Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Probléma!

A tegnapi napon 10.00-kor indult a nyuszis tojásos gyűjtögetés játék. Aztán úgy 1 óra múlva eltűnt. Azóta sincs.  
Akkor most mi van?

Hozzászólások

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Tüneményes gazda hsz-e a tegnapi napról.

    Tájékoztatásul !
    Big Farm üzenete:
    " Helló Farmers, az esemény kezdete után észlelt váratlan hiba miatt úgy döntöttünk, hogy egy ideig inaktiváljuk az eseményt. Megpróbáljuk az eseményt a lehető leggyorsabban elindítani. Nagyra értékeljük megértését és elnézést kérünk a kellemetlenségért. Kérjük, maradjon velünk! " 

    Ennyi, EZ VAN.

  • MariannaGamer (HU1)MariannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Sziasztok!! A játék a nyuszik és a tojások ismételt megjelenésével nagyon lelassult, nem lehet semmit csinálni,se aratni-se vetni...... Ez már a 2. kellemetlenség, ami a húsvéti eventtel kapcsolatosan történik.  Jó lenne, ha a játék készítői megoldanák ezt a problémát, mert lehetetlen a játékot játszani. 
  • Toni89 (HU1)Toni89 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Ugyanez a problémám nekem is. Élvezhetetlen a játék, mivel olyan szinten lassú lett, hogy az valami hihetetlen. 
  • MariannaGamer (HU1)MariannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Sziasztok! Nem tudom, mások sem tudnak belépni a játékba? Elkezd ugyan betölteni, de csak ennyi. Egész délután próbálkoztam ,hogy a farmomra bejussak. Néhány nap alatt csak torlódnak a gondok a játékkal. Nagy problémák lehetnek, mert évek óta  simán tudtam játszani, most meg ez van. Minek kezdenek el ennyi küldetést , ha  összeomlik tőle a rendszer. >:)
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 08.04.2020
    Szia!
    Nekem minden gond nélkül megy. Két böngészővel is, a Chrome és a Firefox is rendesen működik. Kipróbáltam ezzel is, meg azzal is. Meg a gépet is tisztogatom rendszeresen. Frissítés, előzmények, sütik törlése. Internet kapcsolata is megfelelő. Vezetékes szolgáltatás.
    -------------------------------
    Kipróbáltam még a CCleaner Browser-ral és az Edge-vel is. Ment mind a kettővel, de az Edge észrevehetően lassabb volt. 
    Post edited by Kiskapa (HU1) on
  • Marcsi6511 (HU1)Marcsi6511 (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    Én már nem is foglalkozok a tojásokkal! Sehol nincsenek. :( Nem is érdekel.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt