Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Hibák

SZIASZTOK! MIÉRT VAN AZ ,HOGY MOSTANÁBAN SEMMI AJÁNDÉK NINCS .ÉN LEGALÁBBIS  SEMMIT NEM KAPOK  CSAK INDÍTOM A FARMOM ,A HALAK MENNYISÉGE A FELE A GAZDALIGÁBAN TEGNAP AZ ELSŐ VOLTAM ,MA A MÁSODIK ,ÉS SEMMIT SEM KAPTAM .A VILÁGBAJNOKSÁG SINCS! CSAK NÁLAM VAN?VAGY CSAK VELEM SZÓRAKOZIK  VALAKI? VAGY AZ BÁNTJA SZEMÉT VALAKINEK HOGY HALADOK? MOST SEM VAGYOK TÖBBET ITT MINT ELLŐTTE!

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 31.01.2020
    SZIASZTOK! MIÉRT VAN AZ ,HOGY MOSTANÁBAN SEMMI AJÁNDÉK NINCS .ÉN LEGALÁBBIS  SEMMIT NEM KAPOK  CSAK INDÍTOM A FARMOM ,A HALAK MENNYISÉGE A FELE A GAZDALIGÁBAN TEGNAP AZ ELSŐ VOLTAM ,MA A MÁSODIK ,ÉS SEMMIT SEM KAPTAM .A VILÁGBAJNOKSÁG SINCS! CSAK NÁLAM VAN?VAGY CSAK VELEM SZÓRAKOZIK  VALAKI? VAGY AZ BÁNTJA SZEMÉT VALAKINEK HOGY HALADOK? MOST SEM VAGYOK TÖBBET ITT MINT ELLŐTTE!
    kedves Piroska!
    valszeg csak veled szórakozik valaki :) túl gyorsan haladsz :)))
    még soha... egyetlen egy pozitív beírást nem láttam általad
    bár valszeg velem van a hiba :#

  • .noni. (HU1).noni. (HU1) HU1 Bejegyzések: 53
    Liz65 (HU1) mondta:
    SZIASZTOK! MIÉRT VAN AZ ,HOGY MOSTANÁBAN SEMMI AJÁNDÉK NINCS .ÉN LEGALÁBBIS  SEMMIT NEM KAPOK  CSAK INDÍTOM A FARMOM ,A HALAK MENNYISÉGE A FELE A GAZDALIGÁBAN TEGNAP AZ ELSŐ VOLTAM ,MA A MÁSODIK ,ÉS SEMMIT SEM KAPTAM .A VILÁGBAJNOKSÁG SINCS! CSAK NÁLAM VAN?VAGY CSAK VELEM SZÓRAKOZIK  VALAKI? VAGY AZ BÁNTJA SZEMÉT VALAKINEK HOGY HALADOK? MOST SEM VAGYOK TÖBBET ITT MINT ELLŐTTE!
    kedves Piroska!
    valszeg csak veled szórakozik valaki :) túl gyorsan haladsz :)))
    még soha... egyetlen egy pozitív beírást nem láttam általad
    bár valszeg velem van a hiba :#
     


    Kedves Liz!

    Piroska csak írni tud.(tud? :/)

    Olvasni nem. ;)  

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    .noni. (HU1) mondta:
    (tud? :/)
    Hali
    na itt a pont. Nem tom ti hogy vagytok vele /lehet velem van a baj és  szövegértelmezési problémáim vannak/ de sokszor nem értem h mit ir vagy akar mondani. :( Én többx válaszolgattam neki, irtuk többen is h forduljon a problémáival a supporthoz
    de ha ebben a formában tárná a support elé kötve hiszem h egyáltalán értenének belőle valamit, sokszor én se értem mi a baja nemhogy a support megértse pláne angolra forditva
    valószinűleg nem ismeri elég jól a játékot, nem ismeri melyik serkentő, duplázó mire jó,  stb csinál vmit amivel elhasznál vmit, nem érti mi történt és akkor jön ide háborogni. íme egy példa
    Én most szar 67 kg cseresznye véget nem kaptam meg a szövetkezeti pontot ,mert a duplázó csak elvette az aranyam.
    jár a keksz annak aki megfejti, h itt vajon mit csinálhatott, milyen duplázót használt vagy vett , stb Ez nekem mission impossible, de lehet velem van a baj. És ez csak 1 pálda a sok közül..

  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Sziasztok!

    Szerintem meg nem lehetetlen küldetés. (Hej, de régen volt AZ A játék!) Csak úgy kell(ene) gondolkodni, hogy az agyad nagy részét kiveszed és eldobod. Akkor van esély arra, hogy felemelkedj olyan nagyon magas intellektuális szintre, hogy a kérdést megértsed. Másik lehetőség, hogy erős kábítószerrel "kezeled" magadat és a nirvána közeli állapotban megvilágosodsz.

    Függetlenül bármitől és bárkitől - senkit nem akarok megsérteni és bántani - sokszor eszembe jut egy volt középiskolai tanárom jó tanácsa még a múlsz század hatvanas éveiből.
    Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert a végén még téged is annak tartanak!
    Bölcs mondás. Ő már több évtizede távozott körünkből. Én közben bölcs ugyan nem lettem, de vén trotty igen. Viszont ezt az időt is meg kellett érni. Nem mindenkinek sikerült az ismerőseim, barátaim közül. Nekem szerencsém volt. :) Vagy nem. Nézőpont kérdése.

    Szívesen segítek bárkinek, ha tudok. De ha valaki csak azért jön ide, hogy: Nemérdekelmitmondanakakkorisaztcsinálokamitakarok! nos olyankor inkább csak olvasok és hallgatok. Néha somolygok az értetlenségen. De bántani senkit nem áll szándékomban..
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Nekem sem áll szándékomban bántani senki se, a fenti kommentet se szívesen írtam meg..valszeg Piroskának nem fog tetszeni (sajnálom)
    Én is mindenkinek próba segiteni , hiszen  nem mindenki keni-vágja ezt a játékot és neki is próbáltam segiteni az olyan kérdéseknél ahol nagyobb eséllyel ki lehetett találni h mi a probléma. Ez a fórum erre való, viszont Piroska átlépett már egy bizonyos határt. A minap 3 kül. topikban láttam ugyanazt a kérdést tőle, és ez megy már hónapok óta, ugyanazt a kérdést felteszi 100x és mindegyiknek új topicot nyit. Az új topicok nyitogatása már régi téma ezt rajta kivül sokan mások is megtették és megteszik,úgyhogy nekem nem ezzel van a problémám, hanem azzal h mindegyik topikban ugyanaz a kérdés van, ugyanaz, nagyon türelmetnen és ez nem jó. Az egész fórum tele van már spammelve az alapos vagy alaptalan háborgásaival. Most akkor örüljünk ennek vagy ne?Asszem nyugodtan megtehetjük mindkettőt, mert nagyon kihalt már a fórum, legalább jön Piroska és hoz valami életet ide a beirásaival :D A fenti szöveget egy, a falamra irt beirásából idéztem. Sajnos amig nem értjük h mi a baja addig segiteni se tudunk rajta. Hiába irogatja h nem sikerül teljesitenie a projekteket amig egyedül van egy szöviben addig nagy sikerekre nem számithat.
  • Inci55 (HU1)Inci55 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok! 
    Nem tudom van e másnál ilyen jellegű probléma,de ma nem kaptam meg az ajándékaimat a világbajnokságnál! Ez már az elmúlt 1 hétben többször is előfordult!
    Ez központi hiba? Köszönöm a segítséget!
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    SZIA !ÉN  A BELÉPÉSI BÓNUSZOM ,SEM KAPTAM MEG A 200 VÍZET ;MOST AZ ELŐBB NEM TUDOM MI FOLYIK ITT.DE AZT HISZEM ITT EGY PÁR JÁTÉKOSSAL KISZURÁSBÓL VAN SZÓRAKOZVA.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Inci55 (HU1) mondta:
    Sziasztok! 
    Nem tudom van e másnál ilyen jellegű probléma,de ma nem kaptam meg az ajándékaimat a világbajnokságnál! Ez már az elmúlt 1 hétben többször is előfordult!
    Ez központi hiba? Köszönöm a segítséget!
    SZIA !ÉN  A BELÉPÉSI BÓNUSZOM ,SEM KAPTAM MEG A 200 VÍZET ;MOST AZ ELŐBB NEM TUDOM MI FOLYIK ITT.DE AZT HISZEM ITT EGY PÁR JÁTÉKOSSAL KISZURÁSBÓL VAN SZÓRAKOZVA.
    sziasztok
    mostantól mindent manuálisan kell begyűjteni, nem fog a juti értesitő ablak a képetekbe ugrani
    a fulu$-kijelző alatt katt a trófeára, itt tudjátok minden jutalmatokat begyűjteni ill megtekinteni a jutalomértesitéseiteket.
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Szia !Most már rájöttem,csak az baj ,hogy  valaki folyton bitorolja a farmom .most az előbb ki lettem lökve a saját farmomról és kiírta karbantartás folyik,de még nem szedtem össze a terményeket.Ma szó szerint látszott ,hogy az aranyvirágra fáj a foga,

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt