Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Sziasztok!

A jéték folyamán tudok e nevet,illetve email cimet változtatni?

Hozzászólások

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    igen

    irni kell a supportnak, ezügyben, és nem magyarul, mert nincs magyar ügyfélszolgálat, hanem az oldalon felsorolt nyelvek valamelyikén.

    a felhasználónév megváltoztatása viszont nem ilyen egyszerű, azt nem változtatják meg olyan könnyen mint a mél cimet, a felhaszn.név csak nagyon indokolt esetben változtatható 1. eset ha zaklatnak, 2.eset, ha a polgári neveddel regisztráltál.
  • rózsa290354 (HU1)rózsa290354 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok Szeretnék tippeket kérni mert mindig jobban el megy a kedvem a játéktól még nem rég kezdtem a játékot 29 szint de mindig minuszos vagyok jó sokat dolgozom és rögtön el is megy persze azt tudom ,hogy vásárolni kellene jó sok aranyat saját pénzen amit én sajnos nem tudok  ezét azt kérdezem érdemes e folytatni vagy van valami trükk hogy lehet fojtatni hogy ne menjen el a kedvem  köszönöm ha van jó tanács !
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Sziasztok Szeretnék tippeket kérni mert mindig jobban el megy a kedvem a játéktól még nem rég kezdtem a játékot 29 szint de mindig minuszos vagyok jó sokat dolgozom és rögtön el is megy persze azt tudom ,hogy vásárolni kellene jó sok aranyat saját pénzen amit én sajnos nem tudok  ezét azt kérdezem érdemes e folytatni vagy van valami trükk hogy lehet fojtatni hogy ne menjen el a kedvem  köszönöm ha van jó tanács !

    Szia!

    Benéztem a farmodra és a szövid tagjainak a farmjaira is. Elkeserítő amit láttam. A többieknél mindenhol van a munkások boldogságát emelő tárgy kirakva, de Nálad egy darab sem. Ha a dolgozók boldogságát nem növeled meg, akkor a termelés pokolian sokba fog kerülni, a bevételed nem fogja fedezni a kiadásokat. Így előre jutni nem lehet. Azt viszont nem értem, hogy a szövi tagjai miért nem figyelmeztettek erre Tégedet? Ennyire nem figyeltek egymásra?
    Javaslataim:
    1. Sürgősen tegyél ki minél több boldogságot adó tárgyat. Ehhez helyre lesz szükség, de muszáj lesz kiraknod őket, hogy javítsad a dolgozók boldogságát. Végső esetben még akár le is kell bontani héhány épületet.
    2. Ha anyagilag kezdesz rendbe jönni, - de csak ha a dolgozók boldogsága már jelentősen emelkedett - akkor javaslom, hogy a második farmrészt kezd el fejleszteni (ínyenc), majd ha lehet, akkor a harmadikat is (virágos). A pénzt ezeken lehet megtermelni, a fő farmon nem.
    3. Amíg nincs elegendő pénzed, nem érdemes lovizni, de főleg nem szigetezni, mert azok sokba kerülnek.
    4. Amint lesz lehetőséged horgászni, akkor meg kellene csinálni Oleg feladatsorát és azt követően elkezdeni a mélytengeri halászatot, mert a pénzt igazából OTT lehet rendesen keresni. Ahhoz a hajóépítő műhelyt kell fejleszteni. Az is szintfüggő. Aztán szintén ezzel van összefüggésben, hogy az öbölben lehet készíteni termékeket, amiket jó áron el lehet adni.

    A legfontosabb a dolgozók boldogságát emelni!!!

    Remélem sikerült visszadni a kedvedet a játékhoz.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt