Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

24.11.2015 | Kalendarz adwentowy Big Farm i inne atrakcje

Drodzy Gracze, 

zimowy nastrój, nowe wydarzenia... Zespół BF przygotował dla Was mnóstwo niespodzianek. W Oficjalnych Ogłoszeniach czeka na Was kolejna porcja informacji. Zapraszam do lektury! 



Pozdrawiam 
«1345

Komentarz

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Po niewypale jakim okazało się wydarzenie z pomocnikiem Świętego Mikołaja, zapytam tylko... Ile nas to będzie kosztowało?
  • Trzeba było jakoś odwrócić uwagę od Mikołaja - niewypała 
  • To teraz wiadomo dlaczego Mikołaj taki drogi?- Rudolf mu nawiał i musi zarobić na taxi:>)
  • kolejna porażka?
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Ciekawe za ile tym razem?
    Coś nasi Twórcy gry mają problemy z matematyką, jakkolwiek by liczyli, zawsze jest zysk dla Nich strata dla Nas. Takich Księgowych to się zamyka:)))
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No ja jestem tylko ciekwa czy obliczał to ten sam zespół który obliczał balans swietego mikołaja-bo aż sie boje co z tego wyjdzie ;)

    ps.zespól po prostu do obliczeń używa innego rodzaju matematyki dlatego tak jest :p a rudolf najpredzej do kosmosu nawiał bo taxi które kosztuje conajmniej kilkanascie mln musi byc daaaaaaaaaleko,a mikołaj jest żantażowany przez miedzygalaktyczna mafie,dlatego to wszystkie takie drogie.

    Ale z racji tego,że jetem optymistka i nadzieja umiera ostatnia,licze na to,że te niespodzianki beda faktycznymi niespodziankami które zaserwuja nam dobra zabawe,a nie widmo bankructwa Naszych farm  ;)
  • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 137
    Już po aktualizacji - to od dziś mamy już czegoś szukać ? , ciężko się rozeznać w natłoku informacji z mikołajem i teraz jeszcze to ....
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Już po aktualizacji - to od dziś mamy już czegoś szukać ? , ciężko się rozeznać w natłoku informacji z mikołajem i teraz jeszcze to ....
    Kalendarz adwentowy ruszy 1 grudnia - taka informacja jest w Ogłoszeniu  ;)
  • Krytyka, krytyka, krytyka.. I co event jest tak samo. Pojawil się jakis event, co go połowa graczy pochwaliła? Bo ja co wchodze i czytam, to cieżko mi znaleźć osóbkę, której coś sie podoba. Smutne. Nie podobają się wydarzenia, więc i gra jest do bani. A gracie w nią już hohoho.. 

    To chyba taki polska mentalność -  krytykować, choć nawet nie mamy szansy jeszcze zobaczyć co to.

    Mało tego. Jak by event był prosty, to by każdy marudził że za łatwy i każdy się nudzi. A że może być coś trudniejszego, to też nie dobrze. No nie dogodzi. 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Chyba Wam sie tak troszeczke watek z tematami pomylił  ;) -to raz 

    dwa-na forum wulgaryzmów sie nie używa IkIs-za to grozi ban  ;)
    trzy-co sie tyczy Naszego rzekomego narzekania to i owszem w ostatnim czasie faktycznie jest na co narzekac-oby nastepne wydarzenie było tak zbilansowane ,że faktycznie da sie je zrobic bez udziału złota na dzien dobry
    a cztery to gra nawet obok polityki nie stała wiec z kąd temat polityki tutaj  ;)

      ps.sobie takie dyskusje przeniescie na poczte prywatna-a tam sobie piszta co chceta :p

  • Ja tam czekam z niecierpliwością na renifera. Chociaż wiem, że tak go pięknie wkomponują, że tylko ogonek będzie widać i z lupą trzeba będzie siedzieć  :p Cała reszta też zapowiada się całkiem spoko.. Nie martwie się ile wydać. Bo na eventy raczej nie wydaje. Zrobie ile moge i na ile mam czasu :) kalendarz adwentowy przed świetami ma sens i inaczej być nawet nie może ;p

    Wszystkim życzę otwarcia wszystkich okienek :)

    Swoją droga.. To chyba taka wersja dietetyczna kalendarza będzie, bo bez czekoladek ;p
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Goddess (PL1) powiedział(a):
    Krytyka, krytyka, krytyka.. I co event jest tak samo. Pojawil się jakis event, co go połowa graczy pochwaliła? Bo ja co wchodze i czytam, to cieżko mi znaleźć osóbkę, której coś sie podoba. Smutne. Nie podobają się wydarzenia, więc i gra jest do bani. A gracie w nią już hohoho.. 

    To chyba taki polska mentalność -  krytykować, choć nawet nie mamy szansy jeszcze zobaczyć co to.

    Mało tego. Jak by event był prosty, to by każdy marudził że za łatwy i każdy się nudzi. A że może być coś trudniejszego, to też nie dobrze. No nie dogodzi. 
    Bzdury piszesz, w tej grze jest wiele rzeczy, za które były pochwały, tyle, że jeśli jesteś z tych co chwalą nawet wtedy jak nie ma za co, to nie masz prawa oczekiwać, że wszyscy będą tak mało asertywni... Druga sprawa, że nasza asertywność daje czasem wyniki, więc nie dziwię się, że tyle osób się z tym co piszesz nie zgadza. To tylko świadczy o tym, że znają tę grę i wiedzą, że jeśli coś jest na nie, to się tego nie chwali.

    Czy renifer będzie pozytywnym akcentem to się dopiero okaże, gracze są sceptyczni nie bez przyczyny.
  • wawek (PL1)wawek (PL1) PL1 Posty: 1,417
    Goddess (PL1) powiedział(a):
    Krytyka, krytyka, krytyka.. I co event jest tak samo. Pojawil się jakis event, co go połowa graczy pochwaliła? Bo ja co wchodze i czytam, to cieżko mi znaleźć osóbkę, której coś sie podoba. Smutne. Nie podobają się wydarzenia, więc i gra jest do bani. A gracie w nią już hohoho.. 

    To chyba taki polska mentalność -  krytykować, choć nawet nie mamy szansy jeszcze zobaczyć co to.

    Mało tego. Jak by event był prosty, to by każdy marudził że za łatwy i każdy się nudzi. A że może być coś trudniejszego, to też nie dobrze. No nie dogodzi. 
    Masz trochę racji.
  • Mam małe pytanie, chyba do Asi.
    czy na zimowej farmie będzie koło fortuny?

    pozdrawiam

  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    FarmerLidia (PL1) powiedział(a):
    Mam małe pytanie, chyba do Asi.
    czy na zimowej farmie będzie koło fortuny?

    pozdrawiam

    Witam serdecznie, 

    obecnie nie ma takich planów. Zespół musiałby zdążyć przygotować zimowe koło fortuny w bardzo krótkim czasie, a to się raczej nie uda wpiąć w napięty grafik wydarzeń na ten rok. Może przy następnej okazji, ale raczej nie tym razem. 

    Pozdrawiam i życzę powodzenia w grze! :)
  • Dziękuję serdecznie za odpowiedź :)
  • Czy ja już o tej godzinie nie ogarniam BF czy jak? Dopiero wystartowało wydarzenie z Rudolfem, znalazłem go i dostałem nagrodę za drugi dzień a za pierwszy mogę kupić jeszcze za złoto? Jakim cudem skoro mamy 1 grudnia w wydarzeniu jest 2 grudzień?
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 01.12.2015
    U mnie jest 1- U mnie ten renifer dale stoi, po odnalezieniu go ciekawe czy one wszystkie tak cały czas stac beda -bedzie tłok za farma :* w sumie to ten renifer duży jest i fajny jest,zastanawia mnie czy tak celowo w pierwszym dniu stoi na widoku czy tak bedzie cały czas .

    ps ale mam ubaw patrzac jak bryka  :p:p:p
  • Mam pytanko bo możliwe, że źle przeczytałem. Mają być do tego jakieś misje ? :D
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 01.12.2015
    Po uruchomieniu Kalandarza Adwentowego - coś się Omar zepsuł, w cokolwiek nie kliknę ( targ, choinka, renifer) - otwiera mi się okno z Omarem :neutral:  trzeba klikać po kilka razy w dany obiekt, aby otworzyło się to co trzeba , a nie Omar  :neutral: 



    PS. PO AKTUALIZACJI DZISIEJSZEJ SIĘ NAPRAWIŁO :wink: 
    Post edited by zaczarowana28 (PL1) on
  • xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    Czy ja już o tej godzinie nie ogarniam BF czy jak? Dopiero wystartowało wydarzenie z Rudolfem, znalazłem go i dostałem nagrodę za drugi dzień a za pierwszy mogę kupić jeszcze za złoto? Jakim cudem skoro mamy 1 grudnia w wydarzeniu jest 2 grudzień?


    też mnie to zaskoczyło...
  • Ten Rudolf to ma być w otoczeniu farmy czy na farmie ?
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 01.12.2015
    Ada6 (PL1) powiedział(a):
    Ten Rudolf to ma być w otoczeniu farmy czy na farmie ?
    W otoczeniu farmy, stał za lotniskiem.
    Mieliśmy przed chwilą aktualizację na nk - i po niej Rudolf zniknął :(  
    O i pojawił się znowu - chyba zrestartowali ten event.
  • Procne (PL1)Procne (PL1) PL1 Posty: 21
    A mi otworzyło się okienko z nr "1". Za to 2 razy - po prostu zadanie odpaliło się drugi raz po jakimś czasie
  • Właśnie zresetowali, bo tak jak pisałem zamiast pierwszy dzień to był od razu drugi, a teraz elegancko tak jak powinno być.
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 01.12.2015
    Widzę, że tematu obok nikt nie czyta więc tu zadam pytanie do CM Asi:

    Dlaczego na zimowej wyspie nie działają bustery?


    To błąd czy tak było w założeniu?
    Mam kilka podstawowych wykupionych (karma dla pingwinów, pingwiny), a zbiory są takie jakby ich nie było.
  • A ja chciałam zapytać co to za świecące puktciki sie pokazują na wyspie jak sie ich dotknie to znikają i pokazują się w innym miejscu .Czy one mają jakieś znaczenie?
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Czy ktoś miał renifera w innym miejscu niż obok lotniska? Mało to atrakcyjne jeśli wszyscy będą go mieli w tym samym miejscu, nie sądzicie?
  • Mam pytanie dotyczące takiej złotej gwiazdki, która widnieje w książce adwentowej na pierwszej stronie w prologu, kiedy klikniemy na Rudolfa. Jej stan aktualnie wskazuje 0. Rozumiem że tak ma być? Do czegoś ona konkretnie służy?
  • Jak odpalasz grę to masz tam napisane, ze będzie można dzięki nim wygrać ozdobę w warsztacie mikołaja :).

    Glorka ja miałem w innym miejscu, wszystko przez ten błąd co wystartowałem z drugim dniem kalendarza :).

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik