Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

01.03.2016 | Nowe poziomy koni... i nie tylko!

Asia07Asia07 Posty: 2,492
edytowano 29.02.2016 w Oficjalne Ogłoszenia
Drodzy Gracze, oto szczegóły najbliższej aktualizacji :) Gotowi na nową dawkę emocjonujących wyścigów konnych?Nowe poziomy koni!

Coraz więcej Graczy dopytywało o nowe poziomy koni i wychodzimy tym życzeniom naprzeciw! Od teraz koniki można ulepszać aż do 200 poziomu! Ponadto Lester, Tessa i George również będą pilnie dalej trenować swoje koniki. 
To jeszcze nie wszystko. Stajnia dla koni otrzyma nowe poziomy rozbudowy, aby umożliwić powyższe zmiany.  Miejcie na uwadze, że nowe poziomy stajni nie zmienią (przynajmniej narazie) jej wyglądu. 


  • Konie mogą osiągnąć nawet 200 poziom. 
  • Stajnia może zostać rozbudowana aż do 12 poziomu.
  • Ceny poszczególnych poziomów rozbudowy stajni, delikatnie wzrosną. 
  • Zawody: Maksymalny poziom NSC (Tessa, George i Lester) wzrasta ze 120 na 240!
  • Zawody: Maksymalny poziom koni NSC również podniesiono do 200. Żegnaj zimo!

Nadszedł czas pożegnania z zimą. Pakujcie łopaty do odśnieżania, chowajcie dekoracyjne śnieżne bałwany do piwnicy i upewnijcie się, że macie jakiś wiosenny horyzont do ustawienia, ponieważ śnieg topnieje. Znów możecie się cieszyć zielenią traw na Waszych przytulnych farmach! Optymalizacja jakości rozgrywki

Opracowaliśmy na nowo część interfejsu Użytkownika, mając nadzieję, że przyczyni się to do szybszego i bardziej płynnego wczytywania gry, w szczególności dla Użytkowników starszych modeli PC. ;) Poprawa powinna być szczególnie odczuwalna w przypadku wyłączenia animacji gry. Dzięki temu, większa ilość Graczy powinna cieszyć się z płynnego przebiegu rozgrywki. 


Poprawki błędów

  • Wydarzenia, w ramach których można otrzymać flagi, powinny przyznawać nagrody bez konieczności ponownego uruchomienia gry.
  • Przewijanie Księgi Naklejek w dół powinno być ponownie możliwe. 

Życzymy Wam mnóstwa dobrej zabawy i zapraszamy do dyskusji TUTAJ

Sign In to comment.