ホーム グループ Dobre vibracije

chat

136

コメント

  • jesam jesam, tek usla :)
    kako si mi ti mila ?
  • jelare (INT1)jelare (INT1) INT1 投稿:121
    divno :) opusteno jer je poceo vikend, mada i skuvano, ove temperature nisu normalne
  • ivanaaco (INT1)ivanaaco (INT1) 投稿:71
    編集済:18.09.2015
    da napokon vikend ;)
  • jelare (INT1)jelare (INT1) INT1 投稿:121
    kako si ti ivana :) 
  • vidi ovo dva puta isti moj komentar hahahhahah moram to izbrisati. 

    ma ja sam ok . malo me vrucina ubija ali dobro je hahha
  • jelare (INT1)jelare (INT1) INT1 投稿:121
    ma ne moras brisati :) samo opusteno :)
    imamo nesto u drugoj diskusiji moram tamo svratiti da vidim :)
  • caooooooo sta se radi kod vas :p
  • cao nato ;) 
    evo prebacila nam je se natasa ovamo iz druge diskusije hahhah
  • jelare (INT1)jelare (INT1) INT1 投稿:121
    cao goranka ;) evo dise se na skrge i prave planovi kako cemo da iskuliramo ovaj izazov ;) izraz preuzet od giz ;) 
  • goranka je zapravo moja braticina ( necakinja) i zove se natasa , tako da znate ;)

  • jelare (INT1)jelare (INT1) INT1 投稿:121
    o stvarno ? :)) drago mi je natasa, ali ne zameri ako te budem oslovljavala ponekad sa goranka jednostavno sam navikla da sve oslovljavam sa imenom koje su sebi dali u igri a i nemoguce je popamtiti toliko imena 
  • samo polako zavrsit ce se i ovaj izazov i idemo u nove pobjede
  • jelare (INT1)jelare (INT1) INT1 投稿:121
    hm izazov je sve samo vise nije izazov 
    mnogi su vec smoreni od toga
  • kada bi promjenili malo nagrade mozda bi bilo dobro . da daju mogucnost i ostalim grupama da osvoje jabuke imala bi puno vise volje za izazov a ovako sam dovoljno smorena i bez njega hahahha
  • cao ljudi  :)
  • osecam se kao hobotnica.......u isto vreme spremam veceru, kuckam na kompu, sredjujem farmu.... pijem pivo i cekam tekmu......ziveli o:)  
  • hahahhah cao giz :) 
    jao kako si me nasmijala sada za ovo hobotnicu hahahha

    zivjela mila ;)
  • cao ivana... :)
    verovatno se sve zene nadju u takvoj situaciji...nedostaje im jos koji par ruku a mozda i nogu...za ostalo ne znam??? :))))

  • hahahhah ma i da sam kao dvije hobotnice opet bi imala manjak ruku i nogu hahahahhah
  • heheeee...dobro kazes.... :D
     

  • a sto je najgore uhvatim samu sebe kako razmisljam sta bi jos trebala uraditi a ni zapoceto nisam zavrsila hahahha
  • pa da...zapocnes 100 stvari u isto vreme a onda ti padne na pamet jos nesto....ludilo  :)
    pocela mi utakmica, nastavicemo kasnije nadam se
    uzivaj
  • jelare (INT1)jelare (INT1) INT1 投稿:121
    cao drustvo izvinjavam se ja sam utihnula jer sam morala do centra 

    inace teleportovanje je savrseno resenje za sve zene ali i ovo sa hobotnicom mi se zaista dopada
    giz imas like od mene :)
  • jelare (INT1)jelare (INT1) INT1 投稿:121
    sto se izazova tice, ukoliko ne bude nekih promena nema sanse da iko razmislja o tim jabukama osim clanova kooperative br. 1
  • Haha,meni se vise svidja teleportovanje,A i trebalo bi mi,kao sto Ivana rece,jos ni zapoceto nisam zavsila razmisljam o drugom.
  • jelare (INT1)jelare (INT1) INT1 投稿:121
    da irena to je veoma prakticna vestina samo je treba usavrsiti :) 
  • Ne znam da li je dobro mesto za temu ili da otvorim novu,ali evo: zeznem se i uparim 2 konja 26 i 11,a namera mi je bila da uparim dva od 26.Srecom i nekim cudom dobijem konja sa onom znackomZadatak mi trazi da uparim 2 preko 20.E sad me interesuje da li kada uparim ovog sa znackom sa nekim bez znacke,ostaje sa znackom ili je gubi ?
  • jelare (INT1)jelare (INT1) INT1 投稿:121
    kakva znacka irena? mislis na kvalitet?
    novi konj uglavnom ostaje sa tim kvalitetom, ali ne mogu da ti garantujem da je tako
    ovog novog konja treniraj sve dok ti se isplati da ga treniras a onda treniraj sledeceg
  • jelare (INT1)jelare (INT1) INT1 投稿:121
    mozes slobodno otvoriti i novu diskusiju o konjima ako zelis 
  • Da,na kvalitet sam mislila,ma videcemo kako ce ispasti cim tog konja uparim sa ovim sto mu i dalje stoji ono srce.Javljam rezultat. :)
Sign In to comment.