Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Problem ze zbiorem z chlewu po pracach konserwacyjnych

2»

Komentarz

  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    anpaula (PL1) powiedział(a):
    problem ze zbiorem na glownej mam nadal 
    pszczolek nie uda mi sie zebrac
    Czy jest jakas informacja kiedy to bedzie naprawione?
    Bo ja nic takiego nie moge znalesc
    Tutaj jest informacja 
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/2891858/#Comment_2891858

    ps. ze względu na skalę problemów, powinna być chyba oficjalna informacja w OO!  :/
    Tylko CM Asia nie napisała tam kiedy to zostanie naprawione tylko, że już zostało naprawione w piątek (SIC!)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 14.03.2016
    Kynio (PL1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    anpaula (PL1) powiedział(a):
    problem ze zbiorem na glownej mam nadal 
    pszczolek nie uda mi sie zebrac
    Czy jest jakas informacja kiedy to bedzie naprawione?
    Bo ja nic takiego nie moge znalesc
    Tutaj jest informacja 
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/2891858/#Comment_2891858

    ps. ze względu na skalę problemów, powinna być chyba oficjalna informacja w OO!  :/
    Tylko CM Asia nie napisała tam kiedy to zostanie naprawione tylko, że już zostało naprawione w piątek (SIC!)
    a rzeczywiście, to sorki, szybko czytałam i nie doczytałam, iż tam jest "przeprowadził", a nie "przeprowadzi"  :|

    Czyli nic nam nie daje ta informacja od CM Asi, skoro błędy wyskoczyły właśnie po przeprowadzonym bug fix  :|

    U mnie osobiście po dzisiejszej nocy ustąpiły,,,, ale zobaczymy na jak długo  :|
  • U mnie faktycznie błąd, o którym pisałam (chlew) w piątek ustąpił i do tej pory nic innego się nie dzieje "odpukać" ;) Natomiast czytając co się dzieje u innych graczy od można powiedzieć trzech dni jest niewyobrażalne. Swego czasu byłam Board Adminem w innej grze, innego producenta i owszem błędy się zdarzały, to jest raczej nieuniknione, ale nigdy gracz nie pozostawał tyle czasu bez odpowiedzi, wyjaśnień, dla mnie (osobiście) jest to podejście nie do przyjęcia. :(
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Kynio (PL1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    anpaula (PL1) powiedział(a):
    problem ze zbiorem na glownej mam nadal 
    pszczolek nie uda mi sie zebrac
    Czy jest jakas informacja kiedy to bedzie naprawione?
    Bo ja nic takiego nie moge znalesc
    Tutaj jest informacja 
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/2891858/#Comment_2891858

    ps. ze względu na skalę problemów, powinna być chyba oficjalna informacja w OO!  :/
    Tylko CM Asia nie napisała tam kiedy to zostanie naprawione tylko, że już zostało naprawione w piątek (SIC!)
    a rzeczywiście, to sorki, szybko czytałam i nie doczytałam, iż tam jest "przeprowadził", a nie "przeprowadzi"  :|

    Czyli nic nam nie daje ta informacja od CM Asi, skoro błędy wyskoczyły właśnie po przeprowadzonym bug fix  :|

    U mnie osobiście po dzisiejszej nocy ustąpiły,,,, ale zobaczymy na jak długo  :|
    U mnie dalej nie działa masakra 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik