Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

15.03.2016 | Bugfix w Big Farm

Drodzy Gracze, 

Zespół Big Farm przeprowadzi dziś krótkie prace konserwacyjne w celu uporania się z kilkoma błędami gry, z głównym naciskiem na "zamrażanie" gry podczas zbiorów na farmie. 


Przepraszamy za niedogodności związane z przerwą techniczną. Niestety nie mamy jeszcze informacji, o której rozpoczną się dzisiejsze prace. 


Pozdrawiam

Komentarz

 • Asia07Asia07 Posty: 2,492
  UWAGA: Prace konserwacyjne powinny ruszyć  lada moment. 
 • Asia07Asia07 Posty: 2,492
  edytowano 15.03.2016
  Drodzy Gracze! 

  Wraz z powyższymi pracami konserwacyjnymi  Zespół Big Farm, poza uporaniem się z problemem "zamrażania" zbiorów produkcyjnych, dokonał następujących zmian w zakresie wzmocnień (tzw. busterów).

  • powrót do  starych, dobrze Wam znanych busterów. Pożegnanie ich procentowych odpowiedników. 
  • podczas używania Mokrej Karmy dla Świń oraz Kiszonki dla Krów, żaden z książkowych bonusów nie wystąpi. Obecnie żaden rodzaj bonusu nie wystąpi dla tych karm. W przyszłości przedstawimy nowe książki dla wzmocnienia tych produkcji. 
  • Maszyny rolnicze zachowają efekt dla obydwu typów produkcji. Bez znaczenia, który z produktów został użyty do jej uruchomienia. 
  Ponadto, podczas prac konserwacyjnych, poprawiono następujące błędy: 

  -> Menu siewu - przy aktywnym wzmocnieniu z użyciem maszyny zwanej Siłaczem - brak nasion w menu nasion.

  -> Zbiory - zbiory niemożliwe po wygaśnięciu działania maszyny rolniczej "Siłacz". dopiero ponowne uruchomienia Siłacza umożliwia zbiory na farmie. 

Sign In to comment.