Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Minden egyéb kérdés

1111113»

Hozzászólások

  • gombosalfonz (HU1)gombosalfonz (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Naggyoon szeretném vissza kapni a farmom vezetését
  • Ridgeback (HU1)Ridgeback (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Tudna vki segíteni hogy az eredményekben a titkos teljesíthető eredmény matricát hogyan lehet megszerezni!
    Köszönöm
  • Borsalino (HU1)Borsalino (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok, 

    tud valaki segíteni abba mi az a csín? Eltünik a fele mennyiség és azt írja ha megtalálom a farmon, akkor ajándékot ad. De azt nem írja kit és pontosan hol kell keresni vagy mit.... A termelő mezőn vagy körülötte és mit vagy kit kell keresni??? Mondjuk kezdő játékosként nagyon örülök, hogy a 12 óra alatt beérő 228 cseresznyének eltünik a fele...
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok, 

    tud valaki segíteni abba mi az a csín? Eltünik a fele mennyiség és azt írja ha megtalálom a farmon, akkor ajándékot ad. De azt nem írja kit és pontosan hol kell keresni vagy mit.... A termelő mezőn vagy körülötte és mit vagy kit kell keresni??? Mondjuk kezdő játékosként nagyon örülök, hogy a 12 óra alatt beérő 228 cseresznyének eltünik a fele...
    Szia! A farm környékén kell megkeresned a Tanukit! Egy pirosas figura , akkora mint a kobold, de pirosas így könnyebben megtalálod. Ha rámész az aranyfeladatra jobbra lent mutatja a nyíl zölden hogy melyik farmon kell keresned.Vigyázz!! előbb keresd meg Tanukit és csak utána arasd le a termésedet, mert nagyon sunyi, ha learatod amire rátette a kezét akkor már nem kell a Tanukit sem keresned és a termés felét fogod kapni. Általában 4 óránként kell keresni. No ha megtaláltad, akkor jön 3 hordó féle azokból kell választanod 1-et ha szerencséd van ajándékot kapsz, újabb csínyt (vagyis Tanukit), amit megint meg kell keresned! Remélem elég érthető és tudtam segíteni!


  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Tica54 (HU1) mondta:
    Sziasztok, 

    tud valaki segíteni abba mi az a csín? Eltünik a fele mennyiség és azt írja ha megtalálom a farmon, akkor ajándékot ad. De azt nem írja kit és pontosan hol kell keresni vagy mit.... A termelő mezőn vagy körülötte és mit vagy kit kell keresni??? Mondjuk kezdő játékosként nagyon örülök, hogy a 12 óra alatt beérő 228 cseresznyének eltünik a fele...
    Szia! A farm környékén kell megkeresned a Tanukit! Egy pirosas figura , akkora mint a kobold, de pirosas így könnyebben megtalálod. Ha rámész az aranyfeladatra jobbra lent mutatja a nyíl zölden hogy melyik farmon kell keresned.Vigyázz!! előbb keresd meg Tanukit és csak utána arasd le a termésedet, mert nagyon sunyi, ha learatod amire rátette a kezét akkor már nem kell a Tanukit sem keresned és a termés felét fogod kapni. Általában 4 óránként kell keresni. No ha megtaláltad, akkor jön 3 hordó féle azokból kell választanod 1-et ha szerencséd van ajándékot kapsz, újabb csínyt (vagyis Tanukit), amit megint meg kell keresned! Remélem elég érthető és tudtam segíteni!

    Pontosítok piros a sapkája !


  • gombosalfonz (HU1)gombosalfonz (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Sziasztok
    Ide is írok mert nem kaptam eddig se yálaszt  se segítséget
    Az van,hogy egy véletlennek köszönhetően átkerült a szövetkezet vezetése az egyik taghoz 
    Kértem vissza de a füle botját se mozdítja
     Ezt a szövetkezetet én alapítottam és vezettem
    Szeretném vissza kapni 
    Kérdés:Lehet-e? ÉS HOGYAN?
    Gombos Alfonz-Rózsakert szövetkezet
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Sziasztok
    Ide is írok mert nem kaptam eddig se yálaszt  se segítséget
    Az van,hogy egy véletlennek köszönhetően átkerült a szövetkezet vezetése az egyik taghoz 
    Kértem vissza de a füle botját se mozdítja
     Ezt a szövetkezetet én alapítottam és vezettem
    Szeretném vissza kapni 
    Kérdés:Lehet-e? ÉS HOGYAN?
    Gombos Alfonz-Rózsakert szövetkezet
    hali
    hát az első dolog az lenne h ő kéne neked visszadja a rangod
    legroszabb esetben próbálj meg a supporttól segitséget kérni ámbár nem hiszem h ezügyben beavatkoznának.
  • vikica94 (HU1)vikica94 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 07.05.2020
    Sziasztok!! Segítség!!! Reggel tele volt a raktáram most hogy hazaértem a melóból minden üres!!! Az összes cucc eltűnt!! Mindegyik farmról!!! Sírni tudnék!!Előre is köszi a válaszokat!! Az összes dísztárgy az aranybányászati engedélyek(25 v 27 db volt!!!)  Gyakorlatilag a nulláról kell induljak!!
  • vikica94 (HU1)vikica94 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    Sziasztok!! Segítség!!! Reggel tele volt a raktáram most hogy hazaértem a melóból minden üres!!! Az összes cucc eltűnt!! Mindegyik farmról!!! Sírni tudnék!!Előre is köszi a válaszokat!! Az összes dísztárgy az aranybányászati engedélyek(25 v 27 db volt!!!)  Gyakorlatilag a nulláról kell induljak!!
    Nem tudom mi volt a hiba az asztali gépen mindenem eltűnt a laptopon minden meg volt!! Hál Istennek!!  Egyből rosszul lettem mikor azt láttam hogy semmim sincs meg!! úgyhogy a probléma megoldódott!!
  • aniko53 (HU1)aniko53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    Kérem segítsen valaki nem tudom a lovasréten kiosztani a gén pontokat mert a középső csuszka szürkére  van színezve ,és sehová sem lehet mozgatni, a másik kettőt tudom ide-oda tologatni de a középsőt nem . Így ha rákattintok a szivecskére, mindig azt írja ki hogy nem osztottam ki minden gén pontot, így nem nemesít. Mi a francot kell csinálni vele ?? ha valaki tudna segíteni, nagyon köszi
  • aniko53 (HU1)aniko53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    Segítsetek légyszi nem tudom kiosztani a génpontokat, mert a középső csúszka szürke , és nem lehet mozgatni, a lovas réten , így nem lehet nemesíteni a lovaz, köszi előre is aniko53
  • aniko53 (HU1)aniko53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    Sziasztok még egy kérdésem lenne !!-- a génpontok kiosztása nem lehetséges, mert a középső csúszka szürke !!-- DE van egy másik hiba is a  "kedvenc ajánlatok  "  ikonon lehetne venni bajnoksági érmékért arany bányászati engedély, de itt is minden szürke  !!-- mi a francnak teszik ki ha nem használható ??
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    DE van egy másik hiba is a  "kedvenc ajánlatok  "  ikonon lehetne venni bajnoksági érmékért arany bányászati engedély, de itt is minden szürke  !!-- mi a francnak teszik ki ha nem használható ??
    Hali
    bajnoksági érmékért ABE-t? :D ez igy túl szép, sztem te benéztél itt valamit

    mostanában vannak olyan ajánlatok h lehet venni kül.dolgokat aranybányászati engedéllyel és nem forditva. nem abe-t veszel, hanem azzal fizetsz. sztem a te ajánlatod is egy ilyen volt, elvileg vásárolhattál volna bajnoksági érméket abe-el.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    DE van egy másik hiba is a  "kedvenc ajánlatok  "  ikonon lehetne venni bajnoksági érmékért arany bányászati engedély, de itt is minden szürke  !!-- mi a francnak teszik ki ha nem használható ??
    Hali
    bajnoksági érmékért ABE-t? :D ez igy túl szép, sztem te benéztél itt valamit

    mostanában vannak olyan ajánlatok h lehet venni kül.dolgokat aranybányászati engedéllyel és nem forditva. nem abe-t veszel, hanem azzal fizetsz. sztem a te ajánlatod is egy ilyen volt, elvileg vásárolhattál volna bajnoksági érméket abe-el.
    Szia! Nem bajnoksági érmékért, hanem a aranyhalas játéknál lehet venni, ha összejön 12000 halad az akváriumban lévő aranyhal etetéssel, akkor valóban lehet venni AEB-t és memóriás játékhoz érmét.

  • aniko53 (HU1)aniko53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 32
    Köszi szépen  a választ , ha esetleg a lovas réttel kapcsolatban is tudnál tanácsot adni, megköszönném, ott nem tudom kiosztani a génpontokat, csak a két szélső csúszkát tudom mozgatni a középső szürke, így mindig azt írja ki   "nem osztottál ki minden génpontot "  előre is köszi a segítséget üdv aniko53
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Köszi szépen  a választ , ha esetleg a lovas réttel kapcsolatban is tudnál tanácsot adni, megköszönném, ott nem tudom kiosztani a génpontokat, csak a két szélső csúszkát tudom mozgatni a középső szürke, így mindig azt írja ki   "nem osztottál ki minden génpontot "  előre is köszi a segítséget üdv aniko53

    Szia! Nagyon szívesen, sajna a lovas réttel nem tudok sok mindent, mert én nem foglalkozom vele, lehet ezért szívok most az új lovis pályán.Folyamatosan vesztek és nem érem el az eddig megszokott platinamezőt az AEB- ért. Bocsi, de lehet Bourges tud segíteni ő nagyon profi a lovis játékban is. Javaslom keresd fel őt.

  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Nekem az a gondom, hogy szövetkezetnél a a Kalandor hajóját már 2x- szor bővítettük, ez látszik is "Hirességek csarnokában" ahol az első két mező már zöld, ugyanakkor a játékban meg a móló 1. szinten van.Már egyszer írtam a Supportnak, de mihaszna semmi válasz nem jött.Valaki tudna érdemben válaszolni?
  • BB mama (HU1)BB mama (HU1) HU1 Bejegyzések: 22

    szeretném megkérdezni, hogy a szövetkezeti tagoknak miért csak napi egy alkolommal engedi aranyhal eledelt berakni a szövetkezeti halastóba?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt