Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Szövetkezet Szövetkezet bemutatkozások

Tagok keresése

Szeretsz játszani? akkor csatlakozz hozzánk :)

Hozzászólások

  • Mamica (HU1)Mamica (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    Sziasztok . Keresek játékosokat az újonnal alapított Csallóköz  nevű szövetkezetbe . Most alakultunk 1 hónapja. minden szorgós munkásra szűkség van. Nincsenek pénzbeli elvárásaim. Szeretettel várok mindenkit , aki szeret játszani. Üdv : Mamica
  • Mamica (HU1)Mamica (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    Sziasztok . Keresek dolgoskezű játékosokat. van 2 szabad helyem. Nincs nagy elvárásom . Nem kell pénzt befizetni , hogy beléphess . Szeretettel vár a Csallóköz T:SZ csapata .
  • Mamica (HU1)Mamica (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    Sziasztok gazdák. Csallóköz T:SZ. szövetkezetembe keresek tagokat. Nincsenek pénzbeli befizetési kötelezetségek , csak segítségre van szűkség a szövetkezet fejlesztésére . Az elvárásom csak annyi , hogy legalább naponta megjelenjetek. A szövetkezet nem rég alapult. Szeretettel  várok bármilyen szinten levő játékost. Üdvözlettel Mamica a szövetkezet alapítója.
  • BB mama (HU1)BB mama (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    Mamica (HU1) mondta:
    Sziasztok gazdák. Csallóköz T:SZ. szövetkezetembe keresek tagokat. Nincsenek pénzbeli befizetési kötelezetségek , csak segítségre van szűkség a szövetkezet fejlesztésére . Az elvárásom csak annyi , hogy legalább naponta megjelenjetek. A szövetkezet nem rég alapult. Szeretettel  várok bármilyen szinten levő játékost. Üdvözlettel Mamica a szövetkezet alapítója.

  • BB mama (HU1)BB mama (HU1) HU1 Bejegyzések: 22
    Szia! szeretnék egy kicsit többet tudni rolatok.
    A  jelenlegi szövetkezetben mindenki azt csinál amit akar  ez tetszik, de az már nem , hogy egyáltalán nincs csapatmunka!
     én a 76-os szinten vagyok, rendszeresen játszom.
    Viszont nemrég beteg lettem és bármikor korházba kerülhetek, mütétre, addig kiesem a játékból.
    B Bence    Erzsi.                                                              

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt