Főoldal Hungarian Goodgame Big farm - A játék Kérdések a játékkal kapcsolatban

Kezdő kérdése

Sziasztok! Most csináltam egy szövetkezetet. Annyi lenne a kérdésem hogy a szövetkezeti farmon hogy lehet tapasztalati pontot gyűjteni? Válaszotokat előre is köszönöm!

Hozzászólások

  • bkatica (HU1)bkatica (HU1) HU1 Bejegyzések: 621
    Szia!
    termeléssel és építkezéssel.

    bkatica
  • fanncsa28 (HU1)fanncsa28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Szia! Köszönöm válaszod! Pontosan mire gondolsz mert mindent termelek amit csak ott tudok fel használni mégsem szerzek vele tp pontot!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    Szia! Köszönöm válaszod! Pontosan mire gondolsz mert mindent termelek amit csak ott tudok fel használni mégsem szerzek vele tp pontot!
    szia
    saját TP pontot a bal oldali feladatsorral, építkezéssel és stb szerezhetsz
    de persze ezt Katica már leírta előttem :)
  • andi2 (HU1)andi2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 66
    ennyit nem tudtok
  • egyetlenM (HU1)egyetlenM (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    Sziasztok !
    Segítenétek? Volt valami történés ma? Minden raktáram tele volt, most minden üres. Senki más nem tudja a belépőkódomat, nem játszott vele soha más. Az aranyaim úgy tűnik, megmaradtak, bár kicsit mintha kevesebb lenne, de mivel nem írtam fel, ebben nem vagyok teljesen biztos. Mit tehetek? 
  • andi2 (HU1)andi2 (HU1) HU1 Bejegyzések: 66
    lopás egyértelmű lopás ilyen már velem is volt de én perfekt angol ezért irtam az ügyfélszolgálatnak és természetesen visszakaptam

  • -tuzaedit- (HU1)-tuzaedit- (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    Sziasztok.

    2 napja kezdtem a játékot, egy ismerősöm meghívására. Az általa, emailban küldött meghívón keresztül nyitottam meg a regisztrációs oldalt, de mégis valami (gondolom maga a játék) GodFarm2 lett a "mentorom".
    Megszűnt a mentor rendszer? Ráadásul A kapsz valami jutalmat lázmérő is mindig újra kezdi. :D

    Köszönöm, ha valaki válaszol
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    Sziasztok.

    2 napja kezdtem a játékot, egy ismerősöm meghívására. Az általa, emailban küldött meghívón keresztül nyitottam meg a regisztrációs oldalt, de mégis valami (gondolom maga a játék) GodFarm2 lett a "mentorom".
    Megszűnt a mentor rendszer? Ráadásul A kapsz valami jutalmat lázmérő is mindig újra kezdi. :D

    Köszönöm, ha valaki válaszol
    hali
    nem, nem szűnt meg a mentor rendszer, hiszen egyérteéműen leirtad h kaptál mentort. am meg a mentor az a játékos (nem a játék), aki meghivott a játékba (GodFarm2)

  • suna53 (HU1)suna53 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1
    sziasztok ! hol tudok napraforgo vetőmagot venni ?

  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    suna53 (HU1) mondta:
    sziasztok ! hol tudok napraforgo vetőmagot venni ?

    hali
    úgy tudom azt csak nyerni lehet, pl meglepi ládákban

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt