Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

14.01.2016 | Wynieś budynki na wyższy poziom!

124»

Komentarz

  • ja doszedłem do momentu gdzie gra ogólnie  przestaje mnie cieszyć a zaczyna irytować ,zaprosiłem znajomych z którymi gram w innej grze od 3 lat każdy olał to po miesiącu stwierdzili że jedyny cel gry to wyciąganie złota nachalne super oferty które ciągle gdzieś wyskakują ,wszystkie konkursy i wydarzenia wygrywają gracze ze złotem normalny człowiek nie ma szans na jakąś przyzwoitą nagrode jedynie worek karmy lub  lipna dekoracja Nie zależy mi na rankingach więc wszystko powinno być ok a tak nie jest obecnie cały mój cel to oczekiwanie na architekta pod warunkiem że na niego trafie ostatnio miałem pecha i jakoś się mijałem więc rozwój stoi w miejscu i to od dawna .Nagrody z eventów święta lub inne strasznie słabe wypatrywanie oczu aby znaleźć cukierka słabe i za to wszystko jakieś nagrody które nie są rewelacją na 120 poziomie dekory poniżej 80 jakoś słabo się przydają aby ukończyć jakieś wydarzenie bez złota na przyzwoitym poziomie graniczy z cudem a spędzam sporo czasu przy kompie .Dla porównania w innych grach w ktore gram wszyscy czekają na eventy świąteczne bo każdy ma szanse zdobycia fajnych budynków czy nagród bez względu na to czy płaci czy też nie ,ale tutaj to tylko dla wybranych .Nie wiem czy twórcy gry zaglądają do innych gier aby mieć pojęcie bo gdy ludzie piszą że są niezadowoleni to słyszą że mają polską mentalność :))) podsumowując trzeba siedzieć cicho płacić kase i ze wszystkiego się cieszyć bo przecież wszystko jest extra ,coraz więcej moich znajomych których tu poznałem porzuciło gre bo mieli uczucie że ktoś ich robi w konia ,na tym ma polegać zabawa ?
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Musiałeś mieć wyjątkowego pecha, bo ostatnio architekt jest naprawdę często. Dosłownie co kilka dni.
  • robroy (PL1) powiedział(a):
    ja doszedłem do momentu gdzie gra ogólnie  przestaje mnie cieszyć a zaczyna irytować ,zaprosiłem znajomych z którymi gram w innej grze od 3 lat każdy olał to po miesiącu stwierdzili że jedyny cel gry to wyciąganie złota nachalne super oferty które ciągle gdzieś wyskakują ,wszystkie konkursy i wydarzenia wygrywają gracze ze złotem normalny człowiek nie ma szans na jakąś przyzwoitą nagrode jedynie worek karmy lub  lipna dekoracja Nie zależy mi na rankingach więc wszystko powinno być ok a tak nie jest obecnie cały mój cel to oczekiwanie na architekta pod warunkiem że na niego trafie ostatnio miałem pecha i jakoś się mijałem więc rozwój stoi w miejscu i to od dawna .Nagrody z eventów święta lub inne strasznie słabe wypatrywanie oczu aby znaleźć cukierka słabe i za to wszystko jakieś nagrody które nie są rewelacją na 120 poziomie dekory poniżej 80 jakoś słabo się przydają aby ukończyć jakieś wydarzenie bez złota na przyzwoitym poziomie graniczy z cudem a spędzam sporo czasu przy kompie .Dla porównania w innych grach w ktore gram wszyscy czekają na eventy świąteczne bo każdy ma szanse zdobycia fajnych budynków czy nagród bez względu na to czy płaci czy też nie ,ale tutaj to tylko dla wybranych .Nie wiem czy twórcy gry zaglądają do innych gier aby mieć pojęcie bo gdy ludzie piszą że są niezadowoleni to słyszą że mają polską mentalność :))) podsumowując trzeba siedzieć cicho płacić kase i ze wszystkiego się cieszyć bo przecież wszystko jest extra ,coraz więcej moich znajomych których tu poznałem porzuciło gre bo mieli uczucie że ktoś ich robi w konia ,na tym ma polegać zabawa ?

    W co fajnego grasz? :D Z chęcią bym sobie zobaczył jakieś inne gry, bo to prawda, od BigFarm już oczopląsu można dostać. Ciągle jakieś oferty, wszystko błyszczy i jeszcze w dodatku teraz farma zaczyna wyglądać jak stragan...
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 01.02.2016
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    A ja z racji tego,że od aktualizacji z choragiewkami mineło troche czasu(dla mnie dużo),to tak sie spytac grzecznie chciałam Naszej CM Asi czy może już cokolwiek wie czy w najbliższej przyszłości (dla mnie to góra miesiac)beda jakieś chociażby zaplanowane ewentualne zmiany tych choragiewek?,no chyba,że jakaś duszyczka zwiedzajaca inne fora ma jakies informacje na ten temat to by było fajnie jagby dała znac

    Ponawiam pytanie,doczekam sie jakiejkolwiek odpowiedzi czy moje pytanie zostanie zbyte milczeniem????????.


    I pytanie nastepne,co sie stało z Pania od ulepszania dekoracji dawno jej nie było na urlopie jest czy jak?????No nie ukrywam fajnie by było dostac odpowiedz.
    Post edited by Demona on
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    Skoro nowe budynki wymagają dwa razy więcej pracowników to dlaczego nowe domki nie dają ich dwa razy więcej? Co to za balans?
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Kynio (PL1) powiedział(a):
    Skoro nowe budynki wymagają dwa razy więcej pracowników to dlaczego nowe domki nie dają ich dwa razy więcej? Co to za balans?
    My sobie możemy pytac,ale już niekoniecznie dostac odpowiedz ggs niewygodne pytania zbywa milczeniem,a ten wrecz magiczny balans to chyba zrozumiały jest tylko i wyłacznie dla samych pomysłodawcow o ile go sami ogarniaja.

  • werdakub (PL1)werdakub (PL1) PL1 Posty: 97
    Jakby mieli nam odpowiedzieć to brzmiałoby to tak:
    Drodzy gracze dla Waszych nowych pięknych obiektów potrzeba 2x więcej ludzi żebyście byli zmuszeni ulepszyć 2x więcej domków a najlepiej jeszcze tych niebieskich żeby nam się balans na kocie bankowym zgadzał.
    PS
    a najlepiej jakbyście jeszcze procesy budowy tez złotkiem gonili

  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Cześć! 

    zmian dotyczących chorągiewek póki co nie widać na horyzoncie, więc przynajmniej jakiś czas będą jeszcze powiewać na wietrze. W sprawach poważniejszych, w kwestii budynków, o które pytacie, balans gry przygląda się sytuacji i tutaj zmian się nie wyklucza, ale jeśli do takich dojdzie, poinformujemy Was w Oficjalnych ?Ogłoszeniach. 


    Pozdrawiam 
  • Asia07 powiedział(a):
    Cześć! 

    w kwestii budynków, o które pytacie, balans gry przygląda się sytuacji i tutaj zmian się nie wyklucza, ale jeśli do takich dojdzie, poinformujemy Was w Oficjalnych ?Ogłoszeniach. 


    Pozdrawiam 
    Asiu to dobra wiadomość, ale może jeszcze balans gry przyjrzałby się przyrostowi produkcji, bo wszędzie jest wyższy przyrost między poziomem 6 a 7, niż 7 a 8.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Dziekuje slicznie za odpowiedz Asiu  :p ,to niefajnie że w najblizszym czasie podejrzewam ,że jednak dłuzszym zespół nie przewiduje żadnych zmian w kwestii choragiewek,no one strasznie "daja po oczach" jak sa na calej farmie,juz pomijam tu kwestie gustu.No coż to pozostaje mi rozbudowac pod jarmarcznego architekta tyle ile zdzierża moje oczy  ;).
  • skoro flagi obok drzewka sojuszu mozna zmieniac, to moze i choragiewki na budynkach tez mozna by bylo zmieniac ??
  • I co się stało z tym architektem,który podobno miał częściej odwiedzać nasze farmy?

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    odwiedza na początku wyspy żeby każdy kto chce rozwijać farmę czasową i ulepszać z architektem wydał 50 tys. złota na drugie pole budowy :D
  • Torian (PL1)Torian (PL1) PL1 Posty: 86
    Potwór z Loch Ness, Yeti, Chupacabra, Pegaz, Jednorożec, Feniks, Sfinks, Architekt w BigFarm...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik