Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Technikai probléma!!!!!?????

Tisztelt játék üzemeltetők!

Eltűntek a rendszerből a terményeim.
Majdnem mindenből fullon voltam, volt amiből többszöröse volt a raktár kapacitásomnak.
Most pedig minden lenullázodott.
Kérem vissza a dolgaimat, nélkülük nem tudom folytatni a játékot.

  üdvözlettel: piggy4
           egy csalódott játékos

Hozzászólások

  • Helgus7 (HU1)Helgus7 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Szia!
     én is így jártam!
    Tegnap be sem tudtam már lépni egész nap a játékba ma reggel beengedett de eltűnt mindenem.
    Helgus7
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Tisztelt reklamálók!

    Reklamálni nem itt, hanem a Support-on lehet, de nem magyarul, mert ott senki nem ért magyarul. Itt pedig nincs moderátor, nincs senki aki intézkedne. Ha bárkinek ilyen vagy hasonló gondja van, azt kizárólag a SUPPORT-on tudja rendezni. Ezen a fórumon csak olyan játékosok vannak, mint a reklamálók. Nem rendelkeznek egy fikarcnyival több joggal sem, tehát intézkedni nem tudnak és nem is fognak.
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Üdv...
    erről az oldalról nem lehet a játékba belépni..
    A belépő adatok beírása után állandóan azt írja ki, hogy FRISSÍTSD AZ OLDALT..
    köszönettel tengerszem.
  • szoke2 (HU1)szoke2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Talan,felmondott az itteni moderator,akkor minek is a forum?
  • Viki-ranch (HU1)Viki-ranch (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Édith-kert! Miért nem lehet a mélytengeri halászatnál, felszerelést venni, miért nincs magyar nyelvű leírás az új halászathoz, a videóbó l semmi nem derül ki. SoS váaszt szeretnék.
    k
  • ali7139 (HU1)ali7139 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    Már megint nem lehet belépni !!!!!!!
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    üdv...nagyon lelassúlt a játék...nehézkes a belépés..így nem könnyű a munka...köszönettel tengerszem
  • gyurmusz (HU1)gyurmusz (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    túl lassú minden !!!!!
  • zsiga111 (HU1)zsiga111 (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Az a problémám,hogy nem tudok ültetni,szerintem már megint el csesztetek valamit?????????
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Az a problémám,hogy nem tudok ültetni,szerintem már megint el csesztetek valamit?????????

    Én? MI mindannyian, rajtad kívül??? És ezt Te honnan veszed? Mi közöm van nekem/nekünk a felmerült hibához? Itt rajtad kívül csak olyan játékosok vannak, akik csak játszani tudnak. Nem övék a rendszer, nincs jogosultságuk programozni a GGS rendszerében, még csak moderátor sincs közöttünk, aki tudná a központnak a felmerült hibát továbbítani. Ha valaki itt valamit elcseszett - ahogy Te említetted -  az kizárólag csak TE lehetsz. Szóval kapd magadat össze és tegyél rendet a rendszerben, de főleg magadban! Ne halogasd! Minél előbb, annál jobb.
  • bigalex8 (HU1)bigalex8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Sziasztok!

    Nem tudom, nálatok mi a helyzet, nekem hol megjelennek a tojások, és a csokinyulak, hol eltűnnek.
    Most pl. elkezdtem az első farmon...meglett minden tojás, továbbmentem. Ott azonban kiírta, hogy micsoda szégyen, mert nem találtam meg az összes tojást, de megvehetem nagyon sok aranyért, stb....mintha valóban vége lett volna a játéknak, holott most kezdődött.

    Már frissítettem többször, ugyanez a helyzet. Nincsenek nyulak és tojások.
    :(
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Nem vagy egyedül. Én is így jártam. Szerintem valamit eltoltak a programozók. vagy - esetleg - az a fránya vírus oda is betelepedett. :) Majd csak rendbe teszik. Ha meg nem, ettől nem fog a világ összedőlni.
  • verus63 (HU1)verus63 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok!
    Nálam is eltüntek a tojások  :(  2 darabot tudtam begyűjteni  :)
  • bigalex8 (HU1)bigalex8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Értem...és köszönöm!

    Én is úgy gondolom, hogy rájönnek, hogy nem jó, s javítják.
    :)

    Persze! Nem létkérdés, ez csupán egy játék.
    Szóval igazad van, nem fog összedőlni a világ.
    :)
  • tüneményes (HU1)tüneményes (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Tájékoztatásul !
    Big Farm üzenete:
    " Helló Farmers, az esemény kezdete után észlelt váratlan hiba miatt úgy döntöttünk, hogy egy ideig inaktiváljuk az eseményt. Megpróbáljuk az eseményt a lehető leggyorsabban elindítani. Nagyra értékeljük megértését és elnézést kérünk a kellemetlenségért. Kérjük, maradjon velünk! " 



  • MariannaGamer (HU1)MariannaGamer (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Sziasztok! Nekem ugyanez játszódott le ma délelőtt. Eltűntek a csoki nyuszik és a tojások is, amiket felszedtem. Megjelent az utolsó lehetőségként megnevezett ablakocska, hogy nem gyűjtöttem elegendő tojást és jó sok farmaranyért megvehetem  a nyereményt. Nyilván erre nem kattintottam rá, de azóta eltűnt az event minden tartozéka. Ha jól látom, akkor  sokunknál ugyanez történt. Sajnálom a dolgot, mert jól indult a játék. Biztosan hamarosan kijavítják a hibát. Kitartást mindenkinek!!  :)
  • inf3ct3d (HU1)inf3ct3d (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Nem számolja a tojásokat miért, szövi farmon leszedtem a nyolcat és csak 7-et számolt, 290 aranyért em fogok tojást venni.
  • Bartos471 (HU1)Bartos471 (HU1) HU1 Bejegyzések: 14
    Aranyhal mentésnél állandóan pirosodik a zsinór és elszakad, miéert nem lehet ezt kijavít ani nem először fordul elő >:)>:)
  • Borsalino (HU1)Borsalino (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Aranyhal mentésnél állandóan pirosodik a zsinór és elszakad, miéert nem lehet ezt kijavít ani nem először fordul elő >:)>:)


    szia, ez nem technikai, hanem taktikai hiba :) Gyenge a felszerelés hozzá gondolom. Nekem is piros, mert kezdő cuccaim vannak de ügyesen ki lehet fogni őket.

  • Kriszta0601 (HU1)Kriszta0601 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Valami oknál fogva nem tudok lovat berakni a faluban lévő lovasrétre.
  • joley (HU1)joley (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    frissitettem az edget erre eltünt a farmom
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    joley (HU1) mondta:
    frissitettem az edget erre eltünt a farmom

    Szia!

    Nem lehet, hogy a BEJELENTKEZÉS helyett egy új játék indítását (REGISZTRÁLÁS) ajálnlotta fel? Ha ott váltassz, akkor újra be lehet jelentkezni, nem kell regisztrálni ismét. Egy farmnévvel csak egy farm lehet. Ha van már, foglalt, akkor kell(ene) újat regisztálni.
  • Aira (HU1)Aira (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok!
    Nem kis bosszúsággal tapasztaltam a mai rendszerleállást, mert pont benne voltunk a csapattal egy 2 órás falukihívásba! Amit termeltünk a játék vége előtt kb. fél órával, már nem tudtuk betenni, mert leállt a rendszer! Visszatéréskor semmi jelzést nem kaptunk (sem én, sem csapattársaim) mennyi pontot kaptunk, sót, nem is láttam, hogy megkaptam volna az addig elért pontokat! Így nem lehet játszani, hogy hol keménymunka közben, hol a kihívásoknál áll l a rendszer! Értem én, hogy a frissítések fontosak, de az időzítések nem a legjobbak (az elveszett pontokról már nem is beszélve)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt