Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

23.02.2016 | Atak szarańczy i Monty w zimowym wydaniu!

168»

Komentarz

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    A ja nieśmiało chciałam zapytać kto ma wpływ na szarańcze, żeby nie była tak zachłanna i nie żądała według mnie ciągle dużej ilości zakupienia złota. Najpierw było 450 tys. potem 440 tys. obecnie 430 tys. Jak to się ma do złota, które dostajemy w grze lub możemy zdobyć w wydarzeniach ?

    Napisałam do supportu, a nasze wspaniałe wsparcie odpowiedziało że mam CIERPLIWIE CZEKAĆ...w końcu szarańcza się uspokoi i jej potrzeby się zmniejszą :D Really ??? mogę czekać...gra jest przecież rozłożona na długie lata :D

  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Długo o tym nie pisałem, ale  w końcu muszę.

    Nie wiem jak to możliwe, ale jeszcze ani razu nie miałem Lestera na farmie... Ani razu.... Jak był serwer testowy to co chwila Lester mi przychodził tam, ale u siebie nigdy go nie miałem... Co to ma znaczyć?
    Kris ja też bardzo długo czekałam i w końcu łaskawie się zjawił  :D
  • Przypuszczam że regularnie kupujesz złoto. A Lester to przecież kolejny patent na skłonienie gracza do zakupów. Ja, poza realizacją zadania na początku gry, nie wydałem ani rzeczywistego grosza, a złośnik odwiedził mnie dwa razy w przeciągu około miesiąca. Z czego raz udało się na nim zarobić :p
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    do mnie jak przychodzi Lester to krzyczy sobie kosmiczne kwoty
    180 tys.
    250 tys.
    280 tys.
    a złota nie kupuję. Nigdy nie chciał mniej :neutral:
  • nie wiem o co choedzi z tym lesterem?
  • Hiyoona (PL1) powiedział(a):
    oliwiamasznicz (PL1) powiedział(a):
    nie wiem o co choedzi z tym lesterem?
    Lester przychodzi i na początku chce aby za niego zrobić 10 zamówień na targu, a potem w ramach "podziękowania" oferuje że jeżeli wydasz ileś tam złota w ciągu 24 godz to on Ci zwróci tą kwotę (ja ostatnio miałam, że jak wydam 6,5 tys złota to mi tyle zwróci). Sęk w tym, że zawsze chce więcej niż akurat masz. :)

    Ale ja ostatnio wynalazłam haka na niego - na razie się sprawdza. Jak mam > 2,5 tys to chce 6,5 tys. Więc trzymałam złoto w kopalni i wyciągnęłam dopiero jak przyszedł.  W taki sposób nagle miałam >6,5 tys :D
    Nie wiem tylko czy tak się da na dłuższą metę....? I nie wiem ile zechce jak ma się <500, ale liczę że niedługo to sprawdzę. :) Wcześniej jak miałam <1tys, to chyba chciał 2,5 lub 3,5.... Nie pamiętam już ;/
    to u mnie go nie bylo i niech nie przuchodzi narazie bo ze zlotem u mnie ciezko jest......
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Moja szarańcza kolejny raz nadleciała :D i znów chce zdecydowanie za dużo...ale mniej niż ostatnio czyli tylko 420 tysięcy złota...hahahaha widzę tendencję spadkową w żądaniu ;)...zaczęłam się z tego śmiać...ale szumi las - ma czas...ja też :D A Lester niech nie macha, bo mu się rączki pochorują :D wystarczy pójść na kompromis.

  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Lester chyba sie opanował bo chciał 180 tys a nie 400 tys jak zwykle

    Magda
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    No niestety Krisek...Lester widać ma wysokich lotów potrzeby :D:p
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Moi kochanie napisała tylko , że chce mniej niż zwykle hihi
  • Asia07 powiedział(a):
    Drodzy Gracze, 

    (...)
    Zgodnie z informacjami, które uzyskałam, w pewnych sytuacjach może się zdarzyć, że ukończycie wszystkie zadania Lestera, a ostatni etap, tzw. złotej oferty nie pojawi się w grze mimo wszystko. Dlaczego? Lester nie zawsze zapropouje swoją złotą ofertę, czasem po nią sięgnie, a czasem nie. Kryteria pojawienia się tej oferty są są informacjami zastrzeżonymi nie nie mogą być ujawniane. 
    (...)
    Witam,
    Od pojawienia się "Ataku szarańczy" minął prawie rok, strzelam, że Lester odwiedził mnie ok. 30 razy i za KAŻDYM razem znikał bez przedstawienia tzw. złotej oferty. Ze względu na to postanowiłam założyć inne konto, żeby sprawdzić jak będzie wyglądała sytuacja w innym przypadku. W tym przypadku za KAŻDYM razem, kiedy pojawiał się Lester, po ukończeniu zadań, została mi przedstawiana "złota oferta".  Gdzie tu sens i logika? Dlaczego moderatorzy nie mogli jaśniej przedstawić "pewnych sytuacji" o których wspominała Asia07 prawie rok temu?
    Konta różni jedna rzecz - SERWER. Nowe utworzyłam na naszym głównym serwerze, natomiast to z problemem znajduje się na gry.pl
    Czy mam rozumieć, że grając za pośrednictwem gry.pl, mam ograniczenie w grze i Lester nigdy nie przedstawi mi "złotej oferty"?
    Poza tym ograniczeniem zauważyłam inne dwa: nie mogę się udzielać na forum za pośrednictwem "konta z problemem" i nie dostaje żadnych niespodzianek drogą mail'ową.

    Pisałam już w tej sprawie do supportu, zostałam odesłana do pomocy na gry.pl
    Tam wygenerowała mi się automatyczna odpowiedź zwrotna - krótko mówiąc nie została mi udzielona żadna pomoc. Kto w takim razie może mi pomóc w tej sprawie?
    Chciałabym mieć takie same możliwości w grze jak gracze z głównego serwera. Z tego co wiem konta nie da się przenieść, a mam już na tyle wysoki level, że szkoda zaczynać "od początku" na "serwerze bez ograniczeń".

    Pozdrawiam,
    asiuleek90
  • też gram na Gry.pl i Lester nigdy nie oferuje mi złotej promocji... inna sprawa, ze złota nie kupuję i mam jedynie tyle co się samo nazbiera wiec pewnie nic by z tego nie wyszło ale z grzeczności powinien chociaż zaproponować :)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 17.02.2017
    Różana Tereska (PL1) powiedział(a):
    Asia07 powiedział(a):
    Drodzy Gracze, 

    (...)
    Zgodnie z informacjami, które uzyskałam, w pewnych sytuacjach może się zdarzyć, że ukończycie wszystkie zadania Lestera, a ostatni etap, tzw. złotej oferty nie pojawi się w grze mimo wszystko. Dlaczego? Lester nie zawsze zapropouje swoją złotą ofertę, czasem po nią sięgnie, a czasem nie. Kryteria pojawienia się tej oferty są są informacjami zastrzeżonymi nie nie mogą być ujawniane. 
    (...)
    Witam,
    Od pojawienia się "Ataku szarańczy" minął prawie rok, strzelam, że Lester odwiedził mnie ok. 30 razy i za KAŻDYM razem znikał bez przedstawienia tzw. złotej oferty. Ze względu na to postanowiłam założyć inne konto, żeby sprawdzić jak będzie wyglądała sytuacja w innym przypadku. W tym przypadku za KAŻDYM razem, kiedy pojawiał się Lester, po ukończeniu zadań, została mi przedstawiana "złota oferta".  Gdzie tu sens i logika? Dlaczego moderatorzy nie mogli jaśniej przedstawić "pewnych sytuacji" o których wspominała Asia07 prawie rok temu?
    Konta różni jedna rzecz - SERWER. Nowe utworzyłam na naszym głównym serwerze, natomiast to z problemem znajduje się na gry.pl
    Czy mam rozumieć, że grając za pośrednictwem gry.pl, mam ograniczenie w grze i Lester nigdy nie przedstawi mi "złotej oferty"?
    Poza tym ograniczeniem zauważyłam inne dwa: nie mogę się udzielać na forum za pośrednictwem "konta z problemem" i nie dostaje żadnych niespodzianek drogą mail'ową.

    Pisałam już w tej sprawie do supportu, zostałam odesłana do pomocy na gry.pl
    Tam wygenerowała mi się automatyczna odpowiedź zwrotna - krótko mówiąc nie została mi udzielona żadna pomoc. Kto w takim razie może mi pomóc w tej sprawie?
    Chciałabym mieć takie same możliwości w grze jak gracze z głównego serwera. Z tego co wiem konta nie da się przenieść, a mam już na tyle wysoki level, że szkoda zaczynać "od początku" na "serwerze bez ograniczeń".

    Pozdrawiam,
    asiuleek90
    Niestety Lester nie żąda złota od serwerów partnerskich.
    Gram na nk.pl był u mnie z milion razy, złota nie chciał nigdy.
    Przyczyna jest dla mnie bardzo prosta - my po prostu nie kupujemy złota od Twórców gry, tylko od  ich partnerów, czyli Wy od Gry.pl, ja od NK.pl , więc Twórcom widać zależy na tym, aby Gracze kupowali złoto tylko od nich, na zarobku innych im nie zależy.
    Tylko szkoda, bo tracimy na tym my Gracze... pewnie wielu chętnie skorzystałoby z oferty Lestera.. a tak nie będzie.
    Nie wiem jak na Gry.pl, ale u Nas wiele opcji nie jest dostępnych w porównaniu do serwera głównego, np. zapraszanie przyjaciół do  Gry i  zdobywanie dzięki tym drobnych upominków, nie mieliśmy kina...
    Ale cóż poradzić.... kiedyś pisałam z supportem w tej sprawie, odpisali mi, iż obowiązują ich pewne obostrzenia w umowach zawartych z serwisami partnerskimi i tego ominąć się nie da.
    Post edited by Demona on
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    KASIU moje uznanie za dociekliwość by wyjaśniać ważne problemy w grze. Potwierdza to też, że każdy Gracz, chce mieć dostępne wszystkie opcje a czy z nich skorzysta czy nie - to już inna sprawa. Ktoś kto zaczyna grę i zaczyna od gry.pl lub nk.pl nie ma pojęcia, że będzie pewnych rzeczy pozbawiony, zbuduje konto i się okaże że kicha, bo serwery partnerskie, umowy itd. Trochę za dużo obciążania Graczy sprawami administracji, zatrudnienia, organizacji, ogólnie wewnętrznymi ustaleniami GGS. 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    KASIU moje uznanie za dociekliwość by wyjaśniać ważne problemy w grze. Potwierdza to też, że każdy Gracz, chce mieć dostępne wszystkie opcje a czy z nich skorzysta czy nie - to już inna sprawa. Ktoś kto zaczyna grę i zaczyna od gry.pl lub nk.pl nie ma pojęcia, że będzie pewnych rzeczy pozbawiony, zbuduje konto i się okaże że kicha, bo serwery partnerskie, umowy itd. Trochę za dużo obciążania Graczy sprawami administracji, zatrudnienia, organizacji, ogólnie wewnętrznymi ustaleniami GGS. 
    Masz rację zakładając konto na serwerze partnerskim nie miałam pojęcia , że istnieje coś takiego jak główny serwer gry.. Przez przypadek trafiłam na to forum, nie mogłam się zalogować (bo my z serwerów partnerskich nie mamy takiej możliwości) napisałam do supportu , kazali mi założyć konto na głównym serwerze , bo tylko stamtąd można się logować i stąd się dowiedziałam, że Graczy jest tak wiele :)
    Na początku się awanturowałam, dlaczego my nie możemy logować się na forum, nie dostajemy nigdy prezentów, kodów na prezenty itp. nie mamy lotniska.
    Powoli jednak zrozumiałam, że niestety wybierając grę na tym czy innym serwerze zrobiłam to dobrowolnie, zaakceptowałam regulamin i obowiązują mnie wszystkie jego zapisy, tak jak Twórców zawarte umowy z serwisami partnerskimi.
    Ale z perspektywy czasu dostrzegłam, że wszystko ma swoje plusy i minusy.
    Fakt sporo prezentów nas omija, przez to że gramy nie na głównym serwerze, ale za to z racji tego, że jest nas o wiele mniej, mamy łatwiejszy dostęp do wielu nagród np. w silosie, kole fortuny, czy mistrzostwach sojuszniczych.
    No bo czy u Was za zużycie 1 żetonu ląduje się na 300 miejscu w kole, a za 30 kilka żetonów można dostać irlandzki kurnik - wiadomo, że nie ma szans - na naszych serwerach to jak najbardziej możliwe :)
    Więc mam sporo nagród , które zdobyłam nie używając złota, o jakich  Gracz z głównego serwera może tylko pomarzyć niestety. 
    Więc myślę, że brak niektórych możliwości rekompensuje się innymi i tyle.
    Dzisiaj jakbym miała możliwość przeniesienia swojego całego konta, sojuszu na główny serwer, chyba bym nie skorzystałam.
    Choć wielu, bardzo wielu rzeczy Wam tam zazdroszczę  :)

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    A ja uważam, że pośrednicy powinni być eliminowani do minimum, nie tylko w grach...najlepsze jest zawsze bezposrednio u źródła :) 
  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):

    (...)
    Ale z perspektywy czasu dostrzegłam, że wszystko ma swoje plusy i minusy.
    Fakt sporo prezentów nas omija, przez to że gramy nie na głównym serwerze, ale za to z racji tego, że jest nas o wiele mniej, mamy łatwiejszy dostęp do wielu nagród np. w silosie, kole fortuny, czy mistrzostwach sojuszniczych.
    No bo czy u Was za zużycie 1 żetonu ląduje się na 300 miejscu w kole, a za 30 kilka żetonów można dostać irlandzki kurnik - wiadomo, że nie ma szans - na naszych serwerach to jak najbardziej możliwe :)
    Więc mam sporo nagród , które zdobyłam nie używając złota, o jakich  Gracz z głównego serwera może tylko pomarzyć niestety. 
    Więc myślę, że brak niektórych możliwości rekompensuje się innymi i tyle.
    (...)

    Niestety nie zauważyłam tych plusów u siebie, być może różnice są też pomiędzy gry.pl i nk...  W wymienionych wydarzeniach poziom trudności mam taki sam jak moi pozostali sojusznicy, a większość gra za pośrednictwem głównego serwera. Żeby zdobyć irlandzki musiałam zużyć ponad 500 żetonów.

    Ja również zakładając konto nie wiedziałam, że jest to serwer partnerski, a tym bardziej, że wiąże się to z ograniczeniami. Prawdopodobnie niewielki procent graczy o tym wie. Ja do tej pory miałam nadzieję, że coś jeszcze naprawią z tym Lesterem, ale z tego co piszesz jest to beznadziejna sytuacja.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 17.02.2017
    Różana Tereska (PL1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):

    (...)
    Ale z perspektywy czasu dostrzegłam, że wszystko ma swoje plusy i minusy.
    Fakt sporo prezentów nas omija, przez to że gramy nie na głównym serwerze, ale za to z racji tego, że jest nas o wiele mniej, mamy łatwiejszy dostęp do wielu nagród np. w silosie, kole fortuny, czy mistrzostwach sojuszniczych.
    No bo czy u Was za zużycie 1 żetonu ląduje się na 300 miejscu w kole, a za 30 kilka żetonów można dostać irlandzki kurnik - wiadomo, że nie ma szans - na naszych serwerach to jak najbardziej możliwe :)
    Więc mam sporo nagród , które zdobyłam nie używając złota, o jakich  Gracz z głównego serwera może tylko pomarzyć niestety. 
    Więc myślę, że brak niektórych możliwości rekompensuje się innymi i tyle.
    (...)

    Niestety nie zauważyłam tych plusów u siebie, być może różnice są też pomiędzy gry.pl i nk...  W wymienionych wydarzeniach poziom trudności mam taki sam jak moi pozostali sojusznicy, a większość gra za pośrednictwem głównego serwera. Żeby zdobyć irlandzki musiałam zużyć ponad 500 żetonów.

    Ja również zakładając konto nie wiedziałam, że jest to serwer partnerski, a tym bardziej, że wiąże się to z ograniczeniami. Prawdopodobnie niewielki procent graczy o tym wie. Ja do tej pory miałam nadzieję, że coś jeszcze naprawią z tym Lesterem, ale z tego co piszesz jest to beznadziejna sytuacja.
    No niestety, raczej nie ma co liczyć że kiedyś od nas złota zażąda... ale zawsze jednak mam nadzieję, za każdym razem jak do mnie przychodzi :) Kto wie, może kiedyś jego chytra natura przezwycięży jednak  i będzie chciał złota :)

    a tak zapytam z ciekawości Wy na gry,pl to macie Graczy z rankingu z głównego serwera , czy macie swój oddzielny jak my? 
  • Z głównego

    Jak wspominałam poziom trudności jest taki sam
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Różana Tereska (PL1) powiedział(a):
    Z głównego

    Jak wspominałam poziom trudności jest taki sam
    a to faktycznie .. myślałam , że macie swój.. no to plusów nie widać w takim razie..
  • Od pojawienia się Lestera w grze, nigdy nie doznałam zaszczytu goszczenia go na farmie. Przychodził do mnie regularnie tylko na serwerze testowym, więc na głównym też nie wszystkich odwiedza.
    Czy zamartwiam się z tego powodu? Nie bardzo, bo jeśli żąda tak astronomicznych kwot o jakich piszecie, to i tak odszedłby z kwitkiem ;)
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    U mnie Lester gości od wczoraj, dzisiaj dostałam super ofertę od niego.....
    Po prostu nic tylko lecieć do banku i kupować złoto.....
    To są jakieś kpiny chyba, uwzględnić chcę tylko ten fakt że jest to NAJNIŻSZA oferta jaką on mi przedstawia.... 
    Przecież takim sposobem ja nigdy nie skorzystam z tej pseudo "promocji"

  • edytowano 22.02.2017
    dobrze ze on do mnie nie przychodzi...... :D
    szkoda ze nie chce zielonych wzamian za zloto....

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik