Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok

Érdeklődés

Szeretném meg tudni hogy vásároltam a bajnoksági érméért  egy őszi tehénistállót és  őszi termőföldet és nem kaptam meg miért???? 

Hozzászólások

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Szeretném meg tudni hogy vásároltam a bajnoksági érméért  egy őszi tehénistállót és  őszi termőföldet és nem kaptam meg miért???? 
    hali
    amiket vettél azok mind kinézetek, a meglévő földre és istállóra tudod ráhelyezni őket akkor amikor azok nincsenek használatban
    katt az földre/istállóra és megjelenik a körmenű, akk vidd a kurzort a bővitésre majd megjelenik 1 festékes vödör arra katt rá, majd a köv. ablakban rá tudod helyezni a kinézetet
  • manóka00 (HU1)manóka00 (HU1) Bejegyzések: 12
    Nekem van 2 farmom. Szeretném megkérdezni, hogy miért nem kapok belépéskor ezen a farmomon dollárt, aranyat stb., ez az 5 napos ajándék amikor belépünk? A másik farmomon mindig kapok. Nem értem.
  • manóka00 (HU1)manóka00 (HU1) Bejegyzések: 12
    Nekem van 2 farmom. Szeretném megkérdezni, hogy miért nem kapok belépéskor ezen a farmomon dollárt, aranyat stb., ez az 5 napos ajándék amikor belépünk? A másik farmomon mindig kapok. Nem értem.

  • manóka00 (HU1)manóka00 (HU1) Bejegyzések: 12
    Nekem miért nem válaszól senki?
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    Nekem miért nem válaszól senki?


    Szia!

    Hááát ezt a supporttal kéne lebeszélned de ha megtudják hogy 2 farmod van (multizol) nem lesz egy sem.

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Nekem miért nem válaszól senki?
    Amikor valaki regisztrál EBBE a játékba, akkor - függetlenül attól, hogy elolvasta-e a felhasználói szerződés szövegét - vállalja azt, hogy csak EGY farmja lesz. Ha egy helyről (IP-cím) valaki több farmot gondoz, annak az összes farmját törlik. Akár tetszik, akár nem. Nem biztos, de nagy az esély rá. Erre felhívni a support figyelmét, ahogy fodorme is jelezte fent, tényleg nem jó ötlet. De lehet próbálkozni. (A multizás azt jelenti, hogy valaki több farmmal játszik egy helyről.) Így az is kockáztatja a farmját, aki "besegít" a szövetkezetben bárkinek. AZ is tilos, mert az is multizás. De mindenki maga dönti el, hogy kockáztat vagy sem.
  • manóka00 (HU1)manóka00 (HU1) Bejegyzések: 12
    Nekem miért nem válaszól senki?
    Amikor valaki regisztrál EBBE a játékba, akkor - függetlenül attól, hogy elolvasta-e a felhasználói szerződés szövegét - vállalja azt, hogy csak EGY farmja lesz. Ha egy helyről (IP-cím) valaki több farmot gondoz, annak az összes farmját törlik. Akár tetszik, akár nem. Nem biztos, de nagy az esély rá. Erre felhívni a support figyelmét, ahogy fodorme is jelezte fent, tényleg nem jó ötlet. De lehet próbálkozni. (A multizás azt jelenti, hogy valaki több farmmal játszik egy helyről.) Így az is kockáztatja a farmját, aki "besegít" a szövetkezetben bárkinek. AZ is tilos, mert az is multizás. De mindenki maga dönti el, hogy kockáztat vagy sem.
    Köszönöm a válaszotokat. Valami ilyesmire gondoltam, hogy most az új céggel egyesűlve jobban figyelnek. De nagyon sok ismerősöm van akinek még több is van. Én 5 éve játszok így. Soha nem volt gondom. De ez a cég egyesűlés odakint már más lesz. Mégegyszer köszönöm a válaszotokat.
  • manóka00 (HU1)manóka00 (HU1) Bejegyzések: 12
    Nekem miért nem válaszól senki?


    Szia!

    Hááát ezt a supporttal kéne lebeszélned de ha megtudják hogy 2 farmod van (multizol) nem lesz egy sem.


    Nekem miért nem válaszól senki?


    Szia!

    Hááát ezt a supporttal kéne lebeszélned de ha megtudják hogy 2 farmod van (multizol) nem lesz egy sem.

    Nekem miért nem válaszól senki?


    Szia!

    Hááát ezt a supporttal kéne lebeszélned de ha megtudják hogy 2 farmod van (multizol) nem lesz egy sem.

    Nekem miért nem válaszól senki?


    Szia!

    Hááát ezt a supporttal kéne lebeszélned de ha megtudják hogy 2 farmod van (multizol) nem lesz egy sem.


  • manóka00 (HU1)manóka00 (HU1) Bejegyzések: 12
    Nekem miért nem válaszól senki?


    Szia!

    Hááát ezt a supporttal kéne lebeszélned de ha megtudják hogy 2 farmod van (multizol) nem lesz egy sem.

    Nekem miért nem válaszól senki?


    Szia!

    Hááát ezt a supporttal kéne lebeszélned de ha megtudják hogy 2 farmod van (multizol) nem lesz egy sem.

    Nekem miért nem válaszól senki?


    Szia!

    Hááát ezt a supporttal kéne lebeszélned de ha megtudják hogy 2 farmod van (multizol) nem lesz egy sem.

    Jaj neharagudj  nem tudom mi van valóban. De Köszönöm, hogy válaszóltál.
    Egyszer megnyomtam az idéz szót és pörgött itt minden. Bocs meglepődtem én is.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066

    Szia!

    Hááát ezt a supporttal kéne lebeszélned de ha megtudják hogy 2 farmod van (multizol) nem lesz egy sem.

    Hali
    tudom már nem aktuális a téma, de én most néztem be ebbe a topikba dee
    ez nem egészen igy van

    ha vkit elkapnak h multizik, akk kap mélbe értesitést, ahol felsorolják neki az összes multiját és kap 1 lehetőséget h  egy farmot választhat amelyikkel tovább akar játszani, a többit törlik
  • tanyasi böske (HU1)tanyasi böske (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Szia, érdeklődöm, hogy miért nem kaptam meg a 187000 aranyat /10e ft-ért/ a prime timeben,  rendesen 87000 aranyat ad. Hol a 120%. 
    Volt már kétszer is, hogy nem kaptam meg a vásárolt aranyat. Szomorú vagyok, mert lehúzásnak tartom.
    köszi böske
  • tanyasi böske (HU1)tanyasi böske (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    :'( VALAKI OLVASSA EZEKET A BEJEGYZÉSEKET? ANNYIT MEGÉRDEMELNÉNK, HOGY REAGÁLTOK RÁ? SZERETEM EZT A JÁTÉKOT, DE NEM FOGOK RÉSZTVENNI A JÁTÉKOKBAN, VÁSÁRLÁSOKBAN
     :'( 
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    :'( VALAKI OLVASSA EZEKET A BEJEGYZÉSEKET? ANNYIT MEGÉRDEMELNÉNK, HOGY REAGÁLTOK RÁ? SZERETEM EZT A JÁTÉKOT, DE NEM FOGOK RÉSZTVENNI A JÁTÉKOKBAN, VÁSÁRLÁSOKBAN
     :'( 
    szia
    ez egy fórum és ezeket a bejegyzéseket ugyanolyan játékosok olvassák, mint Te.mi ezügyben nem tudunk segiteni. itt már nincs moderátor, szóval ha nem kaptad meg az aranyadat azt jelezned kell a supportnak angolul vagy az oldalon felsorolt nyelvek bármelyikén, (magyar support nincs)
  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Biztos, hogy aranyat kellene adjon ebben az esetben? Néha én is összekeveredek, már volt, hogy elnéztem és dollárt adott még bónusznak. Nem aranyat. Jól nézd meg az ajánlatot, mert becsapós.

    bkatica
  • CrazyMárk (HU1)CrazyMárk (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Sziasztok,el kellene adnom 540 gyümiízű cukorkát,na de hol?Az újítás után már sehol nem találom a raktárban,ill a raktárt sem találom.Előre is köszi,Márk
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    szia...a gyümölcs ízű cukorkát az édességfarm-nál tudod eladni...Ott a csürre kel kattintani...ott találod meg......tengerszem
  • Alíz24 (HU1)Alíz24 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok!

    Nagyon megtetszett egy dísztárgy ami a fórumon elérhető. Kerestem, de sehol nem találom. Tudja valaki hogy lehet hozzá jutni? 
     Alíz
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Segítséget szeretnék kérni!Nem találom a lovas új dolgok leírását! Köszi a segítséget!
  • CrazyMárk (HU1)CrazyMárk (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Sziasztok,nekem is az a problémám,hogy nem találok ismertetőt az új lovasrétes játékhoz!Előre is köszi,sikeres játékot!
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok,nekem is az a problémám,hogy nem találok ismertetőt az új lovasrétes játékhoz!Előre is köszi,sikeres játékot!

    Teréz (HU1) mondta:
    Segítséget szeretnék kérni!Nem találom a lovas új dolgok leírását! Köszi a segítséget!
    Sziasztok!Kategóriák, onnan Tippek és Trükkök, az alatt van az Új fajta lovi alatt Bourges iromány teljesen jól érthető!

  • raidon ryuuraidon ryuu HU1 Bejegyzések: 5

    Szia!

    Hááát ezt a supporttal kéne lebeszélned de ha megtudják hogy 2 farmod van (multizol) nem lesz egy sem.

    Hali
    tudom már nem aktuális a téma, de én most néztem be ebbe a topikba dee
    ez nem egészen igy van

    ha vkit elkapnak h multizik, akk kap mélbe értesitést, ahol felsorolják neki az összes multiját és kap 1 lehetőséget h  egy farmot választhat amelyikkel tovább akar játszani, a többit törlik
    Tisztelettel hozzászólnék :)

    Sziasztok


    Ebben a témában egy Informatikus-Csapatról meg világcégek sok-diplomás szakértőiről beszélünk .
    Tökéletesen kizárt lehetőség egy egész farmot , IP-t , profilt véletlenül figyelmen kívül hagyniuk .
    Mi itt csak azt , annyit , és ott csinálhatunk amit ők akarnak . Semmi többet , de kevesebbet se .
    A Hungária Támogatásnak is csak az a dolga , amit az anyavállalat elvár , jóváhagy , enged , elnéz , stb .
    A belépési arany kifizetésének késése régi lerágott öreg téma csontja ,
    viszont egyszer biztos megkapod .
    Egyéb ötletek [nokom] piszkozat mentve :D

    Multizás ? :D az meg itt mi a tüdő :D
    Ez legalább akkora sujtás az agyra mint a szövetkezetek fúziója :D
    Fúzió = beolvadás - na ez viszont igazi Multi Firm-es tulajdonság .
    " Multizás " = ? - Még nem láttam ebben a játékban olyan csapatot ahol lehetne MultiTask-et tolni :D

    Szóval tetszik a játék :)
    De ezen a multizás dolgon azért még gondolkozzunk kicsit .
  • raidon ryuuraidon ryuu HU1 Bejegyzések: 5

    Ja .. és ritka az olyan

    belépési ajándéksor ahol ne lenne

    2O - 4O goldino
    Mit szeressek még ezen kívül ?
    TökIngyen megkapod amit a pénzes , csak később

    Türelem Rózsát Terem

  • Mamica (HU1)Mamica (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    Sziasztok, Hol tudok szerezni obszidián köveket ? Üdv : Mamica
  • Mamica (HU1)Mamica (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    Hol tudom megnézni az utalványkupon kódját ?
  • Mamica (HU1)Mamica (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    Csak azt szeretném megtudni, miért mindig a legmagasabb szintű játékosokkal vagyok össze rakva a küldetések ideje alatt. Én így nem tudok érvényesülni soha. Köszönöm. Mamica 

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt