Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Legutóbbi frissitessel kapcsolatban

Sziasztok! Segítségeteket kérem!
Nem találom az új csűr listájában a cukorka farm termelt árukat.
A tematikus jutalmat nem tudom felvenni ,(pl:legutóbbi hóembert) azonnal inaktívvá válik,aztán eltűnik.
Köszönöm!

Hozzászólások

  • Borika47 (HU1)Borika47 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Sziasztok!  A jót  kár volt elrontani  /CSÜR/  nehezen lehet megtalálni a terményeket . Ennél sokkal jobb volt az előző.   A keresőgombbal csak le fel ugrál   áttekinthetetlen
     borika 47
  • sznita (HU1)sznita (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok!
    A legutóbbi frissítés miatt nem töltődnek a farmok, nyíl helyett egy vonal van. Nem azt szedi le amit szeretnék.Lassú, most a szövi versenynél ez nagyon befolyásolja az eredményt. Amit ültetek nem látszik és sorolhatnám. Nagyon szomorú , h minden frissítésnél valami mindig elromlik, de ez nálam most a csúcs. A játék most nem nyugtat, hanem idegesít. Szeretnék érdeklődni ezt mikor fogják javítani. Köszönöm Gabi197
  • bori56bori56 HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni miért nem lehet minden édesség farmon eladni a termékeket van olyan farm ahol vissza állították a régi csűrt miért nem állították vissza mindenhol?
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    sznita (HU1) mondta:
    Sziasztok!
    A legutóbbi frissítés miatt nem töltődnek a farmok, nyíl helyett egy vonal van. Nem azt szedi le amit szeretnék.Lassú, most a szövi versenynél ez nagyon befolyásolja az eredményt. Amit ültetek nem látszik és sorolhatnám. Nagyon szomorú , h minden frissítésnél valami mindig elromlik, de ez nálam most a csúcs. A játék most nem nyugtat, hanem idegesít. Szeretnék érdeklődni ezt mikor fogják javítani. Köszönöm Gabi197

    bori56 mondta:
    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni miért nem lehet minden édesség farmon eladni a termékeket van olyan farm ahol vissza állították a régi csűrt miért nem állították vissza mindenhol?
    Sziasztok!

    Mivel itt csak olyan játékosok vannak, mi Ti, senki nem tud helyettetek intézkedni. Javasolom, hogy kérdéseitekkel forduljatok a Support felé, de ne magyarul, mert ott senki nem érti a mi nyelvünket! Angol, német, francia, spanyol, orosz stb lehet, csak magyar ne.
  • Melnda (HU1)Melnda (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Szervusztok !!  a most  felrakott  faluvásár  miatt nem lehet  learatni sem elvetni a terményt  mi az oka ???  nagyon lassú  5 x 6 szor  rá kell kattintani de akkor sem müködik. 2020, 02,24   Üdv  melnda

  • inf3ct3d (HU1)inf3ct3d (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Mi van itt ma alig lehet belépni, állandóan a support jelenik meg, mi ez már megint
  • tengerszem (HU1)tengerszem (HU1) HU1 Bejegyzések: 58
    Figyeli valaki a játékot? dél óta nagyon lassú a játék.....jó lenne ha nem verseny alatt történne ilyen...tengerszem
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    Sziasztok! Állandó probléma amikor a faluvásár van, hogy nagyon lassú és ehhez még jön hogy ilyenkor van karbantartás is. Miért nem lehet előtte elvégezni a karbantartást?Rossz időzítés, rossz módszer!
  • zsiga111 (HU1)zsiga111 (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Állandóan vissza dob a játék a kezdő oldalra, a tojásokat nem lehet leszedni, és a lovas versenyt jól elintéztétek ,látszik megint karbantartás volt.
  • Noelle (HU1)Noelle (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Iszonyat élvezhetetlen a játék,valami nem stimmel a tojások körül,mert amint rákattintok,azonnal belassul az egész,minden tojás után kénytelen vagyok újratölteni az oldalt. Én elhiszem,hogy muszáj a sok újítás,de azért így szétbarmolni azt ami eddig jó volt,tényleg külön egzakt tudomány lesz itt lassan. Az pedig ,hogy az ember azért jön ide ,hogy játsszon,lassan el lehet felejteni. Többet esz a fene az idegtől,mert semmi nem akar működni,mint amennyire szórakoztat.  >:)
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Noelle (HU1) mondta:
    Iszonyat élvezhetetlen a játék,valami nem stimmel a tojások körül,mert amint rákattintok,azonnal belassul az egész,minden tojás után kénytelen vagyok újratölteni az oldalt. Én elhiszem,hogy muszáj a sok újítás,de azért így szétbarmolni azt ami eddig jó volt,tényleg külön egzakt tudomány lesz itt lassan. Az pedig ,hogy az ember azért jön ide ,hogy játsszon,lassan el lehet felejteni. Többet esz a fene az idegtől,mert semmi nem akar működni,mint amennyire szórakoztat.  >:)
    Szia!
    Nekem nem lassú a játék, igaz én rendszeresen takarítom a gépemet. Frissítek, törlöm a felesleget, a sütiket, amik nagyon le tudják a játékot lassítani. Aztán a központban is lehet bármi, még hiba, hibák is. Én azért javasolok egy alapos takarítást a számítógépen. Ártani nem árt, csak hasznot hozhat.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt