Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

NIESPRAWIEDLIWOŚĆ....

Chciałabym zgłosić jeden niesprawiedliwy fakt!! Gram razem z mama w grę. Mama gra przez NK (nie wiem czy to ma jakies znaczenie). Już nieraz niesprawiedliwością było to, iż ona bedąca na poziomie 103 miala wiele razy możliwość wyboru poziomu trudność Eventów tematycznych (zawsze sobie wybiera jedna z nizszych) a ja bedąca na poziomie 95 nigdy nie mam takiej mozliwosci (zawsze dostaje taki poziom,że prawie nigdy nie jestem w stanie go skonczyc)!!!
Uważam, że jeżeli jest możliwość wybierania poziomu, to albo mają go wszyscy, albo nikt!!

Druga sprawa. Teraz jest event TESKNOTA ZA DALEKIM WSCHODEM. Jestesmy obydwie na poziomie 3. I teraz  mamy misje zbierz jajka, kapuste i ryz.
Moja mama mająca poziom 103 ma:
jajka 2000
kapusta 1960
ryż 720

Ja mająca poziom 95 mam:
jajka   1525
kapusta 3800
ryż 970

Tu już jest niesprawiedliwość a patrzać po nagrodzie to już calkiem
Mama w nagrode ma 150 000 dolarów, 60 nawozów i 50 karm premium dla świń.
A ja mam: 90 000 dolarów, 40 nawozów i 30 karm premium dla świń.

O co tu chodzi? Dosyć, że ktoś musi zebrać wiecej to jeszcze w dostaję gorszą nagrode???? Chyba cos tu jest nie tak!!!
Asiok @ pl 1

Komentarz

• zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 22.10.2015
    co do pierwszej Twojej niesprawiedliwości - wybór poziomu w evencie odblokowuje się dopiero pu ukończeniu danego eventu na 3 poziomie trudności - zdobyciu ozdoby z zadowoleniem 74 pkt, bez tego wybór poziomu nie jest możliwy i system nam go narzuca z góry. Widocznie Twoja mama ukończyła ten event na 3 poziomie , a Ty jeszcze nie i dlatego nie masz wyboru.

Co do drugiej części  Twojej wypowiedzi- tak coś tu jest nie tak, także mi się to nie podoba, bo teraz de facto wybierając poziom eventu wcale nie mam pewności, czy ten niższy poziom będzie na pewno dla mnie łatwiejszy, skoro ilości są różne i się zdarza, że w niższym poziomie jest więcej do zebrania niż w wyższym - Twórcy twierdzą, że tak ma być, tłumaczą to magicznym "balansem gry" - ale obok balansu to to chyba nawet nie leżało  :/

<3 Gram na nk.pl <3 Sojusz <3 ELFy <3 Zapraszamy! <3 

• Asiok (PL1)Asiok (PL1) PL1 Posty: 4
    aha to z ta pierwsza sprawa to nie wiedzialam, że tak jest. a co do drugiej to ten "balans gry" niestety nadal nic mi nie daje.... bo nie bardzo rozumiem o co chodzi...
    Asiok @ pl 1
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Witam,
    niestety co do drugiej "niesprawiedliwości", to CM Asia już to wyjaśniła:
    - zespół BF testuje różne warianty ilościowe w każdym z kroków eventu dla różnych poziomów, aby na końcu zaakceptować takie warianty, które większość graczy wykonuje w całości w założonym czasie trwania danego eventu - czyli ok. 6 dni. (mniej więcej tak to brzmiało).

Pozdrawiam
    club

Info o sojuszu >>> "OazaSpokoju"

• poziom 146
    nakarmic swinie - 76 razy
    zebrac karme dla swin - 760
    nagroda: 688 tys $ i 5 nasionek ryzu

poziom 167 i 158
    nakarmic swinie - 100 razy
    zebrac karme - 900
    nagroda: 400 tys $ i 5 nasionek ryzu

• A u mnie jest tak
    poziom 121
    nakarmić świnie 80 razy
    zebrać karmę dla świń 830 razy
    nagroda: 270 tyś $ i 3 nasionka ryżu

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik