Αρχική Greek Ιδέες, έπαινοι και κριτική

κριτική για το πακέτο προσφοράς Β.Φ

2

Σχόλια

  • nana8 (GR1)nana8 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 19
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    Alena Lili2 έγραψε: »
    nana8 Πραγματικά δεν μιλάω μόνο για εσάς Αν το πήρατε προσωπικέ ζητάω συγγνώμη. Αν κοιτάξετε τοις φάρμες θα δείτε ότι πλέων δεν δουλεύουν ως φάρμες Μία φάρμα έχει ,χωράφια για την τροφή των ζώων και μετά τον μύλο και τα ζώα τους . Αυτό εξ' άλλου διαφημίζει το παιχνίδι ένας κύκλος .. που είναι αυτός ο κύκλος στα μεγάλα επίπεδα και πάλι δεν μιλάω μόνο για τον δικό σας συνεταιρισμό μιλάω γενικά . Ο SERVAS που ήταν για πολύ καιρό πρώτος δείτε την φάρμα του που είναι εκεί , είχε μία τάξει σε όλα .....
    Ο καθενας παιζει με την δικη του τακτικη,αν δουλευεις την φαρμα σου πολυ,δεν χρειαζετε να εχεις χωραφια αγοραζεις οτιδηποτε....,και τι να κανω εγω τωρα?να ειμαι σωστη στον κυκλο του παιχνιδιου....απο την στιγμη που το παιχνιδι κανει οτι γουσταρει?Μας αλλαξε με το ετσι θελω των καλοφαγαδων,μετα με επιπλεων αναβαθμισεις,και να μην πω και για των λουλουδιων.Ας μην το συνεχισουμε αλλο ομως,αλλο ειναι το θεμα μας εδω τωρα.
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    Γεια σας
    από εχθές το βράδυ που βγήκε η προσφορά ήξερα ότι θα υπάρχουν αντιδράσεις στο φόρουμ .
    Δεν θα πάρω καμία θέση , ο σχεδιασμός του παιχνιδιού είναι απόφαση της διαχείρισης του παιχνιδιού όχι δική μου , και ισχύει ταυτόχρονα για όλους του παίκτες του BIG FARM σε όλες τις χώρες και τους server όπου υπάρχει το παιχνίδι .
    Θα σας παρακαλέσω θερμά και σε αυτό , αλλά και σε κάθε θέμα , να τηρείτε τους κανόνες του φόρουμ , δηλαδή να μην έρχεστε σε προσωπικές αντιπαραθέσεις και συγκρούσεις , να μην είστε απαξιωτική και ειρωνικοί έναντι άλλων παικτών , να προσέχετε το λεξιλόγιο σας και να μην βρίζετε και να εκφράζετε ελεύθερα τις απόψεις σας διατηρώντας την ηρεμία του φόρουμ , βλέποντας το σαν μια φιλική διαδικτυακή παρέα .
    Επίσης σας θυμίζω ότι απαγορεύεται στο φόρουμ να μπαίνετε με διπλά και πολλαπλά προφίλ καθώς και το ότι το προφίλ σας εδώ πρέπει να αντιστοιχεί με το προφίλ κάποιου παίκτη είτε στον Ελληνικό είτε στον Διεθνή server .

    Φιλικά
  • rena40 (GR1)rena40 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 83
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    Δεν ειναι προσωπικο το θεμα ουτε αναφερομαι προσωπικα στο προσωπο σου nemesis..εσυ ομως εισαι ο συνδετικος κρικος της εταιριας με τους παιχτες...!! Ο ντορος ολος εγινε για να μεταφερεις τη δυσαρεσκεια μας στους ανωτερους σου...!!Δημοκρατια εχουμε και λεμε τις αποψεις μας...εχω αδικο? Και δε νομιζω οτι μιλησα ουτε ασχημα ουτε ιβρυστικα..!!Ναι μια ειρωνια υπηρξε αλλα δικαιως..4 μερες το παλευουμαι.......!
    Ζητω συγνωμη για την ορθογραφια μου
  • GuestΦιφι (GR1)GuestΦιφι (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 587
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    Τι να πεις και τι να προτομαζεψεις nemesis.Αφτο που εκαναν ηταν ασεβεια προς ολους τους πελατες του παιχνιδιου!Και για να ξεκαθαρισω την θεση μου και του συν/μου μας.Εχουμε την δυνατότητα να αγωρασουμε πολλα μυρια ΒΦ αλλα δεν θα το κανουμε δεν θα συμπραξουμε στην Ανηθικότητα αφτη!Οσο για της αλλες χωρες θα δεις και εκει τη γληκισματα τους κερνανε!
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    Ανωτέρους?
    χαχαχα
    καλό
    στον στρατό είμαστε και δεν το ήξερα ?
    Όπως σας έχω πει και άλλες φορές όλες οι απόψεις σας μεταφέρονται στην διαχείριση , εκεί σταματάει και η αρμοδιότητα μου και αυτό έκανα , μετέφερα τις απόψεις σας όπως και όφειλα .
    Λέτε ελεύθερα την γνώμη σας , τηρώντας τους Γ.Ο.Χ όπως σας παρακάλεσα παραπάνω , αυτός είναι και ο λόγος ύπαρξης του φόρουμ .
    η ορθογραφία κάθε παίκτη γίνετε δεκτή και δεν σχολιάζεται από κανένα τα Greeklish δεν επιτρέπονται και οι ύβρεις .

    στην διάθεση σας για ότι με χρειαστείτε

    Πάντα φιλικά
  • Alena Lili2Alena Lili2 Αναρτήσεις: 113
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    Ναι τελικά μετά τοις απαντήσεις και του συντονιστή βγάζω το εξείς συμπέρασμα Αν κανένας δεν ακολουθίσει τοις εξτρα αποστολές θα κοιτάξουν να φτιάξουν το παιχνίδι αλλά το θέμα είναι να το κάνουν όλοι οι παίκτες μόνο με μία Απεργία.... οι συντονιστές θα σκεφτούν τι κάνανε και φυσικά μην τους δώσουμε χρυσό .......όσο το πόσο δουλεύουμε αυτό είναι άλλο κεφάλεο έχω καταντίσει να βάζω ξυπνιτίρι για να ολοκλιρόσω κάτι ...ας πούμε το νησί έκανα τρελά ξενύχτια για να το βγάλω ... εεεεεεεεεεεεε δεν είναι ποιά αυτο παιχνίδι αυτό λέω και το λένε και οι συμπαίκτες μου..... Λες και η ζωή όλη είναι ένα λαπτοπ καλή συνέχεια σε όλους θα παρακολουθώ .... και θα λέω την γνώμη μου δεν πρέπει να μας κλείσουν τα στόματα αυτην την φορά
  • rena40 (GR1)rena40 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 83
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    Παρ ολα αυτα το πηραμε.....!!!:d:d:d:d:d
  • rena40 (GR1)rena40 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 83
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    Παρ ολα αυτα το πηραμε.....!!!;)
  • rena40 (GR1)rena40 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 83
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    Ετσι δουλευουν οι ομαδες...! επαθλο αλληλεγγυης το λεει και η λεξη..
    καλη συνεχεια στους υπολοιπους
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    Alena Lili2 έγραψε: »
    Ναι τελικά μετά τοις απαντήσεις και του συντονιστή βγάζω το εξείς συμπέρασμα Αν κανένας δεν ακολουθίσει τοις εξτρα αποστολές θα κοιτάξουν να φτιάξουν το παιχνίδι αλλά το θέμα είναι να το κάνουν όλοι οι παίκτες μόνο με μία Απεργία.... οι συντονιστές θα σκεφτούν τι κάνανε και φυσικά μην τους δώσουμε χρυσό .......όσο το πόσο δουλεύουμε αυτό είναι άλλο κεφάλεο έχω καταντίσει να βάζω ξυπνιτίρι για να ολοκλιρόσω κάτι ...ας πούμε το νησί έκανα τρελά ξενύχτια για να το βγάλω ... εεεεεεεεεεεεε δεν είναι ποιά αυτο παιχνίδι αυτό λέω και το λένε και οι συμπαίκτες μου..... Λες και η ζωή όλη είναι ένα λαπτοπ καλή συνέχεια σε όλους θα παρακολουθώ .... και θα λέω την γνώμη μου δεν πρέπει να μας κλείσουν τα στόματα αυτην την φορά

    Γεια σας και πάλι ,
    κανείς δεν έχει την διάθεση και το δικαίωμα να φιμώσει τον λόγο κανενός , το φόρουμ για αυτό δημιουργήθηκε για την ανταλλαγή απόψεων , ιδεών και γνώσεων μεταξύ παικτών για το παιχνίδι .
    Θα γίνω γραφικός , υπάρχει όμως ένα αλλά . Να μην παραβιάζονται οι κανόνες του φόρουμ από κανένα
    Το να αγοράσεις ή όχι πακέτο προσφοράς είναι αναφαίρετο δικαίωμα σου όπως και κάθε παίκτη , το να παρακινείς τους υπόλοιπους σε απεργία είναι λάθος σου .
    Ο καθένας αποφασίζει μόνος του τι και αν τον συμφέρει .
    Σε παρακαλώ μην πατρονάρεις τους υπόλοιπους , αυτό είναι δυσφήμιση του παιχνιδιού και απαγορεύεται , έχουν κρίση , μπορούν να αποφασίσουν μόνοι τους

    Επίσης μην μπερδεύεις τους συντονιστές με τους διαχειριστές , οι συντονιστές δεν μπορούν και δεν αποφασίσουν για το παιχνίδι , οι διαχειριστές με βάση τα στοιχεία που έχουν και τα μηνύματα που λαμβάνουν από τους παίκτες του παιχνιδιού αποφασίσουν όπως αυτοί κρίνουν καλύτερα .

    Σε ευχαριστώ για την κατανόηση

    Φιλικά
  • Alena Lili2Alena Lili2 Αναρτήσεις: 113
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    Απεργώ Λιπάμε αν νομίζεις πως κάποιον πατρονάρω εγω λέω για τον εαυτό μου ότι Εγώ Απεργώ και δεν αγοράζω Χρυσό γιατί αισθάνομε ότι θέλουν να μας χαλάσουν το παιχνίδι Δεν κάνω κάτι κακό είμαι ελεύθερη να αποφασίσω αν θα απεργίσω ή όχι και για ποιό λόγο Το μόνω που κάνω είναι να το κοινοπηοίσω αν και αυτό απαγορεύετε τότε πες μου το Νομίζω ότι μπορώ να κοινοπηοίσω την απόφαση μου δημόσια Γιατί έχουμε δημοκρατία και ο λόγος είναι ελεύθερος Να εκφραζόμαστε αυτό που θέλουμε Ευχαρηστώ που με ακούσατε
  • Nikos1234 (GR1)Nikos1234 (GR1) Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    το παιχνιδι χαλαστικε πολι,,,ενα ειναι συγουρο δεν αγοραζω ξανα χρυσο,,,,,
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    Νομίζω ότι ήμουν σαφείς , εσύ μπορείς να κάνεις ότι νομίζεις καλύτερο για τον εαυτό σου , και μπορείς επίσης και να δημοσιοποιήσεις ελεύθερα την σκέψη σου ,
    η διαφωνία μου ήτανε ότι πριν είπες :
    "αλλά το θέμα είναι να το κάνουν όλοι οι παίκτες μόνο με μία Απεργία.... "
    και εκεί παρακινούσες και άλλους σε αυτό .
    Νομίζω ότι το λύσαμε είσαι ελεύθερη να κάνεις ότι θέλεις κανείς δεν σε πιέζει και όπως είδες και δεν σου " κλείνει το στόμα " το αντίθετο μάλιστα , έχεις ελεύθερο βήμα , και εφόσον μιλάς για τον εαυτό σου και μόνο κανένα πρόβλημα

    Φιλικά

  • PlayerAsopos (GR1)PlayerAsopos (GR1) Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    εγω σταματαω να αγοραζω χρυσο το βλεπω σαν κοροιδια ,σκευτομαι μαλιστα να σταματισω το παιχνιδι που ειναι αδικο και πολλες φορες ψυχοφθορο
  • ariadni1ariadni1 Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    Αν για να παίξω θελω χρυσό τοτε δεν θα αγοράσω και θα κλείσω την φαρμα μου
  • alexandrospalexandrosp Αναρτήσεις: 3
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    Ελεος με το χρυσο.Πειτε μας οτι δεν θελετε τους ...........αλλα αυτους που παιζουν μονο με χρυσο. Μην ξεχνατε οτι η δραση φερνει αντιδραση κανεις δεν θα παιζει αποστολες και ελαχιστοι θα αγοραζουν χρυσο.
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 19.01.2015
    alexandrosp έγραψε: »
    Ελεος με το χρυσο.Πειτε μας οτι δεν θελετε τους ............αλλα αυτους που παιζουν μονο με χρυσο. Μην ξεχνατε οτι η δραση φερνει αντιδραση κανεις δεν θα παιζει αποστολες και ελαχιστοι θα αγοραζουν χρυσο.

    Γεια σας ,
    σας παρακάλεσα να προσέχεται τις εκφράσεις και τους χαρακτηρισμούς σας
    με ποιο δικαίωμα χαρακτηρίζεις έτσι παίκτες που δεν παίζουν με χρυσό , δηλαδή οι υπόλοιποι που αγοράζουν τι είναι ?
    Σε παρακαλώ να ανακαλέσεις άμεσα , δεν θέλουμε να δημιουργούνται αντιπαραθέσεις και συγκρούσεις μεταξύ των παικτών , χαρακτηρισμοί για την τιμιότητα άλλων παικτών δεν γίνονται δεκτοί , είναι προσλβητικοί .

    σε ευχαριστώ για την κατανόηση


    Φιλικά
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 20.01.2015
    Γεια σας
    επειδή δεν ανακάλεσε τα προσβλητικά προς τους άλλους παίκτες ο παραπάνω παίκτης , αναγκάστηκα να σβήσω τους συγκεκριμένους προκλητικούς χαρακτηρισμούς , και πάλι σας παρακαλώ θερμά για προσεχτικότερη συμπεριφορά και χρήση της γλώσσας , δεν είναι χώρος για ανταλλαγή προσβολών το φόρουμ .
    Η Ελληνική γλώσσα είναι τόσο πλούσια , μπορεί ο καθένας να βρει τρόπους να πει αυτό που θέλει χωρίς να προσβάλει και να προκαλεί τους άλλους .
    Σας ευχαριστώ για την κατανόηση

    Φιλικά
  • Alena Lili2Alena Lili2 Αναρτήσεις: 113
    επεξεργάστηκε 20.01.2015
    Απεργώ 2η ημέρα απεργώ και δεν αγοράζω χρυσό μέχρι οι υπεύθυνοι να φτιάξουν το παιχνίδι και να είναι δίκαιο ευχαριστώ
  • GuestΦιφι (GR1)GuestΦιφι (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 587
    επεξεργάστηκε 20.01.2015
    Σε βλεπω για απεργια διακειας!χαχαχα
  • aposperitis1 (GR1)aposperitis1 (GR1) Αναρτήσεις: 47
    επεξεργάστηκε 20.01.2015
    εγω δεν θα πω πολλα πραγματα για τα σχολια των προλαλησαντων.ενα μονο. να λεμε κουφια λογια ολοι ξερουμε. αλλα δεν ξερουμε οτι το παιχνιδι παιζετε και με χρυσο; η τωρα ξαφνικα το ανακαλυψαν αυτοι που παιζουν πανω απο 3 χρονια big farm; ας κοιταξουν πρωτα ολοι αυτοι που κανουν παρατηρησεις το ταμειο τους και αν δεν εχει αγορασει κανενας χρυσο τοτε εχει δικαιωμα να κανει παρατηρησεις.και μην με πειτε ανθρωπο της εταιρειας ουτε να τους βλεπω δεν θελω.απλα παιζω με χρυσο η χωρις για να περνα η ωρα μου και να κανω το κεφι μου!!!
  • raniakar2 (GR1)raniakar2 (GR1) Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 20.01.2015
    ετσι ακριβως.σε μια ελευθερη δημοκρατικη χωρα οπως αυτη που ζουμε ο καθενας μας εχει το δικαιωμα τουλαχιστον σε αυτα που κανει για να περναει ευχαριστα η ωρα του να κανει οτι θελει και να παιζει οπως θελει χωρις ενοχες.ο καθενας ας κοιταξει πρωτα την παρτυ του και μετα να σχολιασει ολους τους αλλους.
  • elenq (GR1)elenq (GR1) Αναρτήσεις: 4
    επεξεργάστηκε 20.01.2015
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
    οι συμπαικτες μου εχουν απολυτο δικιο .
    ολοι γνωριζουμε τι σκοπο εχει η φαρμα,
    απο εκει και περα ειναι δικαιωμα του καθενος πως θελει να παιξει,με η χωρις χρυσο.
    Μπραβο στην ομαδα μας που δεχεται και τους παικτες που δινουν και εκεινους που δεν δινουν χρυσο .
    Αυτο λεγεται δημοκρατια .
  • GuestΦιφι (GR1)GuestΦιφι (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 587
    επεξεργάστηκε 20.01.2015
    Το θεμα καπου το χασαμε!Δεν ειναι το θεμα μας αν οΑ η ο Β παιζει με χρυσο!Το θεμα ειναι σε ενα τουρνουα που παιζουν συν/μοι (και οπος ξερουμε εχουν χαλασει αρκετο πραγματηκο χρημα για ερευνες-ενησχησεις-κτλ)σου βαζουν ξαφνικα αγορα ΒΦ και παιζω εγω η ΜΠΙΠ ατελειωτες ωρες!Να το κανω και σε ποιο κερματα.Ο Α συνεταιρισμος εχει 25 μελη ο Β λεμε 30 ο Γ αςε πουμε 60 μελη και ξαφνικα σου πετιεται σαν ΜΠΙΠ ο Ψ με 10 μελη ματσω και σου πουλαει και μουρι!Αφτο σε ποιον θα αρεσε?Το θεμα ειναι η σταση και η αντημετωπιση της εταιριας απεναντη στους πελατες τηςΑν τους σεβωταν εστο και λιγω θα αφηνε το ιβεντ να παιχτει χωρις <<πριμοδοτισεις>>ετσι και αλλιος χρηματα θα επαιρνε απο αγορα χρυσου για της αποστολες απο αρκετους πελατες της! Και στη τελικη αν ηθελε να βαλει στσ ταμεια της χρημα ας εβαζε προσφορα αγορας χρυσου!Οχι να σου δηνει κατι ετοιμο στο πιατο που ολοι προσπαθουν να κερδισουν παιζωντας παρα πολλες ωρες.
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 20.01.2015
    Γεια σας ,
    συγνώμη , αλλά που δεν ήμουν σαφείς ?
    Προσωπική ονομαστική αντιπαράθεση μεταξύ παικτών δεν επιτρέπεται . Αν ο καθένας αντιπαρατίθεται με τον άλλο και αυτός του απαντήσει και πάει λέγοντας , τι θα γίνει το φόρουμ αρένα ?
    Ονομαστικά στοιχεία από τον τρόπο παιχνιδιού παίκτη ή ομάδας δεν θα αναφέρετε δημόσια , αν πιστεύετε ότι κάποια ομάδα ή κάποιος παίκτης παραβαίνει τους κανόνες του παιχνιδιού θα απευθύνεστε στην υποστήριξη και δεν θα αντιπαρατίθεστε εδώ .
    Αν κάτι δεν σας ικανοποιεί ή δεν σας αρέσει το εκφράζετε ελεύθερα , χωρίς ειρωνείες , ύβρεις και προσβολές και δεν σας αφορά ο τρόπος που κάποιος παίκτης ή κάποια ομάδα αγωνίζεται , εφόσον δεν παραβαίνει τους κανόνες του παιχνιδιού .
    Οι κανόνες είναι ίδιοι για όλους , το αν σας αρέσουν ή όχι είναι δικαίωμα σας , εκφράζετε την άποψη σας με επιχειρηματολογία και τηρώντας τους κανόνες του φόρουμ
    Δεν θέλω να επανέλθω σε κάτι τέτοιο , νομίζω έγινα κατανοητός
    Σας ευχαριστώ , πάντα Φιλικά
  • rena40 (GR1)rena40 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 83
    επεξεργάστηκε 20.01.2015
    Ποιον ακριβως ονοματισα?? και με πια ακριβως προταση ειμουν ειρωνικη? Εαν λοιπον θεωρεις οτι ονοματισα με το να πω 2οι...αυτο ειναι γενικο απο τη στιγμη που εμεις πηραμε 1οι το επαθλο...που λοιπον το κακο? υβρεις??που χρησιμοποιησα??Και με πιο τροπο ακριβως προσβαλα και ποιον??
  • stathisp (GR1)stathisp (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 41
    επεξεργάστηκε 20.01.2015
    δεν κανω τωρα παραπονα για τον χρυσο ουτε τωρα ανακαλυψα τι γινετε ξερω πολυ καλα !!!! και δεν με αγγιζει προσωπικα το θεμα αλλωστε το πηραμε πρωτοι το κυπελο και χωρις αγορα βαθμων..!!!!
    ολοι ξερουμε τι γινετε !!!
    αλλα μην μπερδευεσαι φιλε δικαιωμα σου να αγορασεις οτι γουσταρεις το θεμα ομως ειναι οτι δεν ηταν θεμιτο και ηθικα σωστο για τους υπολοιπους μια τετοια παροχη που σου προσφερει απλοχερα βαθμους χωρις καν να παιξεις απο την << εταιρεια >>...!!!!! ακυρωνει ολον τον διαγωνισμο....!!! και την πολυδιαφημησμενη συνεταιριστικη προκληση.... αλλα πιστευω οτι μειωνει και την δικη σου πραγματικη υπερπροσπαθεια που εκανες παιζοντας.... σε πραγματικο χρονο ολο αυτο το διαστημα...!!

    καλη συνεχεια και διασκεδαση σε οσους παικτες το παλευουν ακομα...!!!!!
  • BoomGR5BoomGR5 Αναρτήσεις: 91
    επεξεργάστηκε 20.01.2015
    το να παίζεις με χρυσό δεν είναι κακό, το παιχνίδι παίζετε και χωρίς χρυσό μέχρι ένα σημείο οπότε ο καθένας μπορεί να διαλέξει τι θα κάνει :)

    το ότι το παιχνίδι δεν φημίζεται για τον δίκαιο ανταγωνισμό του το γνωρίζετε όλοι καλά και οι καινούργιοι παίχτες το καταλαβαίνουν σχετικά νωρίς οπότε όποιος θέλει παίζει όποιος δεν θέλει την κάνει

    το σοβαρό παράπονο σε αυτό το θέμα είναι ότι πέρα από την ολοκλήρωση των αποστολών με χρυσό που πάλι απαιτεί κόπο και αρκετά κλικ με το ποντίκι όπως κάνουν οι περισσότεροι, δόθηκε απευθείας προσφορά αγοράς χρυσού με δώρο βαθμούς φήμης και αυτό δίκαια θεωρείτε αισχρό με αποτέλεσμα να μπορείτε να εκφράσετε έντονη αντίδραση αρκεί να εστιάσετε σε αυτό και χωρίς να προκαλείτε ξεσηκωμό στο φόρουμ... και στο παρελθόν επιχείρησαν ορισμένα μέλη να κάνουν τέτοια πράγματα και έγιναν όσα έγιναν με προσωπικές αντιπαραθέσεις και κόντρες!

    δώστε προσοχή στις παρατηρήσεις του -Nemesis- για να μην μην ξανά καταντήσει μπάχαλο το φόρουμ, και να μεταφέρει αυτός τα παράπονα σας στους αρμόδιους από το ένα αυτί μπαίνουν από το άλλο βγαίνουν, μπορείτε όλοι οι παίχτες ανα πάσα στιγμή να κάνετε τα παράπονα σας απευθείας στην εταιρεία μέσα από την υποστήριξη ή μέσα στο παιχνίδι πάνω δεξιά εκεί που λέει «πες μας τι νομίζεις»
  • GuestΦιφι (GR1)GuestΦιφι (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 587
    επεξεργάστηκε 20.01.2015
    ι, δόθηκε απευθείας προσφορά αγοράς χρυσού με δώρο βαθμούς φήμης και αυτό δίκαια θεωρείτε αισχρο!

    Αφτο ειναι το θεμα Αχιλεα και κανενα αλλο!
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 20.01.2015
    rena40 έγραψε: »
    Ποιον ακριβως ονοματισα?? και με πια ακριβως προταση ειμουν ειρωνικη? Εαν λοιπον θεωρεις οτι ονοματισα με το να πω 2οι...αυτο ειναι γενικο απο τη στιγμη που εμεις πηραμε 1οι το επαθλο...που λοιπον το κακο? υβρεις??που χρησιμοποιησα??Και με πιο τροπο ακριβως προσβαλα και ποιον??


    Σου απάντησα με Π.Μ όπως όφειλες να κάνεις και εσύ

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο