Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Javaslatok, dicséret és kritika

Elgurult a gyógyszeretek????

Sziasztok.

Komolyan az az érzés fogott el hogy utálom a játékot...

2 év után tértem vissza de továbbra is csak ugyanazzal a pénzéhes arroganciával,a játékosok sikerélményének semmibevételével szembesülök folymatosan..

Melyik az az enyhén fogalmazva is csak elmebeteg aki a Hawaii event extra szintjeinek követelményeit kitalálta????
27.100 db méhviasz begyüjtése!!!!
egy méhészet max szinten ad 70 db-ot... ez ugye teljesen normális szerintetek is???

Hozzászólások

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    Szerintem ne bosszankodj, itt ezeket továbbra sem olvassák a játék készítői. (Még szerencse, hogy 2 év után megvan a farmod.)

    Szerintem érdemes magunkat besorolni valamelyik kategóriába: extra aranyat vásárló, kevéske aranyat vásárló és aranyat nem vásárló, és ennek tudatában játszani, csak a játék öröméért és az elvárásodat ehhez igazítani. Ők az aranyvásárlásból élnek és fejlesztik a játékot, így logikus, hogy előnyöket kell kínáljanak érte. Vannak új csomagok, amivel kevés forintért elég jó előnyökhöz lehet jutni, ahol dolgozik helyetted is a játék. Így valamennyit tudsz segíteni magadon, amíg nem ülsz itt.

    bkatica
  • Big farmer1 (HU1)Big farmer1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Sziasztok.

    Komolyan az az érzés fogott el hogy utálom a játékot...

    2 év után tértem vissza de továbbra is csak ugyanazzal a pénzéhes arroganciával,a játékosok sikerélményének semmibevételével szembesülök folymatosan..

    Melyik az az enyhén fogalmazva is csak elmebeteg aki a Hawaii event extra szintjeinek követelményeit kitalálta????
    27.100 db méhviasz begyüjtése!!!!
    egy méhészet max szinten ad 70 db-ot... ez ugye teljesen normális szerintetek is???
    Én nem ismertem ezt a játékot csak sodródom de szépen haladok. A szigetet elkezdtem de rájöttem nagyon drága. És a vásárlás: az nevetséges. egy sokoldalu gyümölcsöskert 39.000.000 tengeri kagyló? és ez csak egy dolog. de a narancsos üditő is 28 ezer a nyári koktál is 78 ezer elég szomoru. egy kezdő játékos ezeket nem tudja megtermelni.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt