Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Minden eltűnt a farmomról

Minden eltűnt a farmomról!! EZ MÉGIS HOGY LEHETSÉGES?? 94-es szinten vagyok, tegnap bejelentkeztem, meg most is az előbb és azt tapasztaltam, hogy se humusz nincsen, se káposzta, se semmi termés. Csak a dollár és az arany maradt meg. A szardíniát is gyűjtöttem, kb 26.000.000 dollár értékben és az is eltűnt!!! Nem hekkeltem a játékot, és semmi ilyesmit nem csináltam!! AKKOR MÉGIS MIÉRT TÖRTÉNT EZ?????? És visszafogom kapni egyáltalán???

Hozzászólások

  • brazilka80 (HU1)brazilka80 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Legalább négy száz aranyam eltűnt ,egy újra indítás után ! :( Bosszantó ! Vissza kapom valaha !
  • magg (HU1)magg (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Velem is ugyanez történt.Minden eltűnt, de a csűr tele?!
    Nem értem, remélem javítják a problémát!!
  • balogh farm (INT1)balogh farm (INT1) INT1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok másnak is  el tűnt mindene csak a pénz maradt , hogy lehetséges ez vissza kapjuk valamikor

  • HipPetra1 (HU1)HipPetra1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Hát nekem az egész 100-as szintű farmom tűnt el az összes többi területtel együtt.... Másodjára!!!....  :neutral: Tavaly kb. 2 nap múlva elő került :neutral: , jelenleg 1 db 3-as szintű farmom van 3 kemény lakóval  :neutral: -(
  • dred6 (HU1)dred6 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok,nálam is minden eltűnt :(

  • kovikovi67 (HU1)kovikovi67 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    sajnos nálam is ugyan ez a helyzet, eltűntek a termények
  • nap1 (HU1)nap1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Héé-tudja valaki,hogy hova tüntek el a dolgaim a farmomróóól??? MI A FENE FOLYIK ITT???  Se a termés,se növény ültetö magok,se trágya :---semmi!!!! :@:
  • HipPetra1 (HU1)HipPetra1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    A support nem működik. Felesleges rá írni >:) Nagyon sajnálom.... :(
  • HipPetra1 (HU1)HipPetra1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Elnézést, most kaptam a supporttól a választ.  Azt kérik, hogy használjam a magyar servert és győzödjek meg arról, hogy jól regisztráltam-e, és ellenőrizzem a felhasználó nevemet és a jelszavamat. Ez volt az első dolog amit csináltam a múlt héten!!!!!!! Főleg, hogy csak ezzel az egy játékkal játszom, jó pár éve....

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt