Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

po dzisiejszej aktualizacji problemy ze zbiorami

13»

Odpowiedzi

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 12.01.2016
    YOGI78 (PL1) powiedział(a):

    Ano właśnie - tak bez zapowiedzi Mistrzostwa a dodatkowo młyn na farmie głównej zmienił swój wygląd:
    Oczywiście w OO cisza ....jak zwykle :(

    Tak będzie mniej więcej wyglądał Młyn na 7 poziomie, oczywiście zbudowany za pomocą architekta - przedwcześnie się to pojawiło na farmach graczy (bug po dzisiejszej aktualizacji), ponieważ to miało być właśnie wprowadzone w jednej z przyszłych aktualizacji.
    Mniej więcej tak samo będą wyglądały pozostałe budynki (domki pracownicze, magazyny, itp.).

    Pozdrawiam
    club

    EDIT:
    wspomniałem w swoim poprzednim poście:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/2787193/#Comment_2787193
    o problemie dymków z informacjami (przyborników) pojawiającymi się nad zagrodami.
    Oto zrzut ekranu uwidaczniający, to co wcześniej wspomniałem:


    Wyświetlenie menu okrężnego kurnika wraz z informacją o karmie, którą chciałem użyć i jednocześnie "przybornika" od kopalni nie powinno mieć miejsca (tak było do czasu hotfixu "noworocznej aktualizacji").
    Po tym hotfixie zaczęły się właśnie takie oto "problemy" - dzieje się to na wszystkich moich farmach.
    Takie "problemy" nie są uciążliwe za bardzo, ale niekiedy przeszkadzają w zbiorach z obiektów położonych blisko siebie.

    Post edited by club (PL1) on
  • No niestety u mnie wygląda to tak:
    Czyli nic się co do mgiełki nie zmieniło, no może z wyjątkiem tego, że mam ją dziś pierwszy raz, ale u mnie ten błąd nie występował jakoś szczególnie często.
    0000.jpg 105.9K
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Do mnie dzisiaj zawitała ponownie mgiełka ,a juz myślałem ,że jest ok.
  • No i niestety, ale po niedawnej aktualizacji stronki mam kolejny kłopot z farmą. Otóż, przemiły pan z targu chce mi coś opchnąć pod ladą. Klikam na dymek, by z radością przekazać mu pieniążki, a tu:

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik