Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Lovas farm

Sziasztok !
 Babybogyo61 vagyok és érdeklődni szeretnék miért angolul jelennek meg az új részek a lovas farmon holott a többi magyar nyelven van ugyanott ?

Válaszok

  • olih (HU1)olih (HU1) HU1 Bejegyzések: 1

    Szia,

    sajnos ez sok játékosnak jelent problémát.

    Frissíteni lehet a böngésződet, vagy próbálj másik böngészőt használni.

    Nekem egyiken jól jelenik meg, a másikon pont, mint nálad.


  • Györgyi50player (HU1)Györgyi50player (HU1) HU1 Bejegyzések: 15
    Sziasztok!
    Hiányolok egy részletes leírást a lovas farm újdonságaival kapcsolatban. Pld. Hogyan használódnak fel az elkészített szerszámok. Már nem tudok újakat csinálni, mert azt írja ki, hogy nincs több helyem, vegyek 20000 aranyért. Na, ez az, amit nem teszek. Játék kedvéért nem fogok egy csomó pénzt elkölteni. Ennek az egész újdonságnak számomra így semmi értelme.
    Üdv:Györgyi50
  • bigalex8 (HU1)bigalex8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Én is örömmel vennék egy részletes leírást!
    :)

    És azt, hogy legalább úgy működjön, ahogy előtte...mert amióta ezek az újdonságok bejöttek, alig nyerek, pedig a lovaim nem gyengék!
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Én is örömmel vennék egy részletes leírást!
    :)

    És azt, hogy legalább úgy működjön, ahogy előtte...mert amióta ezek az újdonságok bejöttek, alig nyerek, pedig a lovaim nem gyengék!

    SZia! Én már találtam egy részletes leírást Bourges-től, Ő nagy lovis, sajnos elég bonyolult, megpróbálom megkeresni hogy hol leltem rá és megírom itt is.Sajnos nekem is elég rosszak a tapasztalataim, szint alig nyerek versenyt, már 3x nem jutok aranybányászati engedélyhez, mert nem érem el a platina mezőt ( az előző verzióban  mindig eljutottam a platináig). Bosszantó nagyon.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Tica54 (HU1) mondta:
    Én is örömmel vennék egy részletes leírást!
    :)

    És azt, hogy legalább úgy működjön, ahogy előtte...mert amióta ezek az újdonságok bejöttek, alig nyerek, pedig a lovaim nem gyengék!

    SZia! Én már találtam egy részletes leírást Bourges-től, Ő nagy lovis, sajnos elég bonyolult, megpróbálom megkeresni hogy hol leltem rá és megírom itt is.Sajnos nekem is elég rosszak a tapasztalataim, szint alig nyerek versenyt, már 3x nem jutok aranybányászati engedélyhez, mert nem érem el a platina mezőt ( az előző verzióban  mindig eljutottam a platináig). Bosszantó nagyon.
    Szóval megnéztem és itt a Fórumban  válaszd a Kategóriák témát, alatta a Tippek és trükköket, az alatt találod meg az "Újfajta lovizás"-t és itt olvasható a részletes leírás.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt