Strona główna Polish Konkursy

Pomysł na... konkurs

2»

Komentarz

  • Ale dlaczego?oglądałem farmy na 60-80lvl i są też niezłe.Trzeba tylko trochę inaczej na nie spojrzeć,bez sprawdzania poziomu dekoracji czy budynków.Niemniej jednak to sporo w tym racji.Może więc dodać  losowanie nagród dla kilku głosujących. :)
  • Macius jestem za ;))) super pomysl!a mozna by bylo porobic grupy ;) nagroda nie musialaby byc jakas szczegolna np sloneczniki lub inne nasionka trudne do zdobycia ;) kazdy by mial radoche!
  • Hejka;tak tak,właśnie o to biega,więcej sugestii,BRAWO :D
  • :)
  • Beti703 (PL1)Beti703 (PL1) PL1 Posty: 433
    Bardzo dobry pomysł tyle ze moim zdaniem powinno być podzielone na grupy bo myślę ze taki poz. 20,30 nie będzie miał szans z wyższymi, ale ogólnie jestem za :wink:
  • macius1970 (PL1)macius1970 (PL1) Posty: 559
    edytowano 07.11.2016
    Oczywiście można stworzyć widełki ale rozmawiałem w grze na ten temat i wcale nie jest to takie pewne że niższe poziomy mają marne szanse.Dużo rozmówców twierdzi że woli prostote niż farmy które aż się przelewająz nadmiaru złota.Co kto lubi :)

    Najważniejsze było by zgłoszenie swej farmy do konkursu
    Post edited by Demona on
  • No to kiedy ten konkurs??hahaha lol bo juz sie doczekac nie moge !

  • :p I pomysl na konkurs umarl w butach
  • Beti703 (PL1)Beti703 (PL1) PL1 Posty: 433
    hehe na to wyglada Madziu że umarł w butach to może teraz nowy pomysł np.
    Najpiękniejszy wiersz o naszych farmach zobaczymy ilu mamy poetów :wink:
  • Dla mnie nie umarł,po prostu moderatorzy go nie zauważyli :(
  • hihihi Beti pewnie duzo tylko sa ukryci ;)))

    Macius to napisz na priva do moderatora by sie z nami poudzielal na tym watku ;))

    moze cos jeszcze z tego bedzie!

  • DemonaDemona Posty: 2,160
    macius1970 (PL1) powiedział(a):
    Dla mnie nie umarł,po prostu moderatorzy go nie zauważyli :(
    Witajcie :)

    Dziękuję za Wasze pomysły dotyczące konkursów. Nic mi nie umyka, tylko z braku czasu nie zawsze mogę na wszystko odpisać.
    Na pomysł konkursu na najładniejszą farmę wpadłam już w tamtym roku, kilka miesięcy temu rozmawiałam o nim z Asią i mam zielone światło, tyle tylko, że muszę jeszcze pomyśleć nad jego realizacją.
    Wasze wpisy tutaj uświadomiły mi, że to był dobry pomysł i także Wam się podoba. Więc zaglądajcie na forum, a już może niedługo coś się pojawi.

    Pomysł z najpiękniejszym wierszem o naszych farmach również mi się podoba. Coś pomyślimy :)

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • <3 Demonko czekamy z niecierpliwoscia !!!!
  • :p Julia228

    Witajcie a może ... Www.friv.com . Lub Www.frivyoob.com . Tam są fajne gry dla dzieci w wieku 9 - 18 lat . Polecam !!!!

  • macius1970 (PL1)macius1970 (PL1) Posty: 559
    edytowano 19.11.2016
    To, jako często odwiedzająca te strony, : w co grasz albo się bawisz? :* 
    Post edited by macius1970 (PL1) on
  • Ja tam czekam na konkurs  na najladniejsza farme ;) Demonka obiecala ze pomysli!mam nadzieje ze sie doczekamy :)juz tuptam z niecierpliwosci na rozpisanie tego konkursu!

    Nagroda moglaby byc ozdobna taczka ;D taka jaka widzimy w zapowiedziach co dalej :)

  • A kiedy będą wyniki konkursu? Miały być dzisiaj.
Ta dyskusja została zamknięta.