Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

29.09.2015 | Odkrywaj nowe horyzonty!

Drodzy Gracze, 

Zespół BF postanowił Was zaskoczyć czymś, czego jeszcze w grze nie było! Jesteście ciekawi, cóż to takiego? Zapraszam do Oficjalnych Ogłoszeń! Znajdziecie w nich zapowiedź najbliższej aktualizacji. 

Pozdrawiam
«134

Komentarz

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    No Asiu, zapowiada się naprawdę nieźle! Już od początku mnie ta Frida intrygowała, bo to przecież było oczywiste, że będzie miała na imię Frida ;) Ja osobiście czekam z niecierpliwością. I oby ceny nie były zaporowe ;)
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 28.09.2015
    Ceny jeszcze nie są ostatecznie ustalone. Naprawdę nie jestem w stanie podać Wam nawet orientacyjnych wartości. Plus w tym wszystkim taki, że z zapowiedzi wyraźnie wynika, że raz zakupiony wzór horyzontu już pozostanie Wasz i nie przepadnie, jeśli z czasem zdecydujecie się na wymianę. 


  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 28.09.2015
    Nowe tła na + ale pod warunkiem, że nie obciążą bardziej i tak już znacznie obciążonych procesorów w naszych kompach.
    Cieszą mnie natomiast zmiany w silosie Goerga, muszę stwierdzić, że to chyba mój ulubiony event :) a jak uda się go ukończyć bez złota , a nie tak jak w poprzednich wydaniach, to polubię go jeszcze bardziej :) Ale zobaczymy jak będzie z nagrodami , czy nie ulegną pogorszeniu w związku z mniejszą ilością pkt do zdobycia :wink:  (chodzi mi głównie o te licencje na złoto :):grin:  ) :sunglasses: 

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Witam,
    tak, jak piszesz @zaczarowana28 (PL1) - im więcej wydarzeń jest aktywnych, tym coraz szybciej i bardziej przeglądarka się "zamula" i czasami zawiesza - wg mnie, spowodowane jest to niewystarczającą optymalizacją kodu gry, przez co pamięć cache tak wtyczki Flash Player jak i przeglądarki szybko się zapełniają.

    Co, do nowych odsłon tła naszych farm, to zmiana zdecydowanie na plus (zwłaszcza, że będą tła tematyczne i okazjonalne). :smiley:
    Tylko pozostaje kwestia ceny za te "nowe horyzonty"...

    Pozdrawiam
    club
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A mnie wizja zmiany choryzontu najbardziej intryguje,jeszcze jak by te ceny na dzień dobry nie dopradzały do bankructwa i rozpaczy zarazem byłoby fajnie  :p .Co do silosa Goerga,to też ciekawe,aczkolwiek nigdy jakos dla mnie priorytetem nie było ukończenie go do końca-podchodze do niego w myśl zasady ile zrobie tyle moje  :.A jak już po wprowadzeniu tych wszystkich nowosci zastane swa farme na miejscu to już bedzie całkiem fajnie  :p:p:p .
  • Czy wprowadzenie zmian w eventach maszyny Goerge`a i Hawajach wiąże się z uruchomieniem tych wydarzeń zaraz po aktualizacji? Czy raczej mogą się pojawić w późniejszym terminie?
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
     Mnie też bardzo intryguje ta Frida  i tła z tym związane , może będzie to strzał w dziesiątkę , lub totalna porażka .Jestem na tak:) oby tylko ceny były możliwe do przyjęcia dla wszystkich graczy .

  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    Oldskul (PL1) powiedział(a):
    Czy wprowadzenie zmian w eventach maszyny Goerge`a i Hawajach wiąże się z uruchomieniem tych wydarzeń zaraz po aktualizacji? Czy raczej mogą się pojawić w późniejszym terminie?
    Raczej w późniejszym terminie - w czasie, kiedy będą miały wystartować lub dzień po aktualizacji.

    Pozdrawiam
    club
  • Po aktualizacji... działa Wam przybliżanie/oddalanie za pomocą myszkowego SCROLL'a ? 
  • pjetras (PL1) powiedział(a):
    Po aktualizacji... działa Wam przybliżanie/oddalanie za pomocą myszkowego SCROLL'a ? 
    U mnie działa prawidłowo.
  • Moya (PL1)Moya (PL1) PL1 Posty: 68
    edytowano 29.09.2015
    Witam, pierwsza zauważona przeze mnie zmiana po aktualizacji, to brak możliwości zakupu domu wyspiarskiego...
    Wyświetla mi się "takie cuś" jak poniżej:
    [IMG]http://i62.tinypic.com/2s0n42r.png[/IMG]
    Nasiona i ozdoby mogę zakupić bez problemu.

    Widzę, że obrazek się nie wyświetla... 
    Po kliknięciu w pierwszy koszyk zamiast ceny i koszyka mam okienko z tekstem "500 000 za jednostkę"
  • A gdzie wy macie tą Fridę? Ja nic nie mam
  • Fridy jeszcze nie ma. Nie wszystkie nowości są uruchamiana od razu po aktualizacji, więc na razie musimy uzbroić się w cierpliwość.
  • kris258 (generic1) powiedział(a):
    Ilona166Player (PL1) powiedział(a):
    A gdzie wy macie tą Fridę? Ja nic nie mam
    U mnie są zmiany po aktualizacji, ale akurat, tak jak u Ciebie Fridy nie ma :#
    Podoba mi się w pasku zadań to jedno proponowane :) Ale Fridy nie ma... może to była aktualizacja tylko wprowadzająca miejsce na te horyzonty, ale samo wydarzenie będzie później?
    Tak samo z nowymi poziomami trudności w eventach nie wiem czy zacząć go czy czekać, bo też mam jeszcze niedostępne, a czas leci jakby nie patrzeć.
  • kris258 (generic1) powiedział(a):

    Podoba mi się w pasku zadań to jedno proponowane :)
    U mnie tym zadaniem jest wykupienie farmy kwiatowej, która za dolary jest od 40 poziomu, a na razie dostępna jedynie za złoto. Więc nie jestem pewna czy to akurat to najbardziej optymalne dla mnie zadanie, jak to chyba określili w zapowiedzi. ;) I pewnie będzie tam czekało jeszcze przez te pięć poziomów, których do czterdziestego mi brakuje.
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
     Właśnie ja też nic nie mam :(
    Czy to oznacza  że znowu dotrze do nas w późniejszym terminie ..?


                                   Dalej czekamy !!
                                                                       Basia777
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 30.09.2015
    Nowych horyzontów też jeszcze nie mam / poza tym, iż w Inwentarzu pojawiła się nowa zakładka - Horyzonty, nawet ciekawe...//
    ale po dzisiejszej przerwie technicznej zauważyłam, iż przejście z farmy na farmę zajmuje strasznie długo czasu, pojawia się okienko jak niżej  i taki przeskok na farmę sojusznika trwa po 20-30 sekund, problem  zauważyło kilku moich  sojuszników.. podlanie 60 drzewek przy tak wolnym ładowaniu farm to jakaś makabra :(
      
    Post edited by zaczarowana28 (PL1) on
  • pjetras (PL1) powiedział(a):
    Po aktualizacji... działa Wam przybliżanie/oddalanie za pomocą myszkowego SCROLL'a ? 
    Działa ale nie tak jak przed aktualizacją. Mając ustawiony kursor na farmie mogę tylko maksymalnie przybliżyć lub maksymalnie oddalić. Trzeba delikatnie kręcić kółkiem aby ustawić coś pośrednio.
  • Waja (PL1)Waja (PL1) PL1 Posty: 8
    Nie wiem co zrobiliście, ale po ostatniej aktualizacji nie działa mi przybliżenie terenu , z oporami można przesuwać teren. Z moim słabym wzrokiem chyba już nie mam szans na znalezienie grzybków. Zróbcie coś, bo jak to będzie tak dalej to chyba będę szukała innej gry.
  • Waja (PL1) powiedział(a):
    Nie wiem co zrobiliście, ale po ostatniej aktualizacji nie działa mi przybliżenie terenu , z oporami można przesuwać teren. Z moim słabym wzrokiem chyba już nie mam szans na znalezienie grzybków. Zróbcie coś, bo jak to będzie tak dalej to chyba będę szukała innej gry.
    Waja i pjetras,
    mi też nie działa przybliżenie/oddalenie terenu przy użyciu myszki, jak zwykle poknocili coś przy aktualizacji. Już chciałam pisać do suportu, że będę chyba grzyby zbierała ze szkłem powiększającym, ale zauważyłam, ze u góry, w OPCJACH, jest lupka z plusem i minusem :) Oddala i przybliża teren. Uff, zbiorę grzyby :) Ale tak czy siak, błąd do poprawienia.
  • Od czasu gdy wyłączyłem grę około 17:00 tak nie mogę się na nią dostać. Cały czas wisi screen powitalny. Zastanawiam się czy nie jest to wina nowej aktualki.
  • club (PL1)club (PL1) Posty: 1,355
    edytowano 29.09.2015
    Witam,
    co do dzisiejszej aktualizacji:
    - przybliżenie i oddalenie kółkiem myszy działa - tylko, że przed aktualizacją były 3 poziomy widoku, teraz są 2 (maksymalne oddalenie i maksymalne przybliżenie) - nie trzeba delikatnie kręcić kółkiem myszy, żeby ustawić pośredni widok przybliżenia farmy, bo teraz go po prostu nie ma - jest tylko maksymalne oddalenie i maksymalne przybliżenie;
    - przejścia między farmami wyglądają teraz inaczej - pojawia się zaciemniona plansza tła z logowania, potem jest ciemne tło farmy, dopiero chwilę później wczytuje się właściwe tło farmy - prawdopodobnie spowodowane jest to wprowadzeniem wydarzenia "Horyzonty" i zwolnieniem miejsca pod nowe tła, które będziemy mogli sobie dowolnie ustawiać.

    Więcej zmian nie zauważyłem (oprócz wyróżnionego zadania i dodania w Inwentarzu nowej zakładki pod nazwą "Horyzonty").

    P.S.
    a na Fridę i jej nowe tła jeszcze sobie będziemy musieli poczekać, więc nie ma co pisać, że ktoś tego nie ma, skoro tego jeszcze nie wprowadzili.

    Pozdrawiam
    club
  • club (PL1) powiedział(a):
    nie trzeba delikatnie kręcić kółkiem myszy, żeby ustawić pośredni widok przybliżenia farmy, bo teraz go po prostu nie ma - jest tylko maksymalne oddalenie i maksymalne przybliżenie;
    club jak nie potrafisz tego zrobić to nie pisz bzdur. Ja tak robię i mam 3 poziomy.
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    MegiBamber (PL1) powiedział(a):
    Waja (PL1) powiedział(a):
    Nie wiem co zrobiliście, ale po ostatniej aktualizacji nie działa mi przybliżenie terenu , z oporami można przesuwać teren. Z moim słabym wzrokiem chyba już nie mam szans na znalezienie grzybków. Zróbcie coś, bo jak to będzie tak dalej to chyba będę szukała innej gry.
    Waja i pjetras,
    mi też nie działa przybliżenie/oddalenie terenu przy użyciu myszki, jak zwykle poknocili coś przy aktualizacji. Już chciałam pisać do suportu, że będę chyba grzyby zbierała ze szkłem powiększającym, ale zauważyłam, ze u góry, w OPCJACH, jest lupka z plusem i minusem :) Oddala i przybliża teren. Uff, zbiorę grzyby :) Ale tak czy siak, błąd do poprawienia.
    Ja mam też ten sam problem,nie mozna myszką przybliżyć lub  oddalić terenu,
     za to po aktualizacji pojawił mi się maszt na latawiec
  • club (PL1) powiedział(a):
    (...)
    - przybliżenie i oddalenie kółkiem myszy działa - tylko, że przed aktualizacją były 3 poziomy widoku, teraz są 2 (maksymalne oddalenie i maksymalne przybliżenie) - nie trzeba delikatnie kręcić kółkiem myszy, żeby ustawić pośredni widok przybliżenia farmy, bo teraz go po prostu nie ma - jest tylko maksymalne oddalenie i maksymalne przybliżenie;
    U mnie przybliżanie i oddalanie widoku kółkiem myszki działa prawidłowo, a widoki są nadal 3, tak jak poprzednio.
  • Poziomy przybliżenia podglądu farmy są nadal 3 (w opcjach u góry - lupą - można sprawdzić). Jedyny problem to obsługa scroll'a myszki...
  • Przybliżanie działa, ale nie mam tła (więc grzybów nie zbiorę), nie mam łodzi, nie mam kopalni, stajni, chodowli z wyspiarskiej farmy... same straty :( lotniska też nie i garażu, ale to przeżyję....
    Proszę o pomoc

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik