Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

03.02.2016 | Za późno na Nowy Rok? Nie... Najwyższy czas!

Asia07Asia07 Posty: 2,492
edytowano 01.02.2016 w Oficjalne Ogłoszenia
Drodzy Gracze, 

Sądzicie, że zakończyliśmy już okres świętowania? Nic z tego, nie ma mowy! Śmiało możecie rzec: "Szczęśliwego Nowego Roku", ponieważ rozpoczynamy Rok Małpy i świętujemy Chiński Nowy Rok!  Nowość: Chiński Nowy Rok


Chiński Nowy Rok, zwany również Świętem Wiosny jest tradycyjnie obchodzony w Chinach w dni nowiu Księżyca, zazwyczaj na przełomie stycznia i lutego. W tym roku, początek Roku Małpy wypada 8 lutego. 

Przy okazji nowego wydarzenia, zapraszamy do rzucenia okiem na tę - trwającą od setek lat - tradycję i mity z nią związane! Zbierzcie wszystkie 12 zwierząt chińskiego horoskopu  i wygrywajcie fantastyczne nagrody!


Na czym to polega?


Głównym celem wydarzenia jest odblokowanie wszystkich 12 części dekoracji chińskiej, ognistej małpy, by rozpocząć celebrowanie Roku Małpy! Aby tego dokonać należy zebrać żetony reprezentujące 12 zwierząt chińskiego horoskopu. Im więcej żetonów zbierzecie, tym lepsza wartość posągu Ognistej Małpy oraz tym więcej szczegółów będzie dodanych do dekoracji. Wydarzeniu towarzyszy możliwość wygrania świetnych nagród za aktywność!

Zbieranie zwierzęcych oznaczeń 

Zbieracie zwierzęce żetony, przedstawiające 12 zwierząt chińskiego kalendarza: Szczura,  Bawoła, Tygrysa, Królika, Smoka, Węża, Konia, Kozy, Małpy, Koguta, Psa i Świni. Żetony będą się pojawiać podczas prac na farmie głównej. 

Zbieranie żetonów umożliwi rozbudowanie dekoracji Ognistej Małpy! Wraz z kolejnymi ulepszeniami, będą dodawane rozmaite elementy dające różne korzyści np. nowe elementy graficzne dodane do dekoracji powodujące wzrost zadowolenia lub zmiana rozmiaru obiektu na zajmujący mniej miejsca.


Nagrody za aktywność

Podczas codziennego zbierania zwierzęcych żetonów, możecie otrzymać zwierzęce flagi, upamiętniające wydarzenie, o ile upewnicie się, że zbierzecie zwierzęce żetony danego dnia. Każdego dnia, dwie zwierzęce flagi będą dostępne. Jedna za 50% zebranych elementów, wymaganych danego dnia i druga, robiąca jeszcze większe wrażenie, za 100% wymaganych, codziennych żetonów zwierzęcych.

Wszystkie nagrody za aktywność będą codziennie zmieniane i każdego dnia dopasowane do zwierzęcego horoskopu. Wyjątek stanowić będą dni, w których zamiast flagi pojawi się nagroda w postaci dekoracji. W tym wypadku wszystkie zebrane żetony pomogą w osiągnięciu dziennego celu. 

Przykład:
 3 dzień, będzie dniem świni i wówczas pojawi się świnia jako zwierzęca flaga oraz pakiety świńskich żetonów w ramach nagrody. Postęp nagród codziennych będzie obliczony, gdy wszystkie świńskie żetony, zdobyte tego dnia zostaną rozliczone.


Wzmocnienia (boostery) żetonów zwierzęcych

Potrzebujecie więcej zwierzęcych żetonów? W trakcie wydarzenia możecie odblokowywać wzmocnienia, które zwiększą gwarantowaną częstotliwość wypadania żetonów (tych możliwych do zebrania) dla danego zwierzęcia. Wzmocnienia będą dostępne ponad zwierzęcym kołem fortuny i można je nabyć zarówno za złoto, jak i dolary.
 • Przypadkowe wzmocnienia dla wszystkich zwierzęcych żetonów możecie wylosować na zwierzęcym kole. 
 • Korzystanie z koła losowań za dolary umożliwi wzmocnienie przypadkowego rodzaju żetonów. 
 • Korzystanie z koła losowań za złoto umożliwi wybór wzmocnienia. 
 • Wzmocnienie w widoczny sposób zwiększy częstotliwość wypadania zwierzęcych żetonów na określoną ilość cyklów produkcyjnych.
 • Tylko jedno wzmocnienie może być aktywne w jednym czasie. 

Bonus fajerwerków

Chcecie jeszcze więcej żetonów? Zwracajcie uwagę na fajerwerki na Waszej głównej farmie! Jeśli będziecie zbierać żetony podczas fajerwerków, ich ilość wzrośnie trzykrotnie w stosunku do normalnej wartości. 

 • Nowy wskaźnik, w pobliżu paska zadowolenia, pokaże Wam, kiedy fajerwerki są aktywne. 
 • Wskaźnik  będzie zawierał czas pozostały do zakończenia fajerwerków oraz menu informacyjne. 
 • Obiekt odpowiadający wydarzeniu, umieszczony na rynku również wskaże animacje fajerwerków i także będzie zawierał przybornik z informacjami o evencie. 

Walentynki


Nie tylko Chiński Nowy Rok wymaga świętowania, ale również inny, miły dzień zbliża się wielkimi krokami. Mowa o Walentynkach. W tym roku z okazji Walentynek roześlemy na Wasze farmy mnóstwo balonów! Jeśli uda się Wam je wszystkie znaleźć, w nagrodę możecie cieszyć się romantyczną łodzią z łabędziem w ramach dekoracji i fantastyczną, nową flagą do wygrania!

Ponadto, w sklepie pojawią się specjalne oferty w trakcie wydarzenia, dzięki którym możecie nadać walentynkową atmosferę Waszym farmom!

Nowe horyzonty


W trakcie wydarzenia, Frida zaoferuje nowe tła dla Waszych farm. Możecie spodziewać się 2 nowych horyzontów, ekskluzywnie stworzonych na chińskie noworoczne wydarzenie, jak również jednego dodatku walentynkowego.


Poprawki błędów

 • Tajemnicze nasiona w pewnych okolicznościach nie funkcjonowały poprawnie. 
 • Najwyższy poziom ogrodu ponownie będzie dawał elementy hodowlane, które w wyniku błędu z niego nie wypadały.  
 • Problem związany z nagrodami za zadania z marcepanem na farmie cukrowej został usunięty. 
 • Różne filmy w farmerskim kinie zostały naprawione lub całkowicie usunięte z gry. 

To wszystko. Zapraszamy do dyskusji na temat zmian w TYM wątku. 

Pozdrawiamy, 
Wasz CM Team. 
Sign In to comment.