Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

22.03.2016 | Nowa odsłona Mistrzostw Sojuszu!

11014

Komentarz

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Nie ma za co - ja ich nie miałem i kupować nie zamierzam. Za droga impreza :)
  • Broda551User (PL1)Broda551User (PL1) Posty: 28
    edytowano 20.05.2016
    Ja  zacząłem ten temat i powinienem tak zakończyć - cała ta gara a przede wszystkim suport -admini
    nie będę wymieniał imiennie, czytacie i wyciągacie wnioski to jedno <****> zwykłe <****>  mają prowizje  od wpływów i za wszelka cenę z nas doją kasę .
    Ciesze się większość sojów odpuściła  ale ......
    pora odpuścić i tylko sobie z nudów poklikać  jak poczują po kieszeni /czytaj braku wpływu  kasy na konto/może zmądrzeją i zaczną nas traktować normalnie.
    Admini tam gdzie powinni być i czuwać nad prawidłową i uczciwa grą  ich nie  mama i nudaja ,że nic nie wiedzą ,mam na myśli puste konta ,gdzie nie ma założycieli kóży po prostu widząc te <*****>  zrezygnowali  a dali pasy komuś z soju i inni gracze z danego soju grają tym koncie  zamiast prawowitego właściciela /czytaj założyciela/i tak  w rankingu pierwszej 15 są 4 konta  "lewe "  inne pomniejsze soje  maja  po 10-15  innych kont  które wpadają zwalają i graja niby solo,
    admini  nie interweniują   bo te konta tez są doładowywane Au i mają z tego  profity,
    tego cwaniactwa jest jeszcze sporo  przez 3 lata  można duzo zauważyć ,ale szkoda nawet pisać  bo zaraz albo wykasują albo zablokują  by im  nie psuć interesów

    Demona/
    Krytyka, krytyką, ale wszystko można napisać nie używając wulgaryzmów i nie rzucając oszczerstw pod adresem pracowników GGS.

    Post edited by Demona on
  • A któż to miał taki przebłysk inteligencji i mistrzostwa sojusznicze rozpoczynamy o północy?
  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    Nasz sojusz wygrał ostatnią edycje mistrzostw i otrzymaliśmy czerwone drzewka. Dziś już są zielone:)
    Czasowa nagroda główna to raczej mała motywacja 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 21.06.2016

    Czy może nam ktoś uprzejmie odpowiedzieć dlaczego początek o północy ? Kto wymyślił tak idiotyczną porę ?

    I dalej... czy nagrody za wysiłek zostały zmienione na lepsze? bo dalej są nieadekwatne do pracy jaką musimy włożyć, żeby je zdobyć.

  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 21.06.2016
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Czy może nam ktoś uprzejmie odpowiedzieć dlaczego początek o północy ? Kto wymyślił tak idiotyczną porę ?

    I dalej... czy nagrody za wysiłek zostały zmienione na lepsze? bo dalej są nieadekwatne do pracy jaką musimy włożyć, żeby je zdobyć.

    Cześć Malwina! 

    Każda pora będzie zła lub dobra, zależy, kto ma jaki tryb dnia. Co mają powiedzieć Ci, którzy w ciągu dnia nie mogą wziąć udział w Mistrzostwach? Wydarzenia mogą rozpoczynać się o najróżniejszych porach dnia i nocy, ponieważ żadna pora nie będzie dobra, by zadowolić wszystkich, trzeba przyznać, że tak się nie da. Noc u nas to dzień na drugiej półkuli i odwrotnie. 

    Nic nie wspominano o zmianie nagród, więc zakładam, że zmian nie było, ale pozwól proszę, że się upewnię, a do tego czasu życzę powodzenia w grze i miłego dnia! :)

    Asia. 
  • Daria42 (PL1) powiedział(a):
    Nasz sojusz wygrał ostatnią edycje mistrzostw i otrzymaliśmy czerwone drzewka. Dziś już są zielone:)
    Czasowa nagroda główna to raczej mała motywacja
    >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.
    Drzewka zzieleniały ze złości,że nie olaliście nowej odsłony Mistrzostw,przed Mistrzostwami grało niecałe 53 tyś farmerów  teraz  niecałe 50tys jest graczy  a Suport, Admini nie wyciągają wniosków  tylko przykręcają śrubę.
    Ten post pisze po raz drugi bo został usunięty ciekawe co złego napisałem 
    może cenzura wróciła,czy prawda tak boli

  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 21.06.2016
    Broda jakby to napisać...
    Wolność Tomku w swoim domku, albo Człowieku, daj żyć !
    Czy ktoś gra i bierze udział w MS to jest jego indywidualna i sojuszu sprawa. Czy należy wytykać, że ktoś nie bojkotuje MS? Chyba nieco przesadzasz... Jak masz ciśnienie to idź poprzesadzaj kwiatki ;)
    Jest nadal grupa ludzi, których ta gra bawi, i chcą się bawić razem w sojuszu. Czy dlatego są dziwni? Nie mówię, że wszystko mi się podoba, ale wieczne narzekanie już po prostu się robi passe ;)
    Wiele osób nie udziela się na forum, bo jak tylko napiszą, że coś im się podoba, od razu zaczyna się hejt. A nie daj boziu żeby się przyznali, że grają dopiero od niedawna, bo to już przestępstwo karane z urzędu, gdy ktoś taki pisze coś o BF, bo przecież się nie zna, bo przecież nie ma prawa głosu i w ogóle gra jest bez sensu i w końcu i on się dowie jak jest naprawdę... Hmmm... tak, tak, a świstak wciąż siedzi i zawija w sreberka :p
    Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził, ale powiem to po raz enty. Jeśli gra będzie mnie tylko, z naciskiem na TYLKO wkurzać, to po prostu zrezygnuję, a nie będę miauczeć na forum i obrzydzać grę innym, bo to raczej jest bez sensu. Kto ma grać i tak będzie grał :)
    Post edited by Psotna Farmerka (PL1) on
  • Daria42 (PL1) powiedział(a):
    Nasz sojusz wygrał ostatnią edycje mistrzostw i otrzymaliśmy czerwone drzewka. Dziś już są zielone:)
    Czasowa nagroda główna to raczej mała motywacja 

    >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
    Chce grać nich gra nikt nie zabrania , ale niech się potem nie żali jak to ona /oni/ pokrzywdzeni.
    Tylko tyle i aż tyle .
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 21.06.2016
    Broda551User (PL1) powiedział(a):
    >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
    Chce grać nich gra nikt nie zabrania , ale niech się potem nie żali jak to ona /oni/ pokrzywdzeni.
    Tylko tyle i aż tyle .
    Powiedzmy, że tutaj się akurat z Tobą zgadzam ;)
    Post edited by Psotna Farmerka (PL1) on
  • Dzięki łaskawco :)))
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Droga Psotna Farmerko - wszyscy wiedzą że jesteś na tym forum samicą alfa, ale Kobieto opanuj się i DAJ NAM ŻYĆ !

    Każdy TU może napisać co mu na wątrobie leży, takie jego prawo !!! Każdy może wyrazić swoje zdanie !

    Nie podoba Ci się, że się nam nie podoba...NIE CZYTAJ...albo pisz co drugi post że KOCHASZ BF...mnie to nie będzie przeszkadzać, podejrzewam że innym też, ale nie pisz nam co mamy myśleć, czuć, akceptować.

    A nagrody w MS są żenujące, szczególnie nagrody nietrwałe.

  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    Broda551User (PL1) powiedział(a):
    Daria42 (PL1) powiedział(a):
    Nasz sojusz wygrał ostatnią edycje mistrzostw i otrzymaliśmy czerwone drzewka. Dziś już są zielone:)
    Czasowa nagroda główna to raczej mała motywacja
    >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.
    Drzewka zzieleniały ze złości,że nie olaliście nowej odsłony Mistrzostw,przed Mistrzostwami grało niecałe 53 tyś farmerów  teraz  niecałe 50tys jest graczy  a Suport, Admini nie wyciągają wniosków  tylko przykręcają śrubę.
    Ten post pisze po raz drugi bo został usunięty ciekawe co złego napisałem 
    może cenzura wróciła,czy prawda tak boli

    Kolego podzieliłam się informacją na forum, a nie swoimi żalami, bo poprostu nie doczytałam wcześniej info o nagrodzie i może komuś z graczy też to umknęło. Niestety dzięki takim cenzorom jak ty żałuje tego wpisu, bo tak jak słusznie zuważyła Psotna, byle info powoduje jazde.
    Rób dalej swoje obliczenia, bojkotuj swoimi wypocinami gre, odkręcaj śruby, tylko nie mów mi co mam robić bo mam to w głębokim poważaniu:)  
  • Dario42@ więc masz nową odsłonę  i walcz i może wywalczysz teraz niebieskie drzewko tylko nie płacz póżniej :neutral:
     

  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 21.06.2016
    Daria42 (PL1) powiedział(a):
    (....) Niestety dzięki takim cenzorom jak ty żałuje tego wpisu, bo tak jak słusznie zauważyła Psotna, byle info powoduje jazde.

    Właśnie na tym przykładzie widać o czym mówiłam. Robi się nagonka na Graczy, a to nie jest ani miłe, ani fajne.
    Każdy powinien mieć prawo wyrazić swoje zdanie... Tak Kochana Malwinko, Ty też... ale, ciągłe narzekanie już powoli wychodzi bokiem. Czy ja Wam mówię co macie myśleć? O nie! To Wy Szanowna Zniechęcona do gry Gromadko próbujecie zakrzyczeć i przekonywać do tego, że gra jest bee całą resztę zadowolonego (pewnie nie wiadomo z czego) wszechświata ;) Nie raz i nie dwa czytałam na forum, że jak ktoś krótko gra, to nie ma prawa się odzywać i nie ma prawa mu się nic podobać. Bo przecież wszystko tu jest be, be, be...
    Aż mi się znowu przypomniała piosenka... "Jak dobrze być barankiem i wstawać sobie rankiem, i biegać na polankę, i śpiewać sobie tak: be be be, kopytka niosą mnie... " hahaha
    Aaaa już wiem czemu jestem wiecznie zadowolona ;) Bo do uśmiechu angażujemy mniej mięśni niż do smutnej miny, śmiech rozprostowuje zmarszczki, a przede wszystkim śmiech to zdrowie :smiley:
    Więc...


    Nasz sojusz będzie się bawił w MS. Co zdobędziemy to nasze, dokąd dojdziemy to się okaże, grunt to dobra zabawa w doborowym towarzystwie :)
  • jak można zdobyć ponad 4.000.000 punktów reputacji jak w nocy dopiero zaczęły się mistrzostwa a jest 10 godzina, 
    rywalizacja z takimi graczami jest bez sensu.
    Strata czasu na udział jak i tak nie ma szans na pierwsze miejsca.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    BRAWO, BRAWO, BRAWO !!! GGS...gratulacje za dodane nagrody, gratulacje również za zabrane...DLACZEGO NIE MA JUŻ ZŁOTNICZKÓW ??? za to są katalizatory do laba z dziurami :p liście, których mój zapas jest większy niż na drzewach w okolicznym parku i nasionka specjalne, których wcale mnie nie brakuje, pół kraju bym nimi obsiała...no jedna jedyna licencja...na otarcie łez, kiedy zgodnie z tym co każe Psotna, będę się śmiać, ale chyba sama z siebie, że jeszcze we mnie tyle wiary i optymizmu, że otwierając namiot zobaczę coś, co mnie naprawdę powali.


  • Wszystko ekstra super, tylko może naprawicie w końcu system doboru graczy do misji? Są mistrzostwa, więc dużo graczy bierze udział w misjach, a ja nadal trafiam na graczy z kilkoma milionami PR  :#
  • mały380 (PL1)mały380 (PL1) Posty: 17
    edytowano 23.06.2016

    Nagrody w mistrzostwach są tak beznadziejne że szkoda fatygi :-\\

    Gram już ładnych kilka lat,grałem jeszcze w starego farmera i stwierdzam że jest coraz gorzej :-(

    Chodzi tylko żeby kupować złoto , niewiele jest dla tych którzy nie inwestują kasy.A miała to być tylko rozrywka

    Demona/ Proszę używać funkcji "edytuj post".

    Post edited by Demona on
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 23.06.2016
    Really? ;)
    A to chodzi tylko i wyłącznie o nagrody... tak?
    Hmmm... dzięki za info, bo nie byłam tego świadoma :p
    Myślałam, że dobra zabawa w fajnym towarzystwie też się liczy :) Ale to fakt, punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia... u nas jakoś takoś fajnie się siedzi :D

    edit: Istnieje coś takiego jak edycja postu ;)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    A Ty tak na poważnie Psotna ? czy dla jaj tych kurzych i kaczych, które w naszej cudowniej grze niby są takie same a jednak nie są :p takie kolejne prowo ?

    Dla jednych liczy się cel, dla drugich droga. Ale jako Wielka Orędowniczka Tolerancji powinnaś o tym wiedzieć. Bawisz się po swojemu? a baw się ile wlezie...My się bawimy po swojemu...czyli zdobywamy nagrody wspólną zabawą.

  • Drodzy gracze nie ma sensu kruszyć kopi o byle co,tracicie siły i środki by oskarżać się o pierdoły zamiast skupić się na walce z systemem,którym kierują i sterują nasi admini,i cały czas robią z nas,/ durni - np misje brukiew,lucerna: lucerna  brukiew i na okrągło ,te śmieszne pseudo nagrody, czy Wy nie widzicie ,że im o to chodzi ,by nas skłócić ,dać temat zastępczy,by odwrócić uwagę od sedna sprawy to typowo komunistyczne metody,stosują cenzurę ,usuwają niewygodne dla siebie posty,nie odpowidają na na żadne konkretne pytania nie wspomnę o banach.
    Znacie takie hasło?
    W KUPIE SIŁA!!!
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 23.06.2016

     Broda, kto wie w czym rzecz, ten swojej uwagi nie da sobie odwrócić, żeby nie wiem co!

    Dla mnie jest w tej chwili to darmowa gra :D i będzie tak długo, aż nie nadejdą te wszystkie boskie obiecane zmiany, które do mnie przemówią tak intensywnie, że każdy Gracz jest dla GGS ważny.

    Na razie jest to gra tylko o sadzeniu kapusty :D:D:D:D:D

  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Broda551User (PL1) powiedział(a):
    Drodzy gracze nie ma sensu kruszyć kopi o byle co,tracicie siły i środki by oskarżać się o pierdoły zamiast skupić się na walce z systemem,którym kierują i sterują nasi admini,i cały czas robią z nas,/ durni - np misje brukiew,lucerna: lucerna  brukiew i na okrągło ,te śmieszne pseudo nagrody, czy Wy nie widzicie ,że im o to chodzi ,by nas skłócić ,dać temat zastępczy,by odwrócić uwagę od sedna sprawy to typowo komunistyczne metody,stosują cenzurę ,usuwają niewygodne dla siebie posty,nie odpowidają na na żadne konkretne pytania nie wspomnę o banach.
    Znacie takie hasło?
    W KUPIE SIŁA!!!
    Witam,

    pozwolę się nie zgodzić z powyższym. Na forum nie ma żadnej cenzury, usuwamy rzeczy niezgodne z Regulaminem Forum bądź będące nadużyciem i wulgaryzmami, a także obrażające innych Graczy. Przyrównywanie GGS do systemu komunistycznego jest grubym nadużyciem i radzę się zastanowić nad tym co piszesz, bo możesz ponownie wylądować za kratkami.
    Bany zaś są indywidualną sprawą pomiędzy Graczem a Załogą Forum i proszę o niekomentowanie tego, co Was nie dotyczy.
    Walka z systemem piszesz. Z jakim systemem? Wszystko można napisać i wyrazić konstruktywną krytykę, ale nawoływanie do buntu, strajku, wojny z "systemem" w grze - jak to ładnie nazwała malwina-m - "tylko o sadzeniu kapusty" jest naprawdę pozbawione sensu.
    Ponadto proszę się trzymać tematu dyskusji i przestać robić prywatne wycieczki względem siebie, używać funkcji "edycja postu", bo wbrew temu co próbuje imputować zastępczy258, Gracz będący od 2013 roku na forum, powinien taką funkcję znać.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona

  • Broda551User (PL1)Broda551User (PL1) Posty: 28
    edytowano 23.06.2016
    Nikt  Wam tu nic nie imputuje  tylko odnieście się rzeczowo i konkretnie do stawianych wam zarzutów ,choćby tych misji lucerna- brukiew i odwrotnie 5- razy pod rząd ,śmieszne i nie do przyjęcia i całkowicie nie adekwatne nagrody do poniesionych kosztów,Zero odpowiedzi o kontach  "DUCHACH "bez założycieli  ,jak nagle znikaja zapasy np.obornika  czy karmy,raz mi zwróciliście  a potem - ZERO odpowiedzi , dlaczego kilka moich postów było usunięte i nie było tam żadnych wulgaryzmów  tylko naga prawda o Was Adminach.
    Nie tylko ja ,ale wielu graczy pisało z żalem o Waszych poczynaniach  ZERO wyjaśnienia ,Zero odpowiedzi  tylko cichaczem kolejne "przykręcanie śruby "
    Co do "systemu "  to Wasz "adwokat " wymyślił broniąc Was
    (...)
    • No właśnie  kto narzuca misje ???  dlaczego jest jak jest a nie jak wcześniej ??

    Post edited by Demona on
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 23.06.2016
    Ponownie apeluję o trzymanie się tematu dyskusji. Wszystkie posty poza tematem będą przeze mnie usuwane.
    Moderator forum nie jest żadnym adminem gry i nie ma wpływu na grę, to po tylu latach gry w BF należałoby już wiedzieć. Odpowiadamy rzeczowo na konkretne pytania dotyczące gry. Jeśli nie znamy odpowiedzi na konkretne zagadnienie, odpowiedzi udziela nasz CM, który jest przedstawicielem firmy GGS. Ponadto źródłem wiedzy o grze jest dział z Oficjalnymi Ogłoszeniami.
    Proponuję Broda abyś przeniósł swoje wątpliwości na drogę PW do moderatorów forum lub CM. Dalsze dyskusje w tym temacie będą usuwane. Proponuję Ci również zapoznanie się z funkcjonalnością opcji "cytat" na forum, ponieważ wiele razy piszesz komentarze w cytatach innych Graczy lub wklejasz coś podobnego jak powyżej, co jest cytatem, a wygląda jak Twój tekst.

    Pozdrawiam raz jeszcze,
    Demona
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Broda551User (PL1) powiedział(a):
    (...)
    • No właśnie  kto narzuca misje ???  dlaczego jest jak jest a nie jak wcześniej ??

    System misji został opracowany przez Zespół Big Farm na nowo, wedle nowych zasad i nie należy wyczekiwać, że nastąpi powrót do starego systemu doboru misji.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Karol987 (PL1) powiedział(a):.






    Proszę o wyjaśnienie zasady w jaki sposób działa wzmocnienie podków na 30 dni??
    Mój sojusz powinien po ostatnich Mistrzostwach mieć +10% podków, ale przy ładowaniu statku doliczana jest normalna ilość podków, bez żadnych wzmocnień??
    Jak więc działa to wzmocnienie???
    Pierwszy raz udało nam się wygrać mistrzostwa i nie wiemy czy jest jakiś błąd i zgłaszać do supportu, czy to wzmocnienie działa inaczej niż nam się wydaje. 
    Będę wdzięczna za informacje w tej sprawie :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik