Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Dzisiejszy bugfix i jeszcze więcej błędów?

Ania0612 (PL1)Ania0612 (PL1) Posty: 83
edytowano 12.03.2016 w Problemy techniczne i błędy
Przed chwilą był bugfix a jest więcej błędów niż przed nim. Błędy dotyczą przede wszystkim zasiewów brukwi i lucerny i jest ich sporo więc nie wiem nawet od czego zacząć...
Przede wszystkim kiedy wchodzimy w okno zasiewów brukiew zamieniła się miejscami z lucerną. Wszystko było ok gdyby nie te dziwne czasy produkcji przy nich. Mianowicie przy brukwi mamy teraz czas 9min (gdzie czas lucerny wynosił 7min), a przy lucernie 3 min.
No ale nic. Posiejmy na polu dla przykładu brukiew. Według zmian po bugfix'ie brukiew powinna rosnąć jakieś 9min.Siejemy brukiew i póki co czas sie zgadza.

Przechodzimy np na farmę smakosza, wracamy znowu na główną i co się okazuje? Czas nagle przeskakuje do tego z przed bugfix'u i okazuje sie ze nagle zostaje do końca produkcji ponad 1min zamiast 7min.
Jeśli chodzi o wysiew lucerny. Sytuacja taka sama. siejemy lucernę. czas produkcji 3min.

Przechodzimy np na farmę smakosza, wracamy znowu na główną i znowu to samo. Czas nagle przeskakuje do tego z 3min na 9min i okazuje sie ze nagle zostaje do końca produkcji ponad 7min zamiast 1min.




Post edited by Ania0612 (PL1) on
«137

Komentarz

  • hipcio71 (PL1)hipcio71 (PL1) PL1 Posty: 11
    Tradycji stało się zadość :wink: . Po fixie, nie można zebrać świnek oraz pomimo wystarczającej ilości produktu do produkcji mokrej karmy dla świń ( zmiana nazwy ) nie można uruchomić młynu. Pojawia się komunikat - zbyt mała ilość produktu.
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    heh czyli jak zawsze "witamy w bug farm"... Aż się boję wejść na farmę ;)
  • szonn (PL1)szonn (PL1) PL1 Posty: 151
    Ja nie mogę zebrać świń z dwóch chlewów. Co to za likwidacja błędów  jak przed bugfix wszystko działało dobrze a teraz nie . Dobrze by było żeby błędy były szybko naprawione .
  • szonn (PL1) powiedział(a):
    Ja nie mogę zebrać świń z dwóch chlewów. Co to za likwidacja błędów  jak przed bugfix wszystko działało dobrze a teraz nie . Dobrze by było żeby błędy były szybko naprawione .
    hm... ja nie moglam zebrac posianej na chwile przed bugfixem lucerny, ale po odświeżeniu strony wszystko się naprawiła. Ze świnkami nie mam problemu.
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 11.03.2016
    Milí hráči,

    dnes, 11.03.2016,  proběhne krátký hotfix, který by měl napravit několik chyb ve hře.

    Za způsobené potíže se omlouváme.

    S pozdravem
    váš tým Big Farm?!!!

    Dlaczego nie ma info po polsku?!

    Poza tym dlaczego na głównej farmie nic nie działa? Na wyspie także! Nie dział szklarnia!To są jakieś jaja!

    Dlaczego nie ma odzewu na nasze zgłoszenia?!
    Post edited by makao (PL1) on
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Jakim cudem bustery na mleko i świnie zrobiły się w % ( procentach ) ??!
    jesli tak ma zostać żądam zwrotu za te bustery 
  • farmermac (PL1)farmermac (PL1) PL1 Posty: 68
    Drogie farmerki i farmerzy !!
    Jest jeszcze błąd z produkcją " mokrej karmy dla swinek "
    Więc jak znam życie, będzie fix , bugfixa :smiley:
    To nic, że wyspa, architekt.
    Gra i trąbi zespół .....GGS :s
  • szonn (PL1) powiedział(a):
    Ja nie mogę zebrać świń z dwóch chlewów. Co to za likwidacja błędów  jak przed bugfix wszystko działało dobrze a teraz nie . Dobrze by było żeby błędy były szybko naprawione .
    Mam dokładnie to samo. ;)


  • Również mam problem z zebraniem świń i mleka na farmie, co więcej bustery w tych budynkach mają jakieś dziwne miejsca dziesiętne (0.06)
  • Sameen (PL1)Sameen (PL1) Posty: 9
    edytowano 11.03.2016
    TenshiA, z tego co zauważył candy90 bustery dla świń są teraz w procentach. Niewiadomo czy błąd, czy zamierzone działanie ;)
  • Ania0612 (PL1)Ania0612 (PL1) Posty: 83
    edytowano 11.03.2016
    Sameen (PL1) powiedział(a):
    TenshiA, z tego co zauważył candy90 bustery dla świń są teraz w procentach. Niewiadomo czy błąd, czy zamierzone działanie ;)
    Bustery są % i u świń i u krów. Moim zdaniem takie powinny być, ponieważ przy normalnym zbiorze np mleka kilka sztuk dodatkowych jest mniej opłacalne niż dodatkowych kilka % od pełnego zbioru :)

    PS: powinni tak przerobić wszystkie Bustery. Wtedy będą bardziej opłacalne :D w szczególności dla specjalnych kwiatów polnych :)
  • Aha, więc to są procenty teraz rozumiem. Dziękuję. po ponownym przelogowaniu teraz nawet pola mi nie działają :(
  • Też mam problem ze zbiorami. A powodem tego jest pełen magazyn. Jak się sprzeda więcej z magazynu niż jest do zebrania to można wtedy zebrać.
  • edytowano 11.03.2016
    Nie bardzo ogarniam, dlaczego wszystkie "bledy" zawsze sa na nasza niekorzysc. Dlaczego nigdy po takiej aktualizacji nie dostaniemy np. darmowej karmy, dolarow, czy zlota? :blush: 
    U mnie bustery przy krowach pokazuje w %, ale przy jajkach juz w szt. I chyba tak byc powinno, bo taka pojawia sie informacja w bibliotece :wink: 

  • FarmerNefertiti (PL1) powiedział(a):
    Nie bardzo ogarniam, dlaczego wszystkie "bledy" zawsze sa na nasza niekorzysc. Dlaczego nigdy po takiej aktualizacji nie dostaniemy np. darmowej karmy, dolarow, czy zlota? :blush: 
    U mnie bustery przy krowach pokazuje w %, ale przy jajkach juz w szt. I chyba tak byc powinno, bo taka pojawia sie informacja w bibliotece :wink: 
    Do bugfixu wszystkie Bustery były w sztukach. Po bugfixie tylko te dla krów i świń zmieniły się w wartość %.


  • Nie dość że nie mogę niczego zebrać, chyba że co chwile się przeloguje, to teraz się okazało że nie mogę niczego posiać w szklarni i na polach, po wszystkie nasiona wywiało.  Gratuluje bugfixa. :s
  • edytowano 11.03.2016
    Ania0612 (PL1) powiedział(a):

    FarmerNefertiti (PL1) powiedział(a):
    Nie bardzo ogarniam, dlaczego wszystkie "bledy" zawsze sa na nasza niekorzysc. Dlaczego nigdy po takiej aktualizacji nie dostaniemy np. darmowej karmy, dolarow, czy zlota? :blush: 
    U mnie bustery przy krowach pokazuje w %, ale przy jajkach juz w szt. I chyba tak byc powinno, bo taka pojawia sie informacja w bibliotece :wink: 
    Do bugfixu wszystkie Bustery były w sztukach. Po bugfixie tylko te dla krów i świń zmieniły się w wartość %.


    Tak, wiem, ze wszystkie bustery byly w sztukach. Poniewaz jednak zmiana dotyczy takze biblioteki wnioskuje, ze jest to zmiana na stale. Chociaz nigdy nic nie wiadomo.... Pozostaje nam tylko sprawdzic czy przy zmianie sztuk na % nie zostalismy "pokrzywdzeni" ;)
  • PlayerAlina (PL1)PlayerAlina (PL1) Posty: 286
    edytowano 11.03.2016
    FarmerNefertiti (PL1) powiedział(a):
    Ania0612 (PL1) powiedział(a):

    FarmerNefertiti (PL1) powiedział(a):
    Nie bardzo ogarniam, dlaczego wszystkie "bledy" zawsze sa na nasza niekorzysc. Dlaczego nigdy po takiej aktualizacji nie dostaniemy np. darmowej karmy, dolarow, czy zlota? :blush: 
    U mnie bustery przy krowach pokazuje w %, ale przy jajkach juz w szt. I chyba tak byc powinno, bo taka pojawia sie informacja w bibliotece :wink: 
    Do bugfixu wszystkie Bustery były w sztukach. Po bugfixie tylko te dla krów i świń zmieniły się w wartość %.


    Tak, wiem, ze wszystkie bustery byly w sztukach. Poniewaz jednak zmiana dotyczy takze biblioteki wnioskuje, ze jest to zmiana na stale. Chociaz nigdy nic nie wiadomo.... Pozostaje nam tylko sprawdzic czy przy zmianie sztuk na % nie zostalismy "pokrzywdzeni" ;)
    Zostaliśmy pokrzywdzeni i to jeszcze jak . Bustery na mleko mam kupione od bardzo dawna i w tej chwili
    zostałam okradziona z 10 sztuk mleka ze zbioru
    świnie tak samo - jakiś czas temu zapłaciłam za 12 sztuk dodatkowych prosiaków a po bugfixie wygląda że mam ich tylko 6 na plusie

    ps. moze to tylko błędy w wyświetlaniu bo po najechaniu na chlew wyglada że produkuje prawidłową ilość ....tylko nie wiadomo ile da się zebrać
    Ania0612 (PL1)

    PS: powinni tak przerobić wszystkie Bustery. Wtedy będą bardziej opłacalne :D w szczególności dla specjalnych kwiatów polnych :)
    Co Ty mówisz ?  akurat w tym wypadku musiałoby by to być jakieś 200-300 % podstawowej ilości
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    jeszcze bezczelnie dali promocje bustera na mleko tuż przed zmianą ...
    0 informacji o zmianie busterów , wiele osób kupił buster na mleko bo uznało że będzie to korzystne w połączeniu z szybką karmą ... a tu niespodzianka :)
  • PlayerAlina (PL1) powiedział(a):

    Ania0612 (PL1)

    PS: powinni tak przerobić wszystkie Bustery. Wtedy będą bardziej opłacalne :D w szczególności dla specjalnych kwiatów polnych :)
    Co Ty mówisz ?  akurat w tym wypadku musiałoby by to być jakieś 200-300 % podstawowej ilości
    Jakie 200-300% podstawowej ilości? Nie wymagasz za wiele? Nikt Ci przecież nie podwoi a tym bardziej nie potroi Twoich zbiorów!

    Na świniach może i to się nie opłaca ale na zbiorach np. kwiatów specjalnych gdzie są to duże ilości to by się przydało.
  • U mnie nie mogę na głównej farmie zbierać z chlewów, pól, kurników, obór. Na pozostałych jest ok. Szkoda mojego czasu. Same straty :(((((((
  • A mi się właśnie sam wznowił zasiew lucerny. Po debilnym komunikacie, że "obiekt jest aktualnie zajęty" (co to, kibel jest?) czas produkcji ruszył od zera. Cud, po prostu cud :)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 11.03.2016
    Mi także nie podoba się zmiana busterów na %.
    Dlaczego nie było o tym wcześniej informacji, wraz z informacją  zapowiadającą  nowe misje????
    Wiele osób kupiło bustery na mleko i świnie właśnie dlatego, że dawały sporo zysku przy zbiorze błyskawicznymi karmami! Czuję się oszukana, że tak bez słowa zmieniono w nich proporcję,
    Chcecie zmieniać proporcje to róbcie to na wszystkie bustery , skoro do 1 zbioru zwykłych  kwiatków dolicza mi  33 sztuki, to dlaczego po zmianie nie dolicza odpowiednio większej ilości % do zbioru specjalnych kwiatków?
    To samo dotyczy pozostałych specjalnych roślin?!
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 11.03.2016
    makao (PL1) powiedział(a):
    Milí hráči,

    dnes, 11.03.2016,  proběhne krátký hotfix, který by měl napravit několik chyb ve hře.

    Za způsobené potíže se omlouváme.

    S pozdravem
    váš tým Big Farm?!!!

    Dlaczego nie ma info po polsku?!

    Poza tym dlaczego na głównej farmie nic nie działa? Na wyspie także! Nie dział szklarnia!To są jakieś jaja!

    Dlaczego nie ma odzewu na nasze zgłoszenia?!
    Witam,
    przecież jest info o tym po polsku w dziale "Oficjalne Ogłoszenia":
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/120745/11-03-2016-bugfix-w-big-farm

    Tylko Ci pewnie mignęło jako przeczytane.

    U mnie to samo - nie można zebrać plonów, booster na mleko zmienił zbiór ze sztuk na procenty, a lucerna i brukiew zamieniły się czasem wzrostu. :confused:

    Jednym słowem - standard w "Bug Farm"... nawet tego nie zgłosiłem, bo i na pozostałych forach tak samo wrze wśród graczy.
  • Ania0612 (PL1) powiedział(a):
    PlayerAlina (PL1) powiedział(a):

    Ania0612 (PL1)

    PS: powinni tak przerobić wszystkie Bustery. Wtedy będą bardziej opłacalne :D w szczególności dla specjalnych kwiatów polnych :)
    Co Ty mówisz ?  akurat w tym wypadku musiałoby by to być jakieś 200-300 % podstawowej ilości
    Jakie 200-300% podstawowej ilości? Nie wymagasz za wiele? Nikt Ci przecież nie podwoi a tym bardziej nie potroi Twoich zbiorów!

    Na świniach może i to się nie opłaca ale na zbiorach np. kwiatów specjalnych gdzie są to duże ilości to by się przydało.
    Tyle że bustera na specjalne kwiatki nie ma , jest tylko na zwykłe, dlatego nie obchodzi mnie że ktoś  sieje
     specjałki ( ja nie) bo lepiej wychodzę na tym siejąc zwykłe . Zapłaciłam za 55 kwiatków i tyle chcę mieć a
    21szt +55szt = 76 szt.... to ile daje procent podstawowej ilości
  • Czy ktoś z Was wie, w jaki sposób i z czego mam zrobić szybką karmę dla krów?
    Od południa szybka karma dla świń jest do zrobienia z brukwi (a nie jak dotychczas z lucerny), a karma dla krów - z lucerny (a nie brukwi)
    Tyle tylko, że cokolwiek nie zrobię, to i tak każdy rodzaj karmy "wrzuca" mi do karmy dla świń.
    Cokolwiek nie nastawię nic nie powoduje produkcji karmy dla krów!!!!!

    Pomijam już wszystkie poruszone wyżej "bałagany" - ręce opadają.....

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    smarek3900 (PL1) powiedział(a):
    Czy ktoś z Was wie, w jaki sposób i z czego mam zrobić szybką karmę dla krów?
    Nie, nikt z nas nie wie, bo i my mamy problemy po tym "bugfiksie" ze zbiorami (i nie tylko).
  • Dzięki za odp :smile: 
    Zbiory to inna historia.
    Natomiast brak możliwości produkcji określonej karmy jest czym innym.
    Może komuś udało się rozwiązać ten problem???
  • Ania0612 (PL1)Ania0612 (PL1) Posty: 83
    edytowano 11.03.2016
    PlayerAlina (PL1) powiedział(a):

    Tyle że bustera na specjalne kwiatki nie ma , jest tylko na zwykłe, dlatego nie obchodzi mnie że ktoś  sieje
     specjałki ( ja nie) bo lepiej wychodzę na tym siejąc zwykłe . Zapłaciłam za 55 kwiatków i tyle chcę mieć a
    21szt +55szt = 76 szt.... to ile daje procent podstawowej ilości
    Haha a kto powiedział, że Bustery nie są przypisywane również do Nasion specjalnych? Jak wejdziesz w okno zasiewów to jak byk jest napisane np. +10 szt. dodatkowych kwiatów zarówno przy kwiatach zwykłych jak i przy kwiatach w nasionach specjalnych. Żeby nie być gołosłowną:



  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 12.03.2016
    (****)
    Demona/
    Proszę mieć na uwadze, że poniższy przykład jest zupełnie teoretyczny i nie ma nic wspólnego z rzeczywistymi wartościami występującymi w grze.




    Jeśli chodzi o boostery, to przy zbiorach dodatkowe procenty dadzą więcej sztuk, niż gdyby boostery dawały same sztuki.

    Oto przykład:

    Przed zmianą:
    - zbieramy mleko, powiedzmy 400 sztuk z jednej obory, booster na pierwszym poziomie daje nam 35 sztuk więcej, czyli daje nam to 435 sztuk.

    Po zmianie:
    - zbieramy 400 sztuk mleka z jednej obory, a booster na pierwszym poziomie daje nam 35% więcej, czyli daje nam to 540 sztuk mleka (400 * 0,35 = 140 + 400 = 540 sztuk).

    Ja wolę, jakby boostery dawały mi dodatkowe procenty, niż dodatkowe sztuki.

    Oczywiście nie na wszystkie zbiory procenty są lepsze niż sztuki, ale ja i tak wolałbym dostać dodatkowy procent przy zbiorach niż dodatkowe sztuki - zwłaszcza, kiedy zbiór jest duży, np. jabłek lub mleka.

    Pozdrawiam
    club
    Post edited by Demona on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik