Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

hiba jelentés

sziasztok!

miért nem tudom begyüjteni terményeket? vagy általános hibát ir ki, vagy az objektum foglalt ilyen nem szokott lenni, várom válaszotok

köszi

Hozzászólások

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!

    minden lehetséges megoldást leírtunk más bejelentések kapcsán. Nézegesd meg, talán az segít.
  • matepvp (HU1)matepvp (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    sziasztok!
    megint lelassult a játék, és nem tudom  ott elindítani  a   játékot, ahol eddig szoktam, miért?
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok!
    Az én farmomon miért nincs megint semmi?SE MÉRÖ NINCS AMIN LEHET LÁTNI MIT KELL TERMELNI SEM SZERENCSE KERÉK ,SEM VILÁGBAJNOKSÁG .NEKEM MIÉRT NEM JÁR?EZ ÍGY CSAK BOSSZUSÁG!JUST SEM HAGYOM ITT A FARMOM !
    PIROSKA
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Sziasztok!
    Az én farmomon miért nincs megint semmi?SE MÉRÖ NINCS AMIN LEHET LÁTNI MIT KELL TERMELNI SEM SZERENCSE KERÉK ,SEM VILÁGBAJNOKSÁG .NEKEM MIÉRT NEM JÁR?EZ ÍGY CSAK BOSSZUSÁG!JUST SEM HAGYOM ITT A FARMOM !ÉN NEM PLECSNIKET AKAROM GYŰJTENI .EZ PANASZ!!!!!!!!!!HURRÁ A 100.PLECSNI!
    PIROSKA
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    101.PLECSNI!
    EZ ÍGY TISZTA FER JÁTÉK??????,
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
      Tisztelt  ügyfélszolgálat a kővetkező kéréssel fordulok önökhőz !Én már többször jeleztem önőknek ,hogy nálam a játék valamiért nem úgy mükődik .A gazda ligában  hiába is erőlkődöm van ,hogy napokig nem nem kapom meg pontot ,,vagy peddig eltünik a tápom ,nem kapom meg a gyémántot.,Van egy lakóparkom amit megvettem és harmadik szintre bővítettem és nem tudtam belehuzni még egy házat sem.Most már napok óta nincs meg a mérő vagyis a kijelző amin látszik   mit kell termelni ,nincs meg a világbajnokság és hiába van 40 zsetonom nincs szerencsekerék.Ma elkezdtem egy tejes szövetkezeti projektet ,volt 480 hinár trágyám ,amit kaptam, innen-onnan a külömböző ládákban volt.De alig tudtam tejet csinálni,mert volt hogy 80 hínár trágya elment,most akor termeltem 170 trágyát 11 órát ment a malom ,de abból csak 3 istálot tudtam elinditani a többi eltűnt .MIÉRT? Ma már elértem a 100 plecsnit  
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Tisztelt Piroska5954!

    Már többedszer leírtam, hogy ez itt egy FÓRUM, nem az ügyfélszolgálat. Az ügyfélszolgálat a SUPPORT. Ha az ügyfélszolgálattal óhajtasz levelezni, akkor kérlek a SUPPORT-ra írj, de - szintén többedszer írom le - ne magyarul! 
  • piroska5954 (HU1)piroska5954 (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Kedves Liza!
    Nem tudom ,hogy mi kőzöd van hozzá hová írok! Talán éppen azért  megy így ,mert mindenki azt tehet amit akar !De tudod mit épen azon vagyok ,hogy meg találjam a megfelelő helyet ahova írni kell!ÉN NEM CSAK PLECSNIKET AKAROK GYÜJTENI!És ha most ugy tetszik kiabálok!Mert ahogy észreveszem legjobban a kisebb szintü játékosok gyűjtik  a plecsniket!Most is ép azt keresem hova írjak?KÜLDETÉS KŐZBEN EL   TÜNT A KUKORICÁM,NEM ANNYI VOLT ,AMIT SZÁMOLTAK!
  • HipPetra1 (HU1)HipPetra1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Sziasztok, 
    100-as szintű falumba ha belépek egy 3-as szintű jelentkezik be. Minden, de minden eltűnt. Nincsenek meg a többi játék területek sem. Tegnap még minden rendben volt. Írtam e-mailt is a supportnak, de egyenlőre 1 automata választ kaptam, hogy ne válaszoljak rá, és a kérdéseimre a support automata kérdések-válaszok oldalát ajánlotta. Volt már egyszer ilyen, akkor 2 nap múlva magától helyre jött. Egyébként helyesen vagyok bejelentkezve (játékos nevem és email címem). Csak ez az 1 játékom van a goodgame-nél. Ötlet?? :neutral:
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Szia!

    Tény, az elmúlt napokban a játék eléggé bizonytalan volt, lelassult, néha alig , vagy egyáltalán nem lehetett belépni. Nekem is gondom volt, hirtelen nem lettem tagja a szövetkezetnek, illetve tagja voltam, de a többi társam neve helyett csak a Name jelent meg. Nem volt semmi a szövetkezetben, minden fejlesztés, minden szövi tartalék eltűnt. Még a szövi almafa locsolása is lehetetlen, hiszen nem lehet elmenni a társaim farmjára.Nem túl ritka dolog ez. Ilyenkor kilépek és vissza. Ha nem javul, megyek másik böngészőre. De bizony van, mikor az sem segít. Akkor jön a takarítás, de ha még az után is csak vegetálás van, akkor sajnos nincs mit tenni, várni kell, míg a rendszert rendbe teszik a programozók. Az az egyik nagy gond, hogy már évek óta nincs moderátor, nincs aki a kapcsolatot tartaná a játékosok és a GGS központja között. Ezért a hírek nem, vagy csak nagyon ritkán jönnek meg. Az van még "szerencsésebb" helyzetben, aki tud idegen nyelvet, mert az olvashat olyan fórumokat, (angol, német) amiket ellátnak hírekkel rendesen.

    Igazából bárkinek ha gondja van, akkor magának kell a Supporton intézkednie, mert helyette senki sem tud tenni semmit. A másik nagy gond, hogy össze van kutyulva a fórum, mindenki oda ír, azt, amit akar, amikor csak akar. Még arra sem hajlandóak sokan, hogy ahová ír, olvasson egy kicsit hiszen ott csak egy-két hsz-szel feljebb/előbb, ugyan azt már beírták. Sok a felesleges írás, sok a felesleges kérdezősködés, amit meg tudok érteni, hiszem itt bizony a káosz uralkodik, nem egy moderátor. Az sem véletlen, hogy a régi játékosok, akik sokat tudnak a játékról, akik  sok jó tanácsot tudnának adni, nem jönnek, mert nagyon sokan csak kötekedni akarnak velük. Azt meg senki sem szereti.
  • HipPetra1 (HU1)HipPetra1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Hálásan köszönöm szépen a választ. Tavaly egyébként még működött a support funkció nálam, írtam és választ is kaptam (más ügyben, ha jól emlékszem), de sajnos nem állt módomban megköszönni a levelezési technika miatt. Akkor a termelést és a vele járó jutalékot is el buktam, de kaptam 1 lebegő panda macit ajándékba. Nagyon szeretem. :) A falum elvesztésével kapcsolatban: MEGINT VÁRNOM KELL :(:'(:'( 100 év vajon elég lesz??? Azért legyen szép estéd. o:) Köszönöm szépen. :)
  • HipPetra1 (HU1)HipPetra1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Hát.... talán 48 órája nem tudom elérni a 100-as szintű falumat. Egyetemista vagyok, és még aranyat is vettem. Pedig szerettem ezt a játékot. :( Hiba volt.... :(
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Hát.... talán 48 órája nem tudom elérni a 100-as szintű falumat. Egyetemista vagyok, és még aranyat is vettem. Pedig szerettem ezt a játékot. :( Hiba volt.... :(
    hali
    nem cseréltél véletlenül szövetkezetet? mert ha igen akkor ne csodálkozz h eltűnt vagy visszafejlődött a falud
    ugyanis a falu a szövetkezet tulajdona és minden előnyét/fejlesztését akkor élvezheted ha tagja vagy egy szövinek
    szal ha x szöviben van egy 100 as szintű falu szinte maxra húzott épületekkel akkor csak akkor élvezheted az előnyeit ha annak a szövinek a tagja vagy. amint kiléptél a szövifalu visszaáll standard verzióba, ha belépsz y szövibe akkor annak a szövinek a faluját kapod meg a fejlesztéseivel és a szintjével együtt.
  • HipPetra1 (HU1)HipPetra1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Én a Vadrózsa szövi tagja vagyok, nem léptem ki a csoportból, csütörtök este még simán játszottam, másnap délutánra mindent elvesztettem. Jelenleg semmilyen szövi tag nem vagyok és 3-as szintű a falum, és még mindig keresem a 100-as szintű falumat a területekkel... Első éves egyetemista vagyok, és tisztességesen játszom, egyszerűen csak be kapcsoltam a gépet, mást nem csináltam. Azért nagyon hálás vagyok a válaszért. Köszönöm szépen <3
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    Én a Vadrózsa szövi tagja vagyok, nem léptem ki a csoportból, csütörtök este még simán játszottam, másnap délutánra mindent elvesztettem. Jelenleg semmilyen szövi tag nem vagyok és 3-as szintű a falum, és még mindig keresem a 100-as szintű falumat a területekkel... Első éves egyetemista vagyok, és tisztességesen játszom, egyszerűen csak be kapcsoltam a gépet, mást nem csináltam. Azért nagyon hálás vagyok a válaszért. Köszönöm szépen <3
    Szia!

    Megnéztem, MOST IS tagja vagy a szövetkezetnek. A falud/szövetkezeted szintje 75-s, a farmod szintje 100-s. Te jelenleg a negyedik vagy a szövi tagjai között a farmszinted szerint. Nem tűnt el a szövid, csak valamilyen gubanc volt, s van még jelenleg is a rendszerben. Amikor ma beléptem, elsőre nekem sem volt egy társam sem a szövetkezetben, nem lehetett öntözni sem a szövetkezeti fát. Ismételt belépések után - harmadszorra - megjelentek a szövi tagjai nálam is. Újra vannak fejlesztéseink, nem az alapról kellene ismét növekednünk. Ajánlom, hogy ilyen esetben próbálj meg ki-be lépni, illetve keresőt váltani! 
  • Teréz (HU1)Teréz (HU1) HU1 Bejegyzések: 114
    Mondja meg valaki legyen szíves, hol érem el a Supportot! A választ előre is köszönöm!

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Teréz (HU1) mondta:
    Mondja meg valaki legyen szíves, hol érem el a Supportot! A választ előre is köszönöm!

    https://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=hu

  • HipPetra1 (HU1)HipPetra1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Köszönöm szépen Kiskapa, hogy utánam néztél :) A szöviben általában 3-4-en játszunk csupán. Rrsm biztos egyedül tölti fel a tavunkat arany hallal és a gombás bácsi, (aki nagyon cuki és még a facebookon is ismerősök vagyunk) kőkeményen versenyzik vele... :). Igazad van rá írok. Jó csapat voltunk. :( . Hétvégén napi 5-6x próbáltam belépni a játékba, de még mindig elveszett a falum... :/:o Nagyon szeretem ezt a játékot. Talán itt az idő, hogy én is abba hagyjam.... :( Még egyszer köszönök szépen mindent. :) Ja, nagyon jó a számítógépem, ez tuti nem ok. Azoknak, akik a SUPPORT-nak szeretnének írni, én angolul meg tettem... Még választ se kaptam... FELESLEGES.
  • HipPetra1 (HU1)HipPetra1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Bocsi, most kaptam a SUPPORT-tól e-mailt. Azt írják, hogy ellenőrizzem, hogy a magyar servert használom-e és győződjek meg arról, hogy helyesen regisztráltam-e :D ) és ellenőrizzem a felhasználói nevemet és a jelszavamat. Én csak ezzel az 1 játékkal játszom.... Ez volt az első dolgom!!!! a múlt héten.... :( Vissza írtam és meg köszöntem a választ. Jó hír, működik a SUPPORT. Nálam angolul...
  • HipPetra1 (HU1)HipPetra1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    Ha valaki hasonló cipőben járna, mint én, annak üzenném, hogy várja meg az aktuális event végét! és lépjen ki teljesen a felhasználó nevével a játékból, azután újra jelentkezzen be és újra adja meg a jelszavát. Még Békés Koi halas tavat is kaptam ajándékba. Huráááá sikerült Kiskapa.... :)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt