Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

01.03.2016 | Nowe poziomy koni... i nie tylko!

13»

Komentarz

  • Hejka ! 
    Chciałam tylko zapytać o te konie , dlatego że zdobyłam dużo tych podków i dalej mam tą stadninę zablokowaną ... Co to znaczy OD POZIOMU 16 ?? 
  • wawek (PL1)wawek (PL1) PL1 Posty: 1,417
    WinerWiktori (PL1) powiedział(a):
    Hejka ! 
    Co to znaczy OD POZIOMU 16 ?? 
    To znaczy, że jak osiągniesz poziom (level) 16 to będziesz mogła zacząć przygodę ze stajnią. :)
  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    proszę o pomoc , chcę wychodować nowego konika, połączyć dwa / 58 i 48/
    ten nowy konik będzie do startów w ujeżdzaniu, wiem ,że elegancja jest bardzo ważna ale co jeszcze mam wybrać, co jest jeszcze ważne ?
  • Karol987 (PL1)Karol987 (PL1) Posty: 33
    edytowano 30.03.2016
    Po raz pierwszy w lidze platynowej pojawiła się nagroda w postaci dekoracji, taka sama jak w lidze diamentowej (parametry również są identyczne). Proszę o informację czy tak powinno być, czy jest to jakiś błąd i nagroda ta zostanie zabrana?
    Post edited by Karol987 (PL1) on
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Witam serdecznie, 

    taka sama dekoracja w lidze diamentowej i platynowej nie jest pomyłką. Zespół potwierdził, że zmiana jest ich intencją, nie wynikiem pomyłki. 


    Pozdrawiam 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Chciałam zapytać bardziej doświadczonych "koniarzy" czy zawsze przed awansem do diamentowej ligi, kiedy ma się 1249 pkt a nie pokonało jeszcze 50 graczy dostaje się 0 pkt za wygraną???
    Prawdę mówiąc nie zwracałam nigdy na to uwagi, ale od wielu dni stoję już na 1249 pkt i nie mogę awansować, wydaje mi się , że pokonałam już  dużo więcej nić 50 graczy, ale nie liczyłam. 
    I tak się zastanawiam, czy tak ma być z tym 0 pkt, czy mnie jakiś bug dopadł  :|
    Będę wdzięczna za odpowiedź jak ktoś się orientuje w tej sprawie :)

  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Chciałam zapytać bardziej doświadczonych "koniarzy" czy zawsze przed awansem do diamentowej ligi, kiedy ma się 1249 pkt a nie pokonało jeszcze 50 graczy dostaje się 0 pkt za wygraną???
    Prawdę mówiąc nie zwracałam nigdy na to uwagi, ale od wielu dni stoję już na 1249 pkt i nie mogę awansować, wydaje mi się , że pokonałam już  dużo więcej nić 50 graczy, ale nie liczyłam. 
    I tak się zastanawiam, czy tak ma być z tym 0 pkt, czy mnie jakiś bug dopadł  :|
    Będę wdzięczna za odpowiedź jak ktoś się orientuje w tej sprawie :)

    Tak jest przy "bramie", żaden błąd Cię nie dopadł :) Dopóki nie pokonasz 50 graczy za wygraną będziesz dostawać 0 pkt. Oczywiście, jak przegrasz to 4 punkty Ci odejmie. Taki to sprawiedliwy system.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Katarzyna12344 (PL1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):

    Tak jest przy "bramie", żaden błąd Cię nie dopadł :) Dopóki nie pokonasz 50 graczy za wygraną będziesz dostawać 0 pkt. Oczywiście, jak przegrasz to 4 punkty Ci odejmie. Taki to sprawiedliwy system.
    Dzięki za info :) no nic to poczekam jeszcze. Zazwyczaj z 2 dni tak stałam we wcześniejszych mistrzostwach, dziś już mija 5 dzień odkąd mam 1249 pkt, ale no nic... może w końcu się uda :) Pozdrawiam :)
  • edytowano 22.04.2016
    Wy oszusci!!!! bylam w lidze platynowej na 20 minut przed koncem turnieju wywaliliscie mnie do ligi zlotej,specjalnie nie pusczalam wyscigu zeby sie utrzymac w lidze platynowej,malo tego zdobylam nagrode za punkty w lidze platynowej a nagrody nie dostalam za lige platynowa tylko za zlota OSZUSCI!OSZUSCI! nie wspomne ze nie ma moje nagrody za mistrzostwa za 1miejscemna e-maile nie odpowiadaja wogoel,napisalam 3 i zadnej odpowiedzi nic zero,jak bym im napisala ze chce wydac na gre 200zlotych to by odrazu odpisali,ale ze nawalili bledow to juz nie wazne,ludzie u mnie w sojuszu zlota noie dostaja za logowanie i za awans takie maja bledy w tej grze,nawala tego szjsu a nie potrafia zajac sie podstawowymi rzeczami!
    juz mam ich dosyc,ostatni raz bralam ja i moj sojusz udzialw turnieju i mistrzostwach!
    Gdyby nie to ze jestem szefem sojuszu zostawila bym ta gre i wogole nie grala bo oszukuja jak moga!


  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305


    Jeśli nie mogę rzucić wyzwania bo jest na szaro podświetlone, czyli to jest max w konkursach z Lesterem i Tessa? Co dalej?
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):


    Jeśli nie mogę rzucić wyzwania bo jest na szaro podświetlone, czyli to jest max w konkursach z Lesterem i Tessa? Co dalej?
    nic, po prostu nie można dalej rzucać im wyzwań jak już dojdziesz do 220 poziomu , u mnie od chyba roku te znaczki są na szaro.. 
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Dokładnie tak jak napisała zaczarowana28, obecnie jest to koniec konkursów z komputerem i nie ma możliwości podjęcia walki. W tym momencie nie mamy żadnych informacji od Zespołu czy funkcja zostanie rozwinięta w przyszłości.

    Jiper

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik