Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok

Lovasrét és érc bányászás!

Üdv!
Amióta új a lovas betanítás alig nyerek futamot! Miért?
Hogy lesz ércem a bányából a lófelszereléshez?
Köszi :)

Hozzászólások

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Üdv!
    Amióta új a lovas betanítás alig nyerek futamot! Miért?
    Hogy lesz ércem a bányából a lófelszereléshez?
    Köszi :)

    Üdv Neked is! Sajnos én is így vagyok vele, termelek ezerrel, versenyek előtt felszerelem a lovat is, de mind hiába 8ból 7 veszít, akár  mit is csinálok.Volt olyan is, hogy 1x sem nyertem.Szóval csatlakozom ez a fejlesztés NEKÜNK nem jött be, lehet a játékfejlesztők élvezik, de így, abba fogom hagyni a lovit.

  • tanyasi böske (HU1)tanyasi böske (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Üdv!
    Több gondom is van a lovinál. Alig nyerek, elveszett több rangsor az arany ligában, és nem akar számolni. :'(
  • szksz (HU1)szksz (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Szép napot, jó reggelt kívánok!
    Sajnos csak csatlakoznom kell az előttem íróhoz. Az új lovas versenyek nekem sem jöttek be. Két napja az "Arany" ligában minden versenyem elveszettem a 115-ös szintű lovammal. A felszerelés készítéshez annyi alapanyagot termelek, hogy folyamatosan eladnom kell, mégis, ha elő akarom állítani, állandóan kiírja, hogy nincs hozzá alapanyagom. Érdekes módon, a raktárak mutatásánál tényleg nullát mutat, viszont a fáknál tele értéket lehet látni. A kettő tehát nincs szinkronban.  Sajnos így nincs értelme ezt a részt folytatni. Akkor pedig hiába gyűjtöm a lópatkókat.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Ahogy elnézem, így senkinek nem lesz bányászati engedély. továbbra is csak veszítek, bármit is csinálok.Ez az új verzió nem nyert!

  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Eljutott ez a játék odáig, hogy csak a pénzről szól minden! Itt elgondolkodom, hogy folytatom e vagy nem!
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    A lovizás egyik kedvenc részem volt ebben a játékban. Igen VOLT, múlt időben, mert ezzel az új szarral tönkretették ezt is. A lovam állandóan kikap, legutóbb még platinába se jutottam be. Azt hiszem a lovit én is kihagyom ezentúl mert a jelenlegi formájában teljesen elfogadhatatlan. kérjük vissza a régit. bár tudom felesleges volt ez is leirni.
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Én a vélemény nyilvánításáért kaptam 100  db plecsnit! Úgy látom telitalálat volt az írásom!
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Sziasztok!

    Remélem,hogy mint minden újítás, ez is előbb-utóbb még korrigálásra kerül. Én már az aranyig sem jutok fel az újabb frissítés óta. Igazságtalanságnak tartom, hogy mi csak 3 felszereléssel szerelhetjük fel a lovunkat, míg az ellenfélnek 9 lehet (mindenféle akadályból 3-3). Így természetes, hogy alig tudunk nyerni. De gondolom ha megmérik, hogy már nem is versenyzünk, akkor majd igazítanak rajta. Én kivárom.:)
  • Bendegúz14 (HU1)Bendegúz14 (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    Sziasztok!
    Abszolút egyetértek az előttem szólókkal. 
    Ha a 120-as lovam (mindennel felszerelve) még a 47-es szintűt sem tudja legyőzni, akkor eleve értelmetlen az edzés is. Akkor milyen verseny ez? 
    A múltkor az arany ligában 5 nap alatt összesen 2 versenyt nyertem. Most szerintem még odáig sem jutok fel, nemhogy a platinába:(  .... no comment
  • bigalex8 (HU1)bigalex8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Sziasztok!

    Látom, másoknak is az a problémája ami nekem...szinte alig nyerek futamot, holott előtte platina voltam!
    Tök mindegy, hogy 80-100 a különbség a lovak között, akkor is legtöbb esetben a gyengébb nyer.
    A többi újítás se igazán jött be nekem, pedig felfejlesztettem a termelő egységeket (hátha akkor jobb lesz).
    :)

    Még várok egy frissítést, s ha nem változik, akkor a lovas cuccot figyelmen kívül hagyom!



  • Gigike06 (HU1)Gigike06 (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    Sziasztok!
    Én azt látom, hogy mindenkinek ugyan az a problémája, de senki nem reagál rá.
    Én is kifejlesztettem a lovam aztán a 30 - 40 szinttel kisebbek simán megvernek, nem csak 1x, hanem 10 -ből 9x.
    Miért kell rögtön eladni amit megtermeltem,miért nem tudok tárolni legalább a következő körre valót?
    Nekem kellene megtanítani az újakat, hogy mit csináljanak, de én sem tudom, hogyan kellene tennem.
    Az utolsó fél évi fejlesztésekkel sokkal rosszabb lett minden.
    Miért kell engem külön ligába sorolni? Mit csinálok én ott az idegenek között?
    A szövi verseny közben miért kell még 3 -5 félét csinálni. Nem haladunk mert a tagok dobozolnak ahelyet, hogy a kihívásra termelmének.
    Ha így marad és nem javítanak a dolgokon, hát az egész szövit rábeszélem egy másik játékra és az egész csapatot elviszem. /Még csak 7éve játszunk együtt./
    Szeretnék választ kapni!!

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Szia!

    És KITŐL vársz választ az egyébként jogos kérdéseidre? A többi játékostól? Mert itt csak azok vannak, más nincs. Nem olvassa el más azt, amit beírsz, mert nincs más. Nincs moderátorunk évek óta.  Központban nem tudnak magyarul, tehát nincs aki olvassa a magyar beírásokat. Javaslom, hogy kérdéseidet a SUPPORT-nak tedd fel, de ne magyarul!
    Én is a kezdetektől vagyok itt, de én is csak a vállamat tudom vonagatni a kérdéseidre. Mást én sem tehetek.
  • Gigike06 (HU1)Gigike06 (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    Szia Kiskapa!
    Tudod mi egy nagymama szövi vagyunk. Nem hiszem, hogy bármelyikünk is tud úgy németül vagy angolul, hogy megírjuk ezt a levelet.
    A szomorú az, hogy a forint kell nekik, de tenni nem tesznek érte semmit.
    Egy lázadást kellenne csinálni, hogy egy hétig senki nem lép be. Hátha elgondolkoznának rajta.

    De lehet, hogy ez csak egy jó kis mese.  :)
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Szia!
    Nem fognak kétségbe esni. A magyar játékosok száma kicsi a többihez képest. Ha nem így lenne, akkor lenne moderátor is, de nincs. Én is a nem annyira fiatal korosztályba tartozok. Már/még hatvankilencedikben vagyok.
    Persze, hogy a pénz kell nekik, hiszen ez egy vállalkozás. Aki üzemelteti, az profitot, nyereséget akar, minél többet. Ezért is van minden kihegyezve a pénz költésére. Aki sietni akar, aki szeretné időben befejezni a feladatot, az fizessen! Ez a logikája a tulajdonosnak/tulajdonosoknak.
    Ha nem tudja valaki lefordítani, akkor javasolok egy fordítóprogram használatát. Az annyira lefordítja a  kérést, panaszt, hogy megértsék, mit is akar az ember fia, lánya. Lehet, hogy nem tökéletes a fordítás, de érthető. :)
  • Szabó Julianna (HU1)Szabó Julianna (HU1) HU1 Bejegyzések: 17
    Én már le se írom a panaszom mert látom hogy mindenkinek az a baj hogy nem nyer én se pedig mindig jó a platinába voltam most meg a ezüst ligába első sorba nem tudok tovább menni mert nem nyerek .Ez a lovas játék egy nagy 0 sz........ 
  • Gigike06 (HU1)Gigike06 (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    Sziasztok!
    Mi pár évvel ezelőtt nagyon jókat játszottunk, mikor kihívtuk az előttünk lévő szövit  :)
    Akkor időpontot beszéltünk meg, hogy mikor inditjuk a "támadást". Akkor aki tudott belépett és termeltünk.
    Akkor sem voltunk nagy szövi, de beszélgettünk, tervezgettünk, hogy hogyan csináljuk. Ez nagyon összetartó erő volt.Fejlesztettünk mert csak így tudtuk legyőzni a dupla nagyságú szöviket :)

    Most ha elinditunk egy projektet, közlik, hogy most dobozolnak, álmodoznak meg éppen ami van még.....
    A lovasnál meg nincs értelme, hogy versenyezzünk, mert nem tudom, hogy mitől leszek én jobb és nem a 30 számmal kissebb ellenfél.
    A gyerekek most is kb: 2 - 3 hónapot birnak a monoton munkából. Mivel nincs közös cél, nincs beszélgetés sem. Néha a kicsiknek segítünk de ennyi. Pedig azóta szép lassan nyugdíjasok lettünk :smile: 
    Van egy jó mondás : A kevesebb sokszor több!
    Kiskapa - Kapa köszi a leveleket :)
    Gigike

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt