Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja 22.09.2015 | Grzybobranie!

2

Komentarz

  • Aunet (PL1)Aunet (PL1) Posty: 56
    edytowano 23.09.2015
    Bardzo przyjemny ten event z grzybkami, oby tylko te maleństwa nie chowały się w jakichś dziwnych miejscach (dzisiaj jednego znalazłam na samym skraju mapy, tam gdzie ikonki z zadaniami). I dekoracje do zdobycia takie jak lubię - takie związane z przyrodą (nawet z przymrużeniem oka, jak grzybowa chatka) bardziej mi się podobają niż różne bajkowe zamki.

    A przy okazji mam pytanie: czy tylko u mnie ten temat nie pojawia się w dziale "Dyskusje"? Żeby do niego trafić muszę wejść w "Kategorie". Jest tak u mnie od wczoraj.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    makao (PL1) powiedział(a):
    Jeden z grzybów był ukryty pod bujającym się wykrzyknikiem. NIE MA POTRZEBY żeby wykrzykniki były aż tak wielkie, żeby cokolwiek zasłaniały. Gdyby były o połowę mniejsze to i tak byłyby doskonale widoczne!
    u mnie w sojuszu była podobna sytuacja, grzyb się schował za wykrzyknikiem z namiotu eventowego, były problemy z zebraniem grzyba, gdyż jak się  klikało w niego - to się otwierało okienko z eventem, eh się trzeba było nakombinować.. nie chowajcie nam grzybów za wykrzyknikami ! :)
  • makao (PL1) powiedział(a):
    Jeden z grzybów był ukryty pod bujającym się wykrzyknikiem. NIE MA POTRZEBY żeby wykrzykniki były aż tak wielkie, żeby cokolwiek zasłaniały. Gdyby były o połowę mniejsze to i tak byłyby doskonale widoczne!
    Popieram !!!! Nie dość że wielkie to jeszcze psychodelicznie falujące. Zasłaniają horyzont. Jak już kliknę w dane wydarzenie powinny zniknąć.
    Co do grzybów , to martwi mnie , że zbieram muchomory - gulasz będzie niejadalny niestety.
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 23.09.2015
    Aunet (PL1) powiedział(a):

    A przy okazji mam pytanie: czy tylko u mnie ten temat nie pojawia się w dziale "Dyskusje"? Żeby do niego trafić muszę wejść w "Kategorie". Jest tak u mnie od wczoraj.
    Temat o "Grzybobraniu" znajduje się tutaj gdzie zawsze, czyli w "Dyskusjach dotyczących oficjalnych ogłoszeń" - to jest jego stały dział. Po naciśnięciu na symbol "domku" lub button "Strona główna" dział z "Dyskusjami dot. OO" jest od razu widoczny, jednakże wiadomo, że na stronie głównej wyświetla się zawsze tylko temat, w którym ostatnio zabierano głos. Analogiczna sytuacja jest gdy naciśniemy przycisk "Kategorie". Natomiast przycisk "DYSKUSJE" - samo słowo dyskusje, zawiera tylko tematy, które nie zostały jeszcze przez nas przeczytane. Jeśli przeczytamy temat o "Grzybobraniu", on z tej zakładki zniknie. Mam nadzieję, że co nieco rozjaśniłam ;)

    Zbieranie grzybków bardzo mi się podoba :) ale naszła mnie ta sama myśl co ginger, 6/10 znalezionych grzybków to piękne, kolorowe muchomorki... Czy GGS chce nas potruć... hę? ;) hahaha
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Aunet (PL1) powiedział(a):
    A przy okazji mam pytanie: czy tylko u mnie ten temat nie pojawia się w dziale "Dyskusje"? Żeby do niego trafić muszę wejść w "Kategorie". Jest tak u mnie od wczoraj.

    Tak, też mi się nie wyświetla w dyskusjach.
    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    Temat o "Grzybobraniu" znajduje się tutaj gdzie zawsze, czyli w "Dyskusjach dotyczących oficjalnych ogłoszeń" - to jest jego stały dział. Po naciśnięciu na symbol "domku" lub button "Strona główna" dział z "Dyskusjami dot. OO" jest od razu widoczny, jednakże wiadomo, że na stronie głównej wyświetla się zawsze tylko temat, w którym ostatnio zabierano głos. Analogiczna sytuacja jest gdy naciśniemy przycisk "Kategorie". Natomiast przycisk "DYSKUSJE" - samo słowo dyskusje, zawiera tylko tematy, które nie zostały jeszcze przez nas przeczytane. Jeśli przeczytamy temat o "Grzybobraniu", on z tej zakładki zniknie. Mam nadzieję, że co nieco rozjaśniłam ;)
    Wiesz Psociu, mimo wszystko mam niejasne wrażenie, że z tymi oficjalnymi dyskusjami coś jest dziwnego. Gdy w oficjalnych dyskusjach dotyczących filmu pojawił się nowy post, to mi wyświetliło się w ostatnich dyskusjach, a 4 nowe posty w "Grzybobraniu" nie spowodowały jego powrotu do ostatnich dyskusji. Szczerze mówiąc nie jestem pewna jak to funkcjonuje i przycisk do wyświetlania nowych postów na starym forum był o niebo bardziej funkcjonalny.
  • Gloriana (PL1) powiedział(a):

    Wiesz Psociu, mimo wszystko mam niejasne wrażenie, że z tymi oficjalnymi dyskusjami coś jest dziwnego. Gdy w oficjalnych dyskusjach dotyczących filmu pojawił się nowy post, to mi wyświetliło się w ostatnich dyskusjach, a 4 nowe posty w "Grzybobraniu" nie spowodowały jego powrotu do ostatnich dyskusji. Szczerze mówiąc nie jestem pewna jak to funkcjonuje i przycisk do wyświetlania nowych postów na starym forum był o niebo bardziej funkcjonalny.
    Jak mam być dowciapna to powiem, że ogólnie nowe forum to dla mnie "czarna magia" - mnie się nawet nie wyświetlają wszystkie powiadomienia, które mam ustawione. Czasami się wyświetlają, a czasami nie. Czort wie, od czego to zależy ;)
  • Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    Aunet (PL1) powiedział(a):

    A przy okazji mam pytanie: czy tylko u mnie ten temat nie pojawia się w dziale "Dyskusje"? Żeby do niego trafić muszę wejść w "Kategorie". Jest tak u mnie od wczoraj.
    Temat o "Grzybobraniu" znajduje się tutaj gdzie zawsze, czyli w "Dyskusjach dotyczących oficjalnych ogłoszeń" - to jest jego stały dział. Po naciśnięciu na symbol "domku" lub button "Strona główna" dział z "Dyskusjami dot. OO" jest od razu widoczny, jednakże wiadomo, że na stronie głównej wyświetla się zawsze tylko temat, w którym ostatnio zabierano głos. Analogiczna sytuacja jest gdy naciśniemy przycisk "Kategorie". Natomiast przycisk "DYSKUSJE" - samo słowo dyskusje, zawiera tylko tematy, które nie zostały jeszcze przez nas przeczytane. Jeśli przeczytamy temat o "Grzybobraniu", on z tej zakładki zniknie. Mam nadzieję, że co nieco rozjaśniłam ;)
    Przeczytane tematy znikały z grupy nieprzeczytanych na starym forum, tutaj zostają w dziale "Dyskusje", a znika jedynie oznaczenie ilości nowych postów. "Grzybobranie" w ogóle nie pojawiało się u mnie na liście, nawet wtedy, kiedy w wątku pojawiło się coś nowego.
    Żeby było zabawniej, kiedy przed chwilą weszłam na forum dostałam powiadomienia o nowych wpisach, a wątku w "Dyskusjach" nie było (weszłam właśnie przez powiadomienia), natomiast po przeczytaniu tych nowych wpisów wątek nagle w "Dyskusjach" się pojawił. Ciekawe na jak długo. Ewidentnie coś w funkcjonowaniu tej opcji szwankuje.

  • Mi został jeden grzybek i szukam go już pół dnia;/
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Sprubój wejśc na inna farme powieksz ekran i sprawdż ten płotek gdzie zjerzdzaja wszytskie wydarzenia-w sumie sa to patyczki ze sznureczkami mi przy jednym grzybka schowali a z głównej widok mi młyn zasłaniał.Jest też opcja( wyróżnij 1 grzybek )bez uzywania złota za reszte ewentualnych wyróznień bedzie trzeba płacic.
  • wawek (PL1)wawek (PL1) PL1 Posty: 1,417
    edytowano 23.09.2015
    Co z tymi filmikami? Nie ma żadnych... :|
    A grzybki są ok, tyle że nudzi mnie ,,strony rozsypały się po całej twojej farmie''.
    A ktoś wie jak dodać wątek do ulubionych? ;)
  • A czy Wawek potrafi czytać... hę? To jak potrafi, to niech przeczyta jeszcze raz, bo śmiem stwierdzić, że już raz chyba przeczytał OO na temat filmów. A następnie niech sprawdzi, czego dotyczy wątek, w którym się wpisał, bo na pewno nie filmów i gdzie się zadaje różne pytania na temat gry... hę? Bo chyba nie tutaj... ale może ja o czymś nie wiem, to niech mnie kto uświadomi ;)

    A mnie "
    strony rozsypały się po całej twojej farmie" wcale nie nudzi :) Byle więcej takich eventów. Brawo GGS :D 
  • Powiększyłam, wszystko poodsuwałam i nic :(
  • Czy dziś pojawiło się grzybobranie  czy wczoraj? Zebrałem grzybki ale pokazuje się już że zostało 8 dni a przecież razem trzeba 10 dni ,1 dzień mi umknął czy żle liczę?
  • wawek (PL1)wawek (PL1) PL1 Posty: 1,417
    supermarti (PL1) powiedział(a):
    Powiększyłam, wszystko poodsuwałam i nic :(
    W drzewach lub za nimi. :)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    grzybobranie było od dzis rana  ggs po prostu jakos inaczej ten czas liczy -chyba  :p:p a jak nie to moze jakis błąd  ;)


    Supermarti - daj oczom odpoczac i wtedy jeszce raz rób podejscie do 24 Masz czas spokojnie powolutku bez nerwów krzaczek po krzaczku sprawdzaj a na pewno znajdziesz -sobie może gre przeczysc,ciasteczka i to to wszystko co trzeba było 9 jest i 10-powodzenia w szukaniu 
  • wawek (PL1)wawek (PL1) PL1 Posty: 1,417

    SzalonyKrólik (PL1) powiedział(a):
    Czy dziś pojawiło się grzybobranie  czy wczoraj? Zebrałem grzybki ale pokazuje się już że zostało 8 dni a przecież razem trzeba 10 dni ,1 dzień mi umknął czy żle liczę?
    No to prawda. Myślę że grzybobranie pojawiło się minutę przed północą, czy coś w tym stylu. ;)
  • SzalonyKrólik (PL1) powiedział(a):
    Czy dziś pojawiło się grzybobranie  czy wczoraj? Zebrałem grzybki ale pokazuje się już że zostało 8 dni a przecież razem trzeba 10 dni ,1 dzień mi umknął czy żle liczę?
    Też mnie ten nagły przeskok na 8 dni zdziwił. W każdym razie w szczegółach wyświetla ~214h, czyli 8 dni i 22h. Z tego wynika, że będziemy mieli jeszcze 9 szan na zbiory, ale ostatni dzień będzie niepełny. W zasadzie to nie wiem od której oni te nowe dni liczą. Czy ktoś pamięta jak było w poprzednich podobnych eventach, bo dla mnie jest to pierwszy.
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Aunet (PL1) powiedział(a):
    SzalonyKrólik (PL1) powiedział(a):
    Czy dziś pojawiło się grzybobranie  czy wczoraj? Zebrałem grzybki ale pokazuje się już że zostało 8 dni a przecież razem trzeba 10 dni ,1 dzień mi umknął czy żle liczę?
    Też mnie ten nagły przeskok na 8 dni zdziwił. W każdym razie w szczegółach wyświetla ~214h, czyli 8 dni i 22h. Z tego wynika, że będziemy mieli jeszcze 9 szan na zbiory, ale ostatni dzień będzie niepełny. W zasadzie to nie wiem od której oni te nowe dni liczą. Czy ktoś pamięta jak było w poprzednich podobnych eventach, bo dla mnie jest to pierwszy.
    Podobnie, ale z zebraniem przedmiotów nie było problemu.
  • Gloriana (PL1) powiedział(a):

    Podobnie, ale z zebraniem przedmiotów nie było problemu.
    Dzięki, czyli dziewięć szans będzie. :)
    Trzeba tylko pamiętać, że event skończy się w ciągu dnia więc uważać muszą ci którzy nie zawsze mają czas zajrzeć do gry przed wieczorem.

  • wawek (PL1)wawek (PL1) PL1 Posty: 1,417
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Aunet (PL1) powiedział(a):
    SzalonyKrólik (PL1) powiedział(a):
    Czy dziś pojawiło się grzybobranie  czy wczoraj? Zebrałem grzybki ale pokazuje się już że zostało 8 dni a przecież razem trzeba 10 dni ,1 dzień mi umknął czy żle liczę?
    Też mnie ten nagły przeskok na 8 dni zdziwił. W każdym razie w szczegółach wyświetla ~214h, czyli 8 dni i 22h. Z tego wynika, że będziemy mieli jeszcze 9 szan na zbiory, ale ostatni dzień będzie niepełny. W zasadzie to nie wiem od której oni te nowe dni liczą. Czy ktoś pamięta jak było w poprzednich podobnych eventach, bo dla mnie jest to pierwszy.
    Podobnie, ale z zebraniem przedmiotów nie było problemu.
    Ja jednego cukierka długo szukałem. :) Zresztą wtedy dopiero zaczynałem i z początku nie wiedziałem o co chodzi. ;)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ale  mnie wiatry w nocy były  :o  zmiotło mi jednego grzybka na drzewo sojuszowe-co sie namorodowac musiałam żeby go z tamtad sciagnąc,Stajennego o pomoc chciałam prosic,ale ten na komornika poluje bo mu konie wyniósł.Wiec sama na to drzewo po grzybka włazic musiałam,ale w sumie wszystkie grzybki znalazłam- :p:p:p:p-he mam radoche szukajac tych grzybków na farmie  :p:p:p .Miłego dnia Wszyskim  :p:p
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    U ha ha a ja dzis po grzybka do rzeki wpław musiałam zapylac,bo mi korniki łódke zeżarły  :p:p:p-hehe ale żem sie poświeciła i wszystkie grzybki znalazlam  :p:p:p :.
  • wawek (PL1)wawek (PL1) PL1 Posty: 1,417
    Gdzie ostatni grzybek? :'(
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Grzybki mogą być takiej wielkości jakie są ale te wykrzykniki to są okropne nie dość że wielkie to jeszcze spora ilość ,nie wiadomo po co
  • Gdzie jest ostatni grzyb :(
  • U mnie ostatni grzyb na dachu magazynu wylądował, bo raczej nie wyrósł. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik