Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Lóverseny

Üdv. Hiába játszom és nyerek a Lóversenyen a helyezésem nem változik ebben az etapban. 
Szeretném tudni mit tehetnék

Hozzászólások

  • lovas ivett (HU1)lovas ivett (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    Üdv.A lótanyán a játék angol sajnos így értelmetlem számomra.Kérném a magyarra fordítást.lovas ivett
  • Siva2 (HU1)Siva2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    sziasztok!
    igazából ez az új lovas rét nem tetszik,nehezen igazodok el :(
    ráadásul ezüst ligába léptem,és nem tudom begyűjteni az ajándékokat :(
    vkinek ötlete???
    és taktikázni sem lehet,most sem lehet látni az ellenfél lovának a képzettségi fokát az ugratás,díjlovaglás,terepversenyre lebontva
    a régi kinézet nekem átláthatóbb,jobb volt
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    Siva2 (HU1) mondta:
    sziasztok!
    igazából ez az új lovas rét nem tetszik,nehezen igazodok el :(
    ráadásul ezüst ligába léptem,és nem tudom begyűjteni az ajándékokat :(
    vkinek ötlete???
    és taktikázni sem lehet,most sem lehet látni az ellenfél lovának a képzettségi fokát az ugratás,díjlovaglás,terepversenyre lebontva
    a régi kinézet nekem átláthatóbb,jobb volt

    Szia! Úgy tudod begyűjteni, hogy az ajándékok rubrikában jobb oldalt van egy nyíl,(újdonság) azzal menj lefele, és megtalálod. Hosszabb lett a lista, kisebb léptékek vannak az ezüsttől.

  • Szehmet (HU1)Szehmet (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Köles (HU1) mondta:
    kösszi :)

    Szia! Úgy tudod begyűjteni, hogy az ajándékok rubrikában jobb oldalt van egy nyíl,(újdonság) azzal menj lefele, és megtalálod. Hosszabb lett a lista, kisebb léptékek vannak az ezüsttől.


  • Szehmet (HU1)Szehmet (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    köszönöm,Siva2  :)
  • afkriszti (HU1)afkriszti (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    A lovas farmon a fákon termett termékeket ha leszedem nem jelenik meg a raktárromban, a cserző műhely jelzi, hogy sok a termék, felhasználnám a műhelyben termék gyártásra de ott azt írja, hogy nincs termék! Hiába szedem le a fákat nem tudok gyártani semmit !! Valami megoldás van erre a hibára ? Ha kell fényképpel tudom igazolni !!
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Szeretnék egy kicsit többet tudni erről az új lovaspályáról, de nem találok semmit.Tudna valaki mondani róla 1-2 dolgot.Az az érzésem többet vesztek az új pályán, mint a régin.
  • afkriszti (HU1)afkriszti (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    A lovas réten levő új termékeket tartalmazó raktárromból megint eltűnt minden termék és amikor a fákról leszedtem a termékeket nem jelent meg semmi minden odalett a semmibe ! Így nem érdemes játszani ha két-három naponta nem jó a játék !!! Valamit nagyon elszúrtak ezzel a fejlesztéssel, jó lenne kijavítani helyesen !
     Ha megtisztelnek annyival hogy válaszolnak a levelekre megköszönöm !!
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Szia!

    És KI válaszoljon a leveleidre? Ha hivatalos választ akarsz, akkor rossz helyen jársz. Itt csak olyan játékosok vannak, mint Te. Hivatalos választ egyedül a SUPPORT-tól remélhetsz, de oda magyar nyelven ne írj, mert ott senki nem tud magyarul. Akik meg itt vannak, azok csak bólogatni tudnak a leveleidre, de azzal Te sem jutsz előrébb, ahogy mi sem a hibás játékkal.
  • verus63 (HU1)verus63 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    A lovaspályán az állóképességi edzésem megállt 74-nél nem megy tovább. :(
  • Ancsa060 (HU1)Ancsa060 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    A lovaspálya egy katasztrófa,nem érdemes vele játszani,nem lehet vele haladni 74-es lovam vn és a 14-es elveri simán,ezüst 8 -ról nem tudok tovább lépni!!
  • Luigi1 (HU1)Luigi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    A lovaspálya egy katasztrófa,nem érdemes vele játszani,nem lehet vele haladni 74-es lovam vn és a 14-es elveri simán,ezüst 8 -ról nem tudok tovább lépni!!

    84-es a lovam több nemesítés után, 10-es 20-as lovak simán verik egy szarság az egész.
  • Betty007 (HU1)Betty007 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 14.07.2020
    Bocsi de ez a lóverseny Játszhatatlan nyerni alig lehet meg mindig nagy szintű lovakat add be azokat nem is lehet legyőzni. Az egész játszhatatlan nem jó.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt