Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Szövetkezet

Sziasztok!

Van több farmom és kettővel szövetkezetet keresek ezek nevei K.Saci és evvel 17. szinten tartok és Sacika2 evvel pedig 16. 
Olyan szövetkezetet keresek ahol nem kell napi szinten aktívnak lenni, de azért csevegünk, kutatást csinálunk és néha van projekt.

Üdv:
Saci

Legjobb válaszok

  • Edi62 (HU1)Edi62 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Válasz✓
    Hát, legtöbb szövetkezet napi aktivitást kér, és hát ja. De kis szintű vagy, számunkra ez nem akadály, de ha naponta 1 x legalább belépsz, és termelgetsz, és beköszönsz a cseten, az már egy jó pont:) ha mégis megpróbálsz napi szinten belépni, mi szívesen látunk ilyen kicsin is:) ha még keresel szövit. :) 
    Üdvözlettel, Edi62 és a Łiget  
    :) 
  • Big farmer1 (HU1)Big farmer1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Válasz✓
    Én sem régen kezdtem a játékot. Saját szövetkezetem van.
    én vagyok a 29-es szinten, a szövetségem 4-es szinten.
    csapattársakat keresek.
    Nincs követelmény, és semmi egyéb kötelező befizetés. 
    Faluvásár!
    A faluvásár versenyen 2-ik helyezést értem el egyedül.
    Megindult a termelés!
    Fa és textilgyár már dolgozik.
    Ásvány és fémgyár!
    Felépült. Most indult az első termelés
    Ez a két épület már termel.

    Ha akadnak jelentkezők, nyitott kpukkal várom őket.

Válaszok

  • Edi62 (HU1)Edi62 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Válasz✓
    Hát, legtöbb szövetkezet napi aktivitást kér, és hát ja. De kis szintű vagy, számunkra ez nem akadály, de ha naponta 1 x legalább belépsz, és termelgetsz, és beköszönsz a cseten, az már egy jó pont:) ha mégis megpróbálsz napi szinten belépni, mi szívesen látunk ilyen kicsin is:) ha még keresel szövit. :) 
    Üdvözlettel, Edi62 és a Łiget  
    :) 
  • Saci2 (HU1)Saci2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Köszönöm!
  • Big farmer1 (HU1)Big farmer1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Válasz✓
    Én sem régen kezdtem a játékot. Saját szövetkezetem van.
    én vagyok a 29-es szinten, a szövetségem 4-es szinten.
    csapattársakat keresek.
    Nincs követelmény, és semmi egyéb kötelező befizetés. 
    Faluvásár!
    A faluvásár versenyen 2-ik helyezést értem el egyedül.
    Megindult a termelés!
    Fa és textilgyár már dolgozik.
    Ásvány és fémgyár!
    Felépült. Most indult az első termelés
    Ez a két épület már termel.

    Ha akadnak jelentkezők, nyitott kpukkal várom őket.
  • danibaba18 (HU1)danibaba18 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 20.08.2020
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet átlépni másik szövetkezetbe, és ennek most a bajnokság alatt mi a következménye?
    A segítséget előre is köszönöm!
    Üdv: dani

    Köszönöm, már megoldódott a probléma! :smile:
    Post edited by danibaba18 (HU1) on
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet átlépni másik szövetkezetbe, és ennek most a bajnokság alatt mi a következménye?
    A segítséget előre is köszönöm!
    Üdv: dani

    Köszönöm, már megoldódott a probléma! :smile:
    szia
    átlépni máshova úgy lehet hogy kilépsz a jelenlegi szövidből / katt a köv.-re többjátékos funkciók ->szövetkezet. bal alsó sarokban van a szövetkezet elhagyása gomb erre katt és a felugró ablakban erősitsd meg a szándékod. Ha ez megvan akkor kiléptél és jelentkezned kell abba a szövibe ahova akarsz menni és a belépés megtörténik abban a pillanatban amikor a vezető vagy bármelyik képviselő jóváhagyja a jelentkezésed. A másik módszer hogy abból a szöviből ahova be akarsz lépni, a vezetőnek vagy képviselőnek meghivót kell küldenie neked és ezt el kell fogadnod.

    A szövi cserének számodra a bajnokság alatt nincs következménye, de a szövidet ez rosszul érintheti. Amikor kilépsz a szövidből a bajnokság alatt az ÁLTALAD megszerzett összes EP nullázódik, ergo ha te sok EP-t gyűjtöttél ezt a szövi elvesziti és visszacsúszhat a ranglistán

    Ill van itt még valami amiben nem vagyok biztos, szóval erősitse ezt meg valaki ha ez valóban igy van:
    szóval ha te azért lépsz ki bajnokság alatt a szövidből hogy átmehess 1 másikba hogy esetleg jobb jutikban részesülhess ez igy nem fog működni, mert ha bajnokság alatt kilépsz és átmész egy másikba akkor az új szöviben nem részesülhetsz semmilyen jutalomban/ajándékban az adott bajnokság alatt, szóval akármennyi EP-t gyűjtesz  vagy gyűjtenek a többiek te nem kaphatsz ezekért semmilyen szövetkezeti jutalmat. Ahhoz hogy szövetkezeti jutalomban részesülhess egy adott szöviben az a feltétel hogy a bajnokság előtt tagja legyél az adott szövetkezetnek. Szóval ha neked az a célod amit fent irtam akkor az ilyesmi megoldható úgy hogy még a bajnokság kezdete előtt kell átlépni a másik szövibe és nem a bajnokság alatt.
  • Optipista (HU1)Optipista (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Segítsetek légyszíves, hogyan tudom felvenni egyik ismerősömet a szövetkezetbe, ha ő letöltötte az applikációt és azon játszik, én pedig a számítógépen játszom? Sajnos nem látjuk egymást. Ő 11-es szinten van én pedig 20. Sem meghívni nem tudom, sem felvenni, és ő sem tud kérést küldeni. Köszönöm.
  • Saci2 (HU1)Saci2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Szia!

    Sehogy sajnos. Ha valaki gépen játszik a másik tableten vagy telefonon nem tudnak kapcsolódni.
  • Mad Bunny (IN1)Mad Bunny (IN1) IN1 Bejegyzések: 1,585
    Sziasztok! Segítsetek légyszíves, hogyan tudom felvenni egyik ismerősömet a szövetkezetbe, ha ő letöltötte az applikációt és azon játszik, én pedig a számítógépen játszom? Sajnos nem látjuk egymást. Ő 11-es szinten van én pedig 20. Sem meghívni nem tudom, sem felvenni, és ő sem tud kérést küldeni. Köszönöm.
    Azt hiszem, a "BigFarm Mobile Harvest" játékot hajtja végre, amely más verzió, mint a "BigFarm Classic", amelyet a webböngészőben játszol. Tehát sajnos nem láthatja, mivel mindkettő különbözik egymástól.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt