbudowane. Znowu nieprzemyślany, chory pomysł. Sposób na grabienie Graczy. Gratulacje !
  • wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    I znowu łapcie się za kasę Naiwniacy !!
    No i gdzie to Laboratorium stawiać, skoro Farmy w większości rozbudowane. Znowu nieprzemyślany, chory pomysł. Sposób na grabienie Graczy. Gratulacje !
    Pomyśl, możesz rozbudowywać budynki w nieskończoność, czyli niektóre możesz zlikwidować - stąd miejsce. Myślenie i czytanie ze zrozumieniem ma przyszłość - zalecam! Pomysł super! Gratuluję nowych rozwiązań twórcom!
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 11.04.2016
    kkkmmmkkk (PL1) powiedział(a):
    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    I znowu łapcie się za kasę Naiwniacy !!
    No i gdzie to Laboratorium stawiać, skoro Farmy w większości rozbudowane. Znowu nieprzemyślany, chory pomysł. Sposób na grabienie Graczy. Gratulacje !
    Pomyśl, możesz rozbudowywać budynki w nieskończoność, czyli niektóre możesz zlikwidować - stąd miejsce. Myślenie i czytanie ze zrozumieniem ma przyszłość - zalecam! Pomysł super! Gratuluję nowych rozwiązań twórcom!
    Co Ty piszesz ? jakie budynki w nieskończoność ?? chyba TY nie czytasz ze zrozumieniem 

    Super laboratorium , ale nie ulepszymy bo nie mamy złota a nie mamy bo nie kupujemy 
    a nie kupujemy bo nie dostajemy ciekawych promocji a promocji nie ma bo balans gry ... 
  • Asia07 powiedział(a):
    Cześć wszystkim, 

    laboratorium to specjalny obiekt w grze. Jego budowa będzie z pewnością bardzo kosztowna, szczególnie na wyższych poziomach budynku, a to, do którego momentu ktoś będzie w stanie rozbudować laboratorium zależy od indywidualnych możliwości każdego z Graczy. Generalnie polecam nastawić się raczej na bardzo wysokie koszta i zostać ewentualnie pozytywnie zaskoczonym, niż odwrotnie - liczyć na szybką możliwość rozbudowy i się denerwować, że nas nie stać. Ze swej strony polecam Wam  nie obierać sobie za cel rozbudowy laboratorium na max. Zarówno w dolarach, jak i złocie ceny wyższych poziomów będą na pewno wysokie. Jak wysokie? O tym przekonamy się wszyscy już jutro po wprowadzeniu budynku do gry wraz z aktualizacją. Niezależnie od tego, czy rozbudowę laboratorium wykonacie z użyciem dolarów, czy złota, koszt będzie bardzo wysoki w obydwu przypadkach. 

    Powodzenia!


    Generalnie to ja polecam nastawić się na to, że niedługo będziecie tworzyć tę grę tylko dla siebie i sami sobie w nią grać. Kiedy w końcu do was dotrze, że ta gra to jest hodowanie krów i kur, a nie prowadzenie kasyna z milionami gotówki...

    Masakra.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Urocza Asiu


    To że nie odniosłaś się do komentarzy w sprawie "nowych" [powinno być: beznadziejnych, oburzających i w dalszym ciągu niesprawiedliwych] MS pomijam milczeniem, dodam, że to dla mnie nic nowego, bo zawsze kiedy nie wpadamy w euforię na widok Waszych pomysłów, tak jest.

    Czy nie uważasz że jest w tej grze wiele do zrobienia, reorganizacja projektów, eventów [np. żeby nagrodą nie było 100 pszenicy, bo to ŻAŁOSNA nagroda, inne też] stworzenie nowych przyciągających wydarzeń [na pewno każdy z przyjemnością patrzyłby na latające motylki czy szukał słoneczek poza farmą] wprowadzenie zadań bocznych, zadań codziennych na smakoszu i kwiatowej, rozbudowanie garażu i w końcu rzecz najważniejsza...KOLEKCJA !!!...może to puzzle powinny wylatywać z młyna...a nie pojemniki, które nawet do [...] nie są potrzebne. Nie uważasz ?

    Pozdrawiam

  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    kkkmmmkkk (PL1) powiedział(a):
    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    I znowu łapcie się za kasę Naiwniacy !!
    No i gdzie to Laboratorium stawiać, skoro Farmy w większości rozbudowane. Znowu nieprzemyślany, chory pomysł. Sposób na grabienie Graczy. Gratulacje !
    Pomyśl, możesz rozbudowywać budynki w nieskończoność, czyli niektóre możesz zlikwidować - stąd miejsce. Myślenie i czytanie ze zrozumieniem ma przyszłość - zalecam! Pomysł super! Gratuluję nowych rozwiązań twórcom!
    Nie, nie, nie i jeszcze jedno nie :) Nie zrozumieliśmy się. Laboratorium to jeden budynek o 100 możliwych poziomach rozbudowy. Obiekt nie wpływa jednak na możliwość budowania innych budynków. Nie zastępuje również innych budynków. Nadal należy produkować np. karmę dla kur w młynie, by tę w połączeniu z produkcją kukurydzy wykorzystać w laboratorium (jeśli ktoś zechce oczywiście) do przetworzenia na wersję premium karmy dla kur. Laboratorium można rozbudować i za złoto i za dolary, ale koszta obiektu będą bardzo wysokie, z czym od początku możecie się liczyć, gdyż obiekt ma aż 100 dostępnych poziomów. 

    Bardzo proszę o to, by w tym temacie trzymać się zapowiedzi tej aktualizacji. Dyskusje o elementach kolekcji, czy nagrodach za mistrzostwa prowadzone są w odrębnych wątkach. 

    Dziękuję ślicznie i pozdrawiam,
    Asia.
  • A może byście tak powiększyli farmę o kilka pól bo już jest bardzo ciasno. Nie wzięliście tego pod uwagę, przecież to chyba nie jest bardzo trudne do zrealizowania

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    anja1999 (PL1) powiedział(a):
    A może byście tak powiększyli farmę o kilka pól bo już jest bardzo ciasno. Nie wzięliście tego pod uwagę, przecież to chyba nie jest bardzo trudne do zrealizowania

    Ja nie wiem czy to by nie zburzylo przypadkiem balansu gry, patrzac realistycznie to trzeba sie zastanowic który obiekt ewentualnie dekoracje wyburzyc,żeby je postawic,gabarytowo zajmuje tyle miejsca co jeden kurnik wiec strasznie duże nie jest.
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Z tego co zrozumiałem początkowo te laboratorium to taki prohumus dla produkcji karm :D
  • A czy nikt z GGS nie wpadł jeszcze na pomysł obowiązkowego odprowadzania 1% podatku na ich konto? Doją do granic możliwości a na taki szybki sposób zarobku nie wpadli? Nie wierzę, to nie w ich stylu odpuszczać taki zysk :)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    czarny2807 (PL1) powiedział(a):
    A czy nikt z GGS nie wpadł jeszcze na pomysł obowiązkowego odprowadzania 1% podatku na ich konto? Doją do granic możliwości a na taki szybki sposób zarobku nie wpadli? Nie wierzę, to nie w ich stylu odpuszczać taki zysk :)
    No wez im nie podpowiadaj   :D
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 11.04.2016
    odnośnie Laboratorium to ja dobrze zrozumiałem, że będzie je można postawić na każdej farmie, a produkować będzie wszystkie rodzaje karmy? powiedzmy że postawię na kwiatowej a dla kur też da się produkować? czyli podobnie jak silos produkuje nawóz niezależnie od tego gdzie stoi?

    i pytanie o której jest to planowane też pewnie nie doczeka się odpowiedzi... 
    to czekamy do jutra wszystko się wyjaśni samo...

  • Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    odnośnie Laboratorium to ja dobrze zrozumiałem, że będzie je można postawić na każdej farmie, a produkować będzie wszystkie rodzaje karmy? powiedzmy że postawię na kwiatowej a dla kur też da się produkować? czyli podobnie jak silos produkuje nawóz niezależnie od tego gdzie stoi?

    i pytanie o której jest to planowane też pewnie nie doczeka się odpowiedzi... 
    to czekamy do jutra wszystko się wyjaśni samo...


    Ja to bym stawiał na to, że na każdej z farm będzie osobny budynek dotyczący wyrobów z danej farmy.
    Bynajmniej tak można wywnioskować z zapowiedzi przy włączaniu gry, gdy widzimy trzy ukryte budynki.
  • ...ja bym sie wcale nie zdziwila gdyby ostatnie 70-80, albo i wiecej - poziomow tego laboratorium bylo dostepne do rozbudowy tylko z architektem :D bylo by super :D serio :D 
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Twórcom spodobał się pomysł z wyspami, budujesz, tracisz mnóstwo kasy i za miesiąc wszystko zatapiają. To ci dopiero złoty interes! Teraz wpadli na pomysł nowych, wielce kosztownych budynków na stałych Farmach
    Burz więc to co zbudowałeś ogromnym nakładem finansowym, czasem i wysiłkiem, by postawić nowe, które za chwilę też mogą okazać się nieopłacalne i je zburzysz, Czyli; buduj, burz i tak w kółko. Bo w zapowiedziach przy logowaniu widzę 3 nowe budynki nie jeden. Tak czy owak nasze Farmy staną się podobne do wysp. Gratuluję pomysłu!!! Ciagle Wam malo, a z Nas robicie Idiotów !!!
  • wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    Twórcom spodobał się pomysł z wyspami, budujesz, tracisz mnóstwo kasy i za miesiąc wszystko zatapiają. To ci dopiero złoty interes! Teraz wpadli na pomysł nowych, wielce kosztownych budynków na stałych Farmach
    Burz więc to co zbudowałeś ogromnym nakładem finansowym, czasem i wysiłkiem, by postawić nowe, które za chwilę też mogą okazać się nieopłacalne i je zburzysz, Czyli; buduj, burz i tak w kółko. Bo w zapowiedziach przy logowaniu widzę 3 nowe budynki nie jeden. Tak czy owak nasze Farmy staną się podobne do wysp. Gratuluję pomysłu!!! Ciagle Wam malo, a z Nas robicie Idiotów !!!
    Cóż nowe Mistrzostwa nie dały takiego efektu jakiego oczekiwali, to teraz muszą kombinować. Szukają taniego środka na zarobek. Każdy obiekt do 100 poziomu i za złoto, na każdej farmie. Przy czym nie namęczyli się zbytnio, bo podnosząc poziom danego obiektu nie będzie zmieniał się. Na cały etap budowy obiekt zmieni może 2-5  wygląd. Następne co mnie zastanawia, co na to balans gry, który stwarza taką przepaść między graczami, która co aktualizacja zwiększa się jak czarna dziura. 

    Gratuluję tęgich głów w GGSie hehe. :D 
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Kiedyś zastanawiałam się jak to możliwe i czy to możliwe by dogonić ludzi z pierwszej strony rankingu... Dziś się zastanawiam jak mogłam nawet się nad tym zastanawiać. Wydać tyle złota? o co to to nie! NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE. ostatnio sobie magazyn wybudowałam z uciułanego złota i wiecie co? nawet mi przez myśl nie przeszło, żeby kupić choć jedną samotną sztukę złota. W grach on line jest taka różnorodność i taki wybór, że nie muszę ładować portfeli twórcom gry, która mnie ani nie cieszy, ani nie bawi i co więcej, w której nowości są ostatnio tak dołujące, że człowiek o słabszych nerwach mógłby popełnić samobójstwo z rozpaczy (nie podpowiadam, dzieci o wrażliwszych nerwach proszę o zrezygnowanie z odwiedzin na forum, zalew negatywnych treści może źle wpłynąć na psychikę młodszych odbiorców). Laboratorium? dawać je tu, będzie za kasę to się coś może postawi, będzie za golda? Nie napiszę co wtedy ggs może sobie z tym zrobić, ale jak zrobi to o czym myślę, to będzie bolało...
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja tam jestem ciekawa tych laboratoriow a rozbudowywac nie trzeba za złoto,jest możliwość rozbudowywania za dolary,przynajmniej tak pisze w oficjalnych ogłoszeniach,a że ceny wysokie no coż..............ja tam bede siedziec jak bede sprawdzac ile kosztuje rozbudowa na wyższe poziomy,co by z wrażenia nie paść jak ceny zobacze ;)  ,(w wyspy tez sie wewala mnostwo gotowki,czy zlota albo i jednego i drugiego,w dodadtku znikaja i za kazdym razem cza robic od nowa)laboratorium przynajmniej po miesiacu nie zniknie,czy sie to oplaci i bedzie ciekawe pożyjemy zobaczymy,mam nadzieje,że moj optymizm zwiazany z nowymi budynkami nie okaże sie przedwczesny :D.Choc patrzac na ostatnio wprowadzane nowości ,niespodzianki i zmiany trudno sie dziwić,że gracze sa z góry sceptycznie nastawieni na te nowości,bo sa ku temu powody.
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 12.04.2016
    Favierro (PL1) powiedział(a):
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    odnośnie Laboratorium to ja dobrze zrozumiałem, że będzie je można postawić na każdej farmie, a produkować będzie wszystkie rodzaje karmy? powiedzmy że postawię na kwiatowej a dla kur też da się produkować? czyli podobnie jak silos produkuje nawóz niezależnie od tego gdzie stoi?

    i pytanie o której jest to planowane też pewnie nie doczeka się odpowiedzi... 
    to czekamy do jutra wszystko się wyjaśni samo...


    Ja to bym stawiał na to, że na każdej z farm będzie osobny budynek dotyczący wyrobów z danej farmy.
    Bynajmniej tak można wywnioskować z zapowiedzi przy włączaniu gry, gdy widzimy trzy ukryte budynki.
    własnie rozpocząłem produkcję karmy dla kur na kwiatowej więc stolicy nie trzeba przemeblowywać :)
     pierwszy poziom 90tyś
    drugi blisko 800tyś
    trzeci 2.070 tyś aż strach sie bać :)
    Post edited by Karolineczka7 (PL1) on
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Kiedyś zastanawiałam się jak to możliwe i czy to możliwe by dogonić ludzi z pierwszej strony rankingu... Dziś się zastanawiam jak mogłam nawet się nad tym zastanawiać. Wydać tyle złota? o co to to nie! NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE. ostatnio sobie magazyn wybudowałam z uciułanego złota i wiecie co? nawet mi przez myśl nie przeszło, żeby kupić choć jedną samotną sztukę złota. W grach on line jest taka różnorodność i taki wybór, że nie muszę ładować portfeli twórcom gry, która mnie ani nie cieszy, ani nie bawi i co więcej, w której nowości są ostatnio tak dołujące, że człowiek o słabszych nerwach mógłby popełnić samobójstwo z rozpaczy (nie podpowiadam, dzieci o wrażliwszych nerwach proszę o zrezygnowanie z odwiedzin na forum, zalew negatywnych treści może źle wpłynąć na psychikę młodszych odbiorców). Laboratorium? dawać je tu, będzie za kasę to się coś może postawi, będzie za golda? Nie napiszę co wtedy ggs może sobie z tym zrobić, ale jak zrobi to o czym myślę, to będzie bolało...
    Dzięki tym którzy kupują złoto Ty możesz grać darmo - ciągle te same nicki psioczące na wszystko dookoła , nie podoba się w przeglądarce jest taki czerwony krzyżyk "klik" i po wszystkim ....
  • bejbi666 (PL1)bejbi666 (PL1) PL1 Posty: 32
    Ja widzę tylko jeden mały plus że nie trzeba tego budynku budować na każdej farmie. Wystarczy postwaić jeden raz na obojętne której i tak będzie można robić wszystko co nam daje owy budynek.

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Bardzo odoba mi sie graficzne wykonanie tego laboratorium,a już fakt,że na jego czubku nie bedzie powiewac foletowa flaga a bokow budynku nie oszpeca kolorowe trójkaciki jest dla mnie bardzo zadowalajacy :p:p:p
    Druga rzecz która cieszy mnie cieszy to fakt,ze obiekt potrzebuje tylko 5 ludków do całkowitej rozbudowy,dla mnie jest to pierwsza pozytywna zmiana w grze wprowadzona do gry od dłuższego czasu.A że ceny sa wysokie no cóż sklep kosztowal jak mnie pamiec nie myli 59 mln  :D  ,dało sie rade uciułac to i to sie da rade rozbudowac przy dobrych checiach,a nawet jesli nie dam rady rozbudowac do konca to włosów  z tego powodu,wyrywac sobie nie bede zrobie tyle na ile mnie bedzie stac,Tak czy siak budowa i ewentualna rozbudowa tego obiektu na razie u mnie schodzi na dalszy plan,bo "walcze"na wyspie i ciułam,na domki :D


  • Mnie się ten nowy budynek nie podoba. Nie pasuje do wystroju moich farm ;) Szkoda, że nie jest budynkiem, który mógłby stać za płotem.
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    edytowano 12.04.2016
    TheCrow1975 (PL1) powiedział(a):
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Kiedyś zastanawiałam się jak to możliwe i czy to możliwe by dogonić ludzi z pierwszej strony rankingu... Dziś się zastanawiam jak mogłam nawet się nad tym zastanawiać. Wydać tyle złota? o co to to nie! NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE. ostatnio sobie magazyn wybudowałam z uciułanego złota i wiecie co? nawet mi przez myśl nie przeszło, żeby kupić choć jedną samotną sztukę złota. W grach on line jest taka różnorodność i taki wybór, że nie muszę ładować portfeli twórcom gry, która mnie ani nie cieszy, ani nie bawi i co więcej, w której nowości są ostatnio tak dołujące, że człowiek o słabszych nerwach mógłby popełnić samobójstwo z rozpaczy (nie podpowiadam, dzieci o wrażliwszych nerwach proszę o zrezygnowanie z odwiedzin na forum, zalew negatywnych treści może źle wpłynąć na psychikę młodszych odbiorców). Laboratorium? dawać je tu, będzie za kasę to się coś może postawi, będzie za golda? Nie napiszę co wtedy ggs może sobie z tym zrobić, ale jak zrobi to o czym myślę, to będzie bolało...
    Dzięki tym którzy kupują złoto Ty możesz grać darmo - ciągle te same nicki psioczące na wszystko dookoła , nie podoba się w przeglądarce jest taki czerwony krzyżyk "klik" i po wszystkim ....
    Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura, ale rozumiem, że nie rozumiesz, bo rozumienie nie wszystkim jest dane... Nie gram dzięki tym co kupują złoto tylko dlatego, że komuś coś obiecałam, a czy można to nazwać grą, to już inna kwestia. A poza tym niech nie kupują, gra padnie a ja nie będę musiała łamać danego słowa :tongue: 

    Koszt laba jaki jest każdy widzi, ale że zapowiedzi nas o tych wysokich kosztach już zapewniły to i dziwić się nie ma czemu. Zobaczymy jak wysoko się to da pociągnąć bez użycia złota.

    @Psotuś wygląd to już kwestia gustu, ale wiem jak Tobie wszystko musi grać. Tym co jest wszystko jedno wygląd przeszkadzał nie będzie.
  • edytowano 12.04.2016
    jak na razie jest do wyboru, rozbudowa za zloto czy za dolary...za 2 poziom zabulilam ponad 700tys... troche duzo...

    EDIT:
    ...a rozbudowa na 9 poziom to koszt 71 mln.... 
  • sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    anja1999 (PL1) powiedział(a):
    A może byście tak powiększyli farmę o kilka pól bo już jest bardzo ciasno. Nie wzięliście tego pod uwagę, przecież to chyba nie jest bardzo trudne do zrealizowania

    Ja nie wiem czy to by nie zburzylo przypadkiem balansu gry, patrzac realistycznie to trzeba sie zastanowic który obiekt ewentualnie dekoracje wyburzyc,żeby je postawic,gabarytowo zajmuje tyle miejsca co jeden kurnik wiec strasznie duże nie jest.
    A GDZIE NA FARMIR MOZNA NALEZC TO LABOLATORIUM U MNIE NIC NIE MA

  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    chadikaobi (PL1) powiedział(a):
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    anja1999 (PL1) powiedział(a):
    A może byście tak powiększyli farmę o kilka pól bo już jest bardzo ciasno. Nie wzięliście tego pod uwagę, przecież to chyba nie jest bardzo trudne do zrealizowania

    Ja nie wiem czy to by nie zburzylo przypadkiem balansu gry, patrzac realistycznie to trzeba sie zastanowic który obiekt ewentualnie dekoracje wyburzyc,żeby je postawic,gabarytowo zajmuje tyle miejsca co jeden kurnik wiec strasznie duże nie jest.
    A GDZIE NA FARMIR MOZNA NALEZC TO LABOLATORIUM U MNIE NIC NIE MA

    wybierasz buduj i obiekty specjalne 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik