Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Kérdés

Hogyan tudok egyszere játszani két farmon,ugy,hogy nem az a nevem az egyik csoki50 a másik csoki506

Hozzászólások

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Hogyan tudok egyszere játszani két farmon,ugy,hogy nem az a nevem az egyik csoki50 a másik csoki506
    Szia!
    A játék szabályzata szerint egy játékosnak csak egy farmja lehet.
    Én nem reklámoznám, hogy többel játszok. :)
  • tomtay78 (HU1)tomtay78 (HU1) HU1 Bejegyzések: 163
    Hogyan tudok egyszere játszani két farmon,ugy,hogy nem az a nevem az egyik csoki50 a másik csoki506
    Szia!
    Vagy 2 különböző böngészővel,vagy ugyanazzal a böngészővel,de a másik farmhoz inkognitó módot nyiss. :-)
  • JIL (HU1)JIL (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    volt 2 farmom,elromlot a számitógépem,vettem egy ujat és most nem tudok a két régi farmomra belépni,mert állandóan azt irja ki,hogy ezen a néven más játékos van.Igy kénytelen voltam egy ujat nyitni,hogy ide tudjak jönni és segitséget kérjek.
  • CarmisoCarmiso Guest Bejegyzések: 107
    JIL (HU1) mondta:
    volt 2 farmom,elromlot a számitógépem,vettem egy ujat és most nem tudok a két régi farmomra belépni,mert állandóan azt irja ki,hogy ezen a néven más játékos van.Igy kénytelen voltam egy ujat nyitni,hogy ide tudjak jönni és segitséget kérjek.
    Kedves JIL, 

    Ha tudod a régi játékosneved, akkor a hozzá tartozó email címed segítségével tudsz új jelszót kérni. 
    Az elfelejtett jelszó menüpontra kell kattintanod, hogy elküldje neked. 

    Carmiso
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    JIL (HU1) mondta:
    volt 2 farmom,elromlot a számitógépem,vettem egy ujat és most nem tudok a két régi farmomra belépni,mert állandóan azt irja ki,hogy ezen a néven más játékos van.Igy kénytelen voltam egy ujat nyitni,hogy ide tudjak jönni és segitséget kérjek.

    Szia!

    Mielőtt új farmot indítasz, előtte nézd meg, hogy MELYIK szerverről/oldalról akarsz belépni! Ha nem arról, amire eredetileg regisztráltál, akkor ajánl fel a rendszer új farm indítást. Ezt jobb oldalon felül tudod beállítani. Szerintem ez lehet a gond. Ha a magyar oldalon indultál el régen, akkor azt állítsd be a legelején!
    Ha nem sikerül, akkor az előző hsz-ben leírtat vedd figyelembe!
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Kedves Carmiso!

    Feltűnt, hogy a neved mellett ott szerepel: MODERÁTOR. Megnéztem az "adatlapodat", ott az szerepel, hogy e hónapban - 2020. 9.10.-én - regisztráltál a játékban és az is ott áll, hogy Moderátor vagy. A játékosok között ilyen farmnévvel senki nincs regisztrálva. Én nem találtam ilyen nevű farmot, de ez lehet az én hibám is. Valóban moderátor lennél a magyar szerveren nálunk? Válaszodat érdeklődve várom. :)
  • CarmisoCarmiso Guest Bejegyzések: 107
    Kedves Carmiso!

    Feltűnt, hogy a neved mellett ott szerepel: MODERÁTOR. Megnéztem az "adatlapodat", ott az szerepel, hogy e hónapban - 2020. 9.10.-én - regisztráltál a játékban és az is ott áll, hogy Moderátor vagy. A játékosok között ilyen farmnévvel senki nincs regisztrálva. Én nem találtam ilyen nevű farmot, de ez lehet az én hibám is. Valóban moderátor lennél a magyar szerveren nálunk? Válaszodat érdeklődve várom. :)
    Szia Kiskapa!

    Igen, nem rég kaptam ezt a moderátor fiókot. Próbálok majd minden hivatalos hírt átadni a játékosoknak és segíteni ahol lehet. 2014-ben már találkozhattál velem moderátorként :smile:

    Carmiso
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 18.09.2020
    Szia!

    Isten hozott "nálunk"! Akkor Te is tudod, milyen nagy munka vár rád. Ezt az Augiász istállóját rendbe tenni hatalmas munka. Sokáig fog tartani. Mindent, amit lehet, a helyére tenni, a felesleget kisöpörni éééés a sok felmerülő kérdésre, akár tizedszerre is ugyan arra türelmesen válaszolni... Nem irigyellek!
    De legalább lesz aki meghallgatja sirámainkat. :)

    (Most mehetek a régi topikokba, meg a még régebbiekbe kutakodni, KI is volt az idő tájt modi?)
  • CarmisoCarmiso Guest Bejegyzések: 107
    szerkesztette ezt: 18.09.2020
    Láttam sajnos, hogy 2017 óta nem volt a fórumon sajnos modi.
    Egyenlőre többek között gondolom emiatt sem olyan nagy a nyüzsgés, inkább érjük el azt a tizet és legyen újra régi a fórum :) 

    Kapa333-al voltam együtt régen, nem vagytok rokonok véletlenül? :D 

    Carmiso
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 18.09.2020
    2013 június végén kezdtem el a játékot. Addig nem ismertem, őszintén mondom, nem is hallottam róla. Regisztráltam EZZEL a névvel. Akkor más farmos játékban is voltam, ismertem a fórumokat, ezért belépés után rögvest mentem körülnézni, tájékozódni. Ott lehet egy kezdőnek sok tapasztalatot szerezni úgy, hogy nem a saját, hanem a más kárán tanul. Legnagyobb megdöbbenésmre láttam, hogy az akkori modi Kapa333 névvel működött. Gondolkodtam, hogy töröljem a farmot és válasszak új nevet vagy maradjak ÍGY. Maradtam Kiskapa.

    Más a rokonságomban nincs itt se játékosként, se sehogy. A valós világban a nevem egyszerű magyar családnév és én MINDENKIT személyesen ismerek, akinek ilyen családneve van ÉS a rokonom. Akit nem ismerek, de pontosan az a családneve, mint nekem, az NEM LEHET rokonom! A megoldás egyszerű, én sem a mai néven születtem, hanem máson. Édesapámnak muszáj volt nevet változtatni 1952-ben. Hivatásos fiatal tiszt volt, és az egyik minisztériumi csoportfőnök parancsot adott, hogy 48 órán belül tisztességes, becsületes és magyar családi névvel jelentkezzen nála. Parázs vita alakult ki a tábornok elvtárssal, de a beosztás és a rang győzött. Azt követően nekem is nevet kellett cserélnem. (Pár hónapos voltam.) Az öcsém már a "tisztességes, becsületes és magyar" családnév oltalmában született. Kapa333 se így, se úgy nem volt én nem is lett rokonom.
    Az, hogy kinek milyen a családi neve, nem jelent semmit. Amekkora keveredés volt itt a Kárpát-medencében az elmúlt évszázadokban csoda lenne, ha valakinek "tiszta" vérvonala lenne. Az én ük-nagyszüleimig bezáróan ismerem az ősök neveit. Van közte német, morva, szlovák, görög, cigány és még magyar is. A feleségem révén jött hozzá székely és gyaníthatóan valamennyi román is. A csemetéim vére igazi koktél. :)
    Nálam tiszább vérű, ősi "magyart" nem is lehetne kitalálni! Sajnos ebből a sokféle náció nyelvéből csak a magyart ismerem és beszélem. De jó volna mindezeken a nyelveken is tudni! (Ahány nyelv, annyi ember. Jókora kupac lennék.)
  • Gabó (HU1)Gabó (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Miért van az, hogy 22-s játékoshoz 2oo-300-400-s játékos kerül a feladatoknál, s így hiába teljesitem a kért mennyiséget, csak 6-k vagyok zsinórban.?!?
  • Gabó (HU1)Gabó (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Megint én vagyok. Szeretem ezt a játékot, de így , hogy esélyem sincs a feladatoknál.... A válaszod előre is köszönöm:)
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Gabó (HU1) mondta:
    Miért van az, hogy 22-s játékoshoz 2oo-300-400-s játékos kerül a feladatoknál, s így hiába teljesitem a kért mennyiséget, csak 6-k vagyok zsinórban.?!?

    Szia!
    Ha nincs elég jelentkező egy adott feladatra, akkor a rendszer véletlenszerűen adja az oda - elvileg - nem illő játékosokat. Sok induló játékos, több alacsonyabb szintű játékos. De ez fordítva is igaz. Ha fejlődsz, nagyobb esélyed lesz előrébb végezni egy-egy feladatban, küldetésben.
  • CarmisoCarmiso Guest Bejegyzések: 107
    Gabó (HU1) mondta:
    Miért van az, hogy 22-s játékoshoz 2oo-300-400-s játékos kerül a feladatoknál, s így hiába teljesitem a kért mennyiséget, csak 6-k vagyok zsinórban.?!?
    Szia Gabó! 

    A szint nem releváns, ebben a tekintetben. Mert aktivitás, produktivitás alapján dobja össze a játékosokat. 
    Általában könnyebb úgy nyerni, ha akkor takarítod be a terményeket, stbt, mikor kezded a küldetést.

    Carmiso
  • eszesbela56 (HU1)eszesbela56 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Az Ajándékközpontot hol találom.
    Nem tudom begyűjteni az ajándékokat.
    Köszönöm a választ.
  • Mamica (HU1)Mamica (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    Szia . Mamica vagyok. Van egy kérdésem, miért nem tudom betekarítani az édes csirkeólról a tojást ? Köszönöm.
  • Farmos77 (HU1)Farmos77 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    szia.Falusi dollárokat hogyan lehet gyűjteni?A Melegház miért van zárolva?Mikortól oldják fel?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt