Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Świąteczna Farma Polarna - "easter-egg"

club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
edytowano 28.11.2015 w Pytania ogólne Big Farm
Witam,
wystartowała Świąteczna Farma Polarna i w związku z tym już na początku mam pytanie:
- Co to za pomarańczowe prezenty pojawiające się w krajobrazie wokoło farmy - czyżby "easter-egg" zaplanowany przez twórców BF?

Jak najedzie się na nie kursorem (nie trzeba klikać), to znikają. Są bardzo małe i trudno je dostrzec - pojawiają się w losowych miejscach, a kiedy znikają wydają dźwięk (dzwoneczków?).
Pojawiają się pojedynczo - żeby pokazał się następny, trzeba jednego zebrać.

Zbieranie pewnej ilości tych prezentów powoduje, że biały miś (na krze po prawej stronie krajobrazu farmy) zakłada czapkę mikołajową i zaczyna tańczyć (pląsać).
EDIT:
Żeby miś zaczął tańczyć, należy zebrać 30 prezencików, z czego ostatni będzie na głowie misia. :smiley:



Pozdrawiam
club

Post edited by club (PL1) on

Komentarz

  • Zgadza się! sprawdzone przeze mnie osobiście :wink: 
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    No to kolejna informacja:
    Miś tańczy tylko kilka minut i żeby zaczął ponownie tańczyć, należy zebrać ponownie 30 prezencików na Świątecznej Farmie Polarnej.
    Czyli jednak "easter-egg" od twórców BF.

    Pozdrawiam
    club
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Niby tak, ale w rzeczy samej to wystarczy, że zatańczy raz ;) A nawet jeśli nie zatańczy, to nic mu nie będzie... przecież nie zamarznie.

  • I co ? Chodzi tylko o to żeby zatańczył ??
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Tak, tylko o to. Nic nadzwyczajnego. Nawet nie zmienia się melodyjka.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    mina2013 (PL1) powiedział(a):
    I co ? Chodzi tylko o to żeby zatańczył ??
    Tak, pewnie o to chodzi.
    Jak wspomniałem wyżej, jest to pewnie zamierzone przez twórców BF - takie urozmaicenie - i mniemam, że nie każdy by zauważył tych mikroskopijnych pudełeczek i się zastanawiał, skąd taki dźwięk (po przypadkowym najechaniu kursorem na pudełeczko).

    Pozdrawiam
    club
  • andrzej78 (PL1)andrzej78 (PL1) PL1 Posty: 21
    w poprzednich odsłonach ze zbiorów i produkcji wyskakiwały runy w obecnej edycji nie
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 28.11.2015
    Faktycznie, u mnie też nie wypadają kamienie runiczne podczas zbiorów na wyspie.
    Chyba dowiemy się, co jest grane, dopiero w poniedziałek (lub jeszcze później, znając życie...).

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Farma niby świąteczna, ale wyglądu domków nie zmienili. Fajnie by było mieć taki świąteczny domek na farmie. A tak... pozostanę przy landrynkach.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    No nie wiem club czy to do końca jest prawda, że po 30. Mi po 17 zaczął tańczyć :p A na głowie ostatni prezent był faktycznie :P
    Witaj,
    wcześniej jakieś zebrałeś i dodało Ci do poprzednich.
    Też tak raz spróbowałem i faktycznie, dodaje do poprzednio zebranych.

    Pozdrawiam
    club
  • mój nie tańczy wcale ile bym nie zebrała:(
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Wszystko ładnie i pięknie ale ile trzeba zebrać tych prezencików każdego dnia ja najwięcej zebrałam 4 i nie widzę gdzie one zbierają bo ,nie mam zielonego pojęcia ile ich musi być ani gdzie one są po zebraniu

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 03.12.2015
    tomcin (PL1) powiedział(a):
    mój nie tańczy wcale ile bym nie zebrała:(
    miki1948 (PL1) powiedział(a):
    Wszystko ładnie i pięknie ale ile trzeba zebrać tych prezencików każdego dnia ja najwięcej zebrałam 4 i nie widzę gdzie one zbierają bo ,nie mam zielonego pojęcia ile ich musi być ani gdzie one są po zebraniu

    Witam,
    a czytaliście pierwszy post w tym temacie? Tam jest wszystko opisane.

    Tych prezencików nie zbiera się nigdzie (do żadnego magazynu), one po prostu znikają i pojawia się kolejny w innym miejscu - aby znaleźć kolejny, musicie przybliżyć widok farmy - pudełeczka (pomarańczowe) są bardzo małe i można je znaleźć tylko poza farmą (na drzewach, skałach, krze lodowej, przy foce, pod latarnią morską, koło kamieni, w ambonie na wyspie, itd.)
    Żeby miś zaczął tańczyć, trzeba uzbierać 30 prezencików.
    Miś tańczy kilka minut i potem znowu trzeba od nowa zbierać pudełeczka.

    Pozdrawiam
    club

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik