Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Technikai problémák és bugok

Mi miatt lassú a játék?

Üdvözlet!

Szeretném megkérdezni,tud-e róla valaki,hogy mi miatt lassúbb az egész játék,bármelyik farmon vagyok.A szigeten még olyan probléma is van,hogy nem mindig indít el tevékenységet.A Google Chromot használom,a számítógépemen más tevékenység nem lassú.Előre is köszönöm a meghallgatást!

Üdvözlettel:margitka16

Hozzászólások

  • csáknoriszka (HU1)csáknoriszka (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Nem tudtam teljesíteni a kihívást 4 farmról. Kb öt percet gondolkodik, hogy létezem-e. Nekem erre nincs se időm, se türelmem. Nagyon szeretem a farmokat, de at nem, hogy itt görcsölök, mert semmire sem haladok. Nem kellene túlterhelni a szervert. Úgysincs időm sem Tesslára, de még a szigetre sem. Nem lehetne legalább az alapjátékot normálisra  csinálni???????????????????????????????????????????
  • ali7139 (HU1)ali7139 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    egész délután nem lehet belépni ez már nem farm hanem türelemjáték csak már kezd elfogyni
  • Metalic (HU1)Metalic (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Használhatatlanul lassú a játék, mióta a léggömbös szerencsekerék megjelent. Mivel reménytelen hozzá zsetont szezeni érltelmetlen is. 
  • tyimeske (HU1)tyimeske (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    Ma egy újabb kihívás úszott el. Gyorsan be kellett volna szedni a vadvirágot, de megint nem engedett be. :(
    Kezd a hócipőm tele lenni.
  • tomtay78 (HU1)tomtay78 (HU1) HU1 Bejegyzések: 163
    Engem is felidegesít,hogy belassult,olyan,mintha nem érzékelné,hogy ráklikkeltem,aztán mégiscsak.Mióta új dizájnja lett az aratandó dolgok utáni jutalmaknak,azóta sínylődés az egész játék.Egy küldetésbe sem lehet belevágni így.
  • Melnda (HU1)Melnda (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Idegesitő a játék  lassu  nem enged belépni  többször kell egy  ábrára rákkantitani. A decemberi hönapban minden uj frissitésnél jelentkezik a hiba  MEGOLDÁST  minél hamarabb kérjűk.
    melenda

  • andi2 (HU1)andi2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 66
    google chormet használsz énis de nekem nem lassú a játék lehet a géppel van valami vagy a játékkal
  • andi2 (HU1)andi2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 66
     :(  :s nem tudom

  • Melnda (HU1)Melnda (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    Már 3 napja  lassú a játék nem lehet folyamatossan sem betekeritani sem vetni..
     
    MI AZ OKA?????

    melnda 

  • Borika47 (HU1)Borika47 (HU1) HU1 Bejegyzések: 10
    borika47

    Harmadik napja  nehezen enged be a játékba / Ha  mégis be tudok lépni akkor az aratásnál vetésnél  többször rá kell kattintani , több éve jáátszom. de ilyen még nem volt  2019 decembere óta csinálja ezt de nem mindig
     Csak ha valmi  ujat  tesznek fel  Pl. a   szövetkezeti falu /
     MI AZ OKA ?????  választ kérek


  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia Borika!

    Nem tudjuk.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt