Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Szövetkezet Szövetkezet bemutatkozások

gizus66

Sziasztok! Tagokat keresünk , kicsi , ámde barátságos szövetkezetünkbe ! Ha úgy gondolod hogy szívesen csatlakoznál szeretettel várunk .
Nem vagyunk már fiatalok, de nagyon szeretünk játszani!

Szövetkezet: gizus66

Hozzászólások

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    te jó ég....
    ezt  pontosan 7x irtad le és 3 alkalommal új topicot nyitottál ugyanennek a szövegnek

    kérlek, nem kell ennyi topikot nyitni, egy is elég és a szövikeresés dumát is elég egyszer leirni, külonben igy ez a sok topik már a fórum szemetelésének minősül...

    sajnos már nincs moderátorunk, igy nincs aki rendet tegyen itt. igy is elég sok a felesleges topik és ez gáz , ha még tőbb új topikot nyitotok ugyanannak a dumának még nagyobb gáz lesz.
  • Ócsai Vivien (HU1)Ócsai Vivien (HU1) HU1 Bejegyzések: 14
    Akkor majd , ha lesz moderátor akkor majd Ö szöl hogy ne írjam ki! 
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Akkor majd , ha lesz moderátor akkor majd Ö szöl hogy ne írjam ki! 
    ha lenne moderátor ő is ugyanezt  mondta volna mint én
    tessék fórum szabályzat
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/hu/discussion/138846/forum-iranyelvek-forum-szabalyzat

    am nem arról van szó h nem lehet semmi kiirni, hanem arról, h nem 100x nyitni ugyanannak a beszélgetésnek új topikot és ezek után még  jó pár másik topikba is ugyanazt kommentelni..


  • Ócsai Vivien (HU1)Ócsai Vivien (HU1) HU1 Bejegyzések: 14
    szerkesztette ezt: 14.02.2020
    De ezt még mindig nem a moderátor írta nekem sajnos csak te :smiley:
    Leírom ismet mert létom vannak szövegértési nehézségeid
    Majd , ha lesz moderátor és neki nem tetszik,  majd Ö ír nekem :smiley:
    Jó bosszankodást 

    UI: Sziasztok! Tagokat keresünk , kicsi , ámde barátságos szövetkezetünkbe ! Ha úgy gondolod hogy szívesen csatlakoznál szeretettel várunk .
    Nem vagyunk már fiatalok, de nagyon szeretünk játszani!

    Szövetkezet: gizus66

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 15.02.2020
    :D:D:D Úgy látom még mindig nagy az értetlenség.
    Igen én is mondtam mert valamennyire ismerem a fórum szabályzatot.
    Be is linkeltem neked, de gondolom egy sort nem olvastál el belőle, ebből következik, h még mindig nem látod be, h tévedtél.
    A fórum szabályzat nem az én fejemből pattant ki és még csak nem is a korábbi moderátorok fejéből, hanem a GGS alkotta. És minden moderátor ez alapján kell(ene) eljárjon.
    Tessék, akkor idézem az általad (ja nem, vannak még rajtad kívül páran :D) be nem tartott részét:
    Figyelmeztetések, időleges, végleges kizárások okai 

    • Spam, offtopic. Ide tartoznak:
      • Ugyanolyan, vagy hasonló tartalmú hozzászólások több helyen közzététele.

      • Beszélgetések indítása több alfórumban ugyanolyan vagy hasonló tartalommal.

    UI "szemetelj" csak tovább nyugodtan, úgysincs hivatalos moderátor aki figyelmeztessen vagy adjon egy kis büntit, szerencsés vagy.

    És ja ezzel a vitát befejeztem, a továbbiakban nem óhajtok részt venni benne.
    Post edited by SestriPlayer (HU1) on
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    De ezt még mindig nem a moderátor írta nekem sajnos csak te :smiley:
    Leírom ismet mert létom vannak szövegértési nehézségeid
    Majd , ha lesz moderátor és neki nem tetszik,  majd Ö ír nekem :smiley:
    Jó bosszankodást 


    Szia!

    Tudod, én sem vagyok már fiatal, maholnap betöltöm a hatvannyolcadik életévemet. Van egy régi angol mondás, miszerint: Az az igazi úriember, aki ha egymaga van a lakásában, akkor is úgy viselkedik, mintha társaságban lenne. Sajnos rólad ez nem mondható el. Nem azért, mert nem vagy - a neved  alapján - férfi, hanem mert nem úgy viselkedsz, ahogy elfogadható lenne. Ha nincs is moderátor, azért még a közösség szabályait, akár írottak, akár íratlanok, illene betartani. Egy joggal, lehetőséggel lehet élni, de lehet visszaélni is. Te most visszaélsz ezzel a lehetőséggel. Tudod, bár engem is zavar, ha valaki - nem szándékosan - követ el hibát, de ha valaki Csak azért is, mert én úgy akarom! módon teszi azt, az tetszik, nem teszik önmagáról állít ki egy bizonyítványt. Én a helyedben nem lennék annyira büszke erre.

    Kérlek, ha lehet, tartsd be ezeket a nagy többség által elfogadott "szabályokat"!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt